4:1
0:3
0:0
- : -
branky (asistence): 03:01 Václav Strouhal, 04:45 Adam Černý (Vojtěch Bečka), 06:39 Petr Dolejš (Adam Černý), 09:22 Martin Dolejš (Václav Strouhal)
branky (asistence): 01:08 Jan Morávek (Jaromír Németh), 11:08 Jaromír Németh (Jan Morávek), 12:19 Vít Nosek (Jaromír Németh), 14:00 Jaromír Németh (Petr Kudrfalec)

FBC Došwich Milevsko - TJ Centropen Dačice 4:4
4. Václav Strouhal, 5. Adam Černý, 7. Petr Dolejš, 10. Martin Dolejš - 2. Jan Morávek, 12. Jaromír Németh, 13. Vít Nosek, 15. Jaromír Németh; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jan Koutník; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 190; zásahy brankářů: Jakub Prokop ? - Pavel Svoboda ?; po třetinách: 4:1, 0:3, 0:0;
30:00
A je konec, zde u nás propukla zasloužená eufórie a Došwich Milevsko bude na následujícím MČR reprezentovat Jihočeský kraj. Přejeme mu hodně štěstí a někdy příště zase na počtenou
30:00
29:17
Milevsko zatím vyhazuje
26:56
Milevsko se zatím statečně brání, toto skóre by mu momentálně stačilo
25:21
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za špatné střídání.
25:21
A tohle je opravdu na spadnutí haly, když diváci vypískávají rozhodčí za další vyloučení Milevska
24:31
Utkání sleduje fantastických 190 diváku, hala se otřásá v základech, takovouto navštěvností se nepišní ani kolik extraligových týmů
21:33
Domácí kapitán teď moc neunáší situaci a začíná konverzovat s rozhodčím, což se mu nemusí za chvíli vyplatit
20:57
Došwich se zatím zdatně brání, ale Dačice stále na míčku
20:00
20:00
Druhou třetinu jasně ovládli hráči Dačice a tak pokud si chce Došwich udělat výlet do Ústí nad Labem tak musí zabrat
20:00
19:59
Vyloučen hráč Jakub Štván družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:59
Hráči Došwihu to momentálně nezvládají a tahají za brzdu a tak si jde Štván odpočinout
19:29
A došwich znovu pouze vyhazuje
18:41
Neuvěřitelný nátlak Dačice, při další střele zvoní tyč
17:47
Teď veliké štěstí pro Došwich, kdy při rozehrávce z rohu Dolejš napálil soupeře a míček letěl vzduchem do brány, ale naštěstí šel těsně vedle
17:04
První minutu se zatím daří Došwihu vyhazovat
16:04
Vyloučen hráč Vojtěch Soulek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za špatné střídání.
16:04
Momentálně se Došwich vaří jako ryba ve vodě a z nervů přichází chyba při střídání
14:00
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jaromír Németh, asistoval Petr Kudrfalec (4:4).
13:57
Hráči Dačice jsou teď na hřišti všude první a mají tak spoustu standartek, a při jedné z nich posílá Kudrfalec míček přes celou šíři hřiště, kde už je Németh a dává do prázdné branky
13:22
Dačice znovu z kraje třetiny v mírné převaze
12:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Jaromír Németh (4:3).
12:19
A pozor to je nešťastná chvíle pro Milevského gólmana, kdy míček chytil mezi nohy, ale poté mu vypadl a pomalu se dokutálel za brankovou čáru
11:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jaromír Németh, asistoval Jan Morávek (4:2).
10:00
Máme za sebou prvních deset minut, kde dobu tlačily Dačice, ale poté přišla drtivá odpověď a tak Došwich zaslouženě vede 4:1
10:00
09:22
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Václav Strouhal (4:1).
09:22
Hned na to dostává Martin Dolejš nahrávku na střed a je to další gól, krásný protiútok
09:09
Dačice se po dlouhé době dostala k míčku, ale hned ztratila míček útočným faulem
07:39
A další nebezpečná standartka a následně další dvě střely, Dačici teď drží Svoboda
06:39
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Adam Černý (3:1).
06:39
Dačice má teď znatelné problémy a přichází z rohu nahrávka Černého na Dolejše před bránou a je to gól
05:49
Došwich se probouzí a začíná ostřelovat soupeřovu bránu, ale zatím ze tří střel ani jedna nešla na brankáře
04:45
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Vojtěch Bečka (2:1).
04:45
A pozor druhá střela zápasu ze stejného místa jako první a je to znovu gól
04:37
Dačice zatím hraje velmi takticky a je stále na míčku
03:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal bez asistence (1:1).
03:01
První dotek s míčkem a ze středu velkého brankoviště střílí osmaocený Strouhal a je to gól
02:37
Zatím Dačice znatelně ovládá hru a Došwich si zatím nešáhl na míček
01:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Jaromír Németh (0:1).