2:2
1:2
2:0
- : -
branky (asistence): 04:59 Tomáš Vávra, 07:31 Patrik Dóža (Miloš Tyl), 37:37 David Bouša (Michal Strachota), 46:22 Martin Koutný (Tomáš Sýkora), 57:25 Tom Ondrušek (Patrik Dóža)
branky (asistence): 12:08 Adam Delong (Marek Matejčík), 19:57 Lukáš Řezanina (Jan Šebesta), 26:41 Adam Delong (Marek Švajný), 34:24 Jan Šebesta (Lukáš Hájek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC Vítkovice Oxdog 5:4
5. Tomáš Vávra, 8. Patrik Dóža, 38. David Bouša, 47. Martin Koutný, 58. Tom Ondrušek - 13. Adam Delong, 20. Lukáš Řezanina, 27. Adam Delong, 35. Jan Šebesta; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12144; zásahy brankářů: Daniel Mück 17 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:0;
60:00
Komentář trenéra Vítkovic Jana Vavrečky: V prvé řadě chci pogratulovat Chodovu k vítězství v Superfinále. Chodov byl nejlepším týmem základní části, jednoznačně. I když měl v podstatě lehkou cestu do finále, je to velmi silný tým plný individualit. Jsem strašně hrdý na naše kluky a to i z toho kontextu, že jsme byli na začátku sezóny odepisovaní a nepostoupíme do play-off. Myslím si, že nevyhrál lepší tým dnešního zápasu, ale ten šťastnější.
60:00
Komentář trenéra Chodova Davida Podhráského: Chci pogratulovat Vítkovicím ke skvělé sezóně, klobouk dolů před jejich prací. Budu souhlasit s tím, že dneska asi nevyhrál lepší tým, bylo to 50:50, občas jsme byli horší a jsme tedy opravdu šťastnější. Naše individuality ukázaly, proč v tom týmu jsou, vzaly to na sebe a... jsem hrozně šťastnej.
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 8, Vítkovice - 7
60:00
59:58
A tohle už hráči Vítkovic nestihnou. Titul bere Chodov!
59:47
Ještě jeden volný úder pro Vítkovice ze slibné vzdálenosti
59:37
Na hřišti je to skutečně boj o každý metr
59:16
Vítkovice dostali balonek za Mücka, rozhodčí ale branku neuznávají pro postavení útočníka v malém brankovišti
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:32
A Vítkovice to po poradě zkouší v šesti!
58:31
Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
58:03
Oba týmy přešly na ještě vyšší rychlostní stupeň. Vidíme parádní florbal
57:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Patrik Dóža (5:4).
57:25
Dóža našel krásnou přihrávkou Ondruška a ten potvrdil pověst střelce, když propálil Součka, který se už nestihl přesunout od jedné tyče k druhé. Chodov je velmi blízko titulu
57:01
Probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny a stav utkání je stále vyrovnaný. Že by další prodloužení?
55:51
Střela do tyčky hráč Michal Strachota družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
55:41
Dóža teď dostal od Vítkovic dvě vydatné sekery, z následné výhody se pražský klub ale přeci jen dostal k dobré střele, která ale v Součkově bráně neskončila
53:59
Koutný teď vyslal Delonga za mantinel, pokračovat budou Vítkovice volným úderem
53:10
Bouša teď dobře pálil ze střední vzdálenosti a odražený balon nadělal Součkovi slušné potíže
50:30
Mužské Superfinále sleduje v O2 aréně skvělých 12 144 diváků, což je nový rekord!
50:22
Delong přihrával Matejčíkovi do slibné šance, ten však promáchl a následuje komerční přestávka
48:58
Strachota by potřeboval seštelovat mířidla. Přestože měl na střelu poměrně dost času, poslal balon zcela mimo tři tyče
47:33
Hráči po vyrovnání začali tvrdit muziku a k vidění jsou tak ostřejší souboje oproti předchozímu průběhu utkání
46:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tomáš Sýkora (4:4).
46:22
A je vyrovnáno! Vítkovičtí sice ještě reklamují malé brankoviště, ale je jim to málo platné. Koutný uklidil po přihrávce Sýkory balonek do brány a Superfinále je opět nerozhodné
45:35
Švajný se ještě s jedním spoluhráčem řítili na bránu, místo přihrávky však Švajný volil střelu a netrefil zařízení
45:25
Vítkovice toto oslabení už zvládnou
44:29
Sýkora za vlastní brankou naskočil na Neheru a poslal ho k zemi. Volný úder pro Vítkovice to jistí
43:26
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za špatné střídání.
43:26
Ale ale... Vítkovice špatně vystřídaly a nabízí tak Chodovu velkou šanci na vyrovnání
42:40
Ondrušek vydatně hecuje své spoluhráče na střídačce
41:20
Rychlá rozehrávka Chodova, sprint přes celé hřiště, zakončení, akorát gól tomu chyběl
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov - 10, Vítkovice - 6
40:00
39:15
Nejdřív to vypadalo, že si už Souček nechá balonek pro sebe až do konce třetiny, následně vyhazuje přes půl. Volný úder pro Chodov
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:00
V bouřlivé atmosféře teď málem zanikl hvizd Petra Černého. Rozehrávat bude Chodov, protože jeden z vítkovických hráčů se provinil vysokou hokejkou
37:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Bouša, asistoval Michal Strachota (3:4).
37:37
Strachota přihrál zpoza brány podél mantinelu Boušovi balón a ten se nerozpakoval ho ihned poslat na Součkovu bránu - 3:4
36:58
Chodovská obrana opět nechala samotného hráče na křídle. Kdyby Jastřembský střílel z první, jednalo by se o velmi nebezpečnou střelu
34:24
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (2:4).
34:24
Hájek zpoza brány krásnou přihrávkou našel "mezi kruhy" osamoceného Šebestu a ten propálil všechno, co mu stálo v cestě, včetně Mücka
33:15
Rýpar se rozeběhl s balonkem na bránu, zařízení ale netrefil
32:28
Koutný se snažil přihrávkou ještě vylepšit pozici pro Dóžu, ten ale minul
31:18
Matejčík nebyl dostatečně rychlý na přihrávku od spoluhráče a skončil až v malém brankovišti Chodova
28:59
Bräuer šel sám na bránu, ale Mücka vymíchat nedokázal
27:41
V O2 aréně teď vzplanuly velké emoce. Chodov sice vstřelil branku, ale rozhodčí ji pro dvojdotek při rozehrávce neuznávají
26:41
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adam Delong, asistoval Marek Švajný (2:3).
26:41
Chodovská obrana propadla a pro duo Delong-Švajný nebyl problém dát si rychlou přihrávku a skórovat
25:36
Pešat teď přišpendlil chodovského kapitána na mantinel a vyloužil si od Jiřího Janouška důrazné varování
25:00
Chodov si teď zalezl za vlastní branku a balonek si nechává pro sebe
21:17
Střela do tyčky hráč Josef Rýpar družstva 1. SC Vítkovice Oxdog .
19:57
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Jan Šebesta (2:2).
19:57
Při další vítkovické střele už ale Mück nic neviděl a Řezanina tak krátce před koncem první části srovnává skóre na 2:2
19:30
Bräuer si krásně seběhl na střed a vypálil, jeho střelu ale Mück viděl a neměl s ní problémy
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny
17:28
Pražák v obrovské příležitosti, když byl sám před Součkem backhandem minul
16:18
Dóža se krásně obtočil okolo Jankulára, ale pálil jen do zformované vítkovické obrany
14:30
Matejčík zkoušel sklepnout balonek ze vzduchu do branky, ale minul
12:08
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adam Delong, asistoval Marek Matejčík (2:1).
12:08
Sýkora u vlastní brány ztratil míček, uklouzl a 3 vítkovičtí hráči se tak najednou sami ocitli před Mückem. Delong měl pak po sehrávce s Matejčíkem snadnou práci a snižuje
09:55
Ondruškovi byl odpískán útočný faul ve vítkovickém brankovišti. Chodovský útočník se sice diví, ale rozhodčí diskuzi nepřipouští
08:34
Kašovský zůstal po zásahu hokejkou do nohy ležet na paluboce, ale vypadá to, že by to nemělo být nic hrozného
07:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Miloš Tyl (2:0).
07:31
Tak to byla velká chyba vítkovické obrany. Dóža zůstal zcela osamocen v ideální střelecké pozici na středu hřiště a Tylovou přihrávkou ani v nejmenším nepohrdl
06:37
Pěkný "ťukec" mezi chodovskými hráči bohužel žádnou šanci nepřinesl
04:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Vávra bez asistence (1:0).
04:59
Vávra se u mantinelu krásně uvolnil, seběhl si na střed a táhlou střelou otevírá skóre