0:2
1:1
1:3
- : -
branky (asistence): 21:48 Tomáš Pauček (Jan Tvrdek), 25:20 Petr Lávička (František Štíbr)
branky (asistence): 07:14 David Blabolil (Vojtěch Görög), 07:55 Adam Dvořáček (Patrik Svoboda), 23:43 David Blabolil (Michal Valkovič), 29:04 David Blabolil (Vojtěch Görög), 29:46 Martin Boušek (David Blabolil), 35:59 Vojtěch Görög (David Blabolil)

FbC Panthers B - Florbal Neratovice 2:6
22. Tomáš Pauček, 26. Petr Lávička - 8. David Blabolil, 8. Adam Dvořáček, 24. David Blabolil, 30. David Blabolil, 30. Martin Boušek, 36. Vojtěch Görög; rozhodčí: Karel Trnobranský - Čeněk Stránský; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Roman Roškot ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:3;
36:00
35:59
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Vojtěch Görög, asistoval David Blabolil (2:6).
35:59
A ještě sekundu před koncem přidávají Neratovice poslední hřebíček do Pantherské rakve. Šestou branku vstřeluje Boušek.
35:36
Další velice tvrdý zákrok byl vidět u střídačky hostů a opět v podání Berana, tentokrát už se ale vylučovat nebude.
35:00
Poslední minuta do konce a šance Panthers se už zdají být nulové.
33:26
Počet přesilovek na obou stranách se vyrovná. Nedovoleným zákrokem srazil k zemi před stolkem pořadatelů hostujícího hráče Beran.
33:25
Vyloučen hráč Lukáš Beran družstva FbC Panthers B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:47
A naděje na vítězství Panthers se po dvou rychlých brankách Neratovic začínají oddalovat. Nejprve se krátce po skončení přesilovky prosadil z půle Blabolil a završil tak svůj hattrick a poté už bezmocně ležícího Máčalu přehodil Neratovický kanonýr Boušek.
29:46
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Martin Boušek, asistoval David Blabolil (2:5).
29:04
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil David Blabolil, asistoval Vojtěch Görög (2:4).
28:35
Tomáš Pauček jako by dnes byl chodícím terčem. V rohu hřiště obdržel další hit a opět musela zasahovat zdravotnice.
27:23
Přesilovku si zahrají také hosté. Dvě minuty za nedovolené vrážení si odsedí František Štíbr.
27:01
Vyloučen hráč František Štíbr družstva FbC Panthers B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Duo Pauček-Tvrdek si chtělo připsat další body, ale hostující brankář vytáhl další pozoruhodný zákrok.
25:21
Panthers jsou zpátky na dostřel. Druhou jejich branku vstřeluje Lávička.
25:20
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Petr Lávička, asistoval František Štíbr (2:3).
24:01
I ve třetí třetině se úvodního buly zmocnili domácí.
24:00
24:00
23:44
Ještě před koncem se hosté dostávají zpět na rozdíl dvou branek. Svou druhou dnešní branku vstřeluje David Blabolil.
23:43
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil David Blabolil, asistoval Michal Valkovič (1:3).
23:20
Vobeckého střela pouze nad.
21:49
Panthers se dostávají na dostřel jednoho gólu! Domácí kapitán Pauček přidává svůj 23. bod po dorážce za Roškota.
21:48
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Jan Tvrdek (1:2).
20:53
Domácí mají druhou šanci napravit nevyužitou první přesilovku. Opět je vyloučen Baránek, tentokrát za špatné střídání.
20:52
Vyloučen hráč Jan Baránek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za špatné střídání.
19:40
Panthers svou šanci nevyužili a málem také obdrželi branku po menším zaváhání Máčaly.
17:09
Panthers mají možnost se vrátit do utkání. Na dvě minuty za hrubost je vyloučen Baránek.
17:08
Vyloučen hráč Jan Baránek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za hrubost.
15:13
Další nadějná střela z holí Panthers, tentokrát z hole Berana, ale opět zatím bezchybný Roškot.
14:20
Novosad ušetřil Máčalovi práci a zblokoval Blábošovu střelu mimo.
13:29
Pálkova střela by Roškotovi mohla dát pořádně zabrat, kdyby pouze trefila bránu.
12:48
Parádní Máčalův zákrok proti střele Baránka!
12:00
12:00
11:10
Dryákova střela pouze zblokovaná nad Roškotovu bránu.
07:55
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Adam Dvořáček, asistoval Patrik Svoboda (0:2).
07:54
A Neratovice rázem navyšují náskok na dva góly, a to z hole osamoceného Dvořáčka, který prosoukal balonek pod přesouvajícím se gólmanem.
07:14
07:13
Máme tu i zranění na straně domácích. V rohu obdržel Reitmajer tvrdý hit do nohy a nebyl schopen hrát, Gorog od něj převzal balonek, přihrál před bránu Balobolilovi a ten pohodlně zakončil za Máčalu.
06:55
První větší akce zápasu. Bouška se hnal proti Máčalovi a podařilo se mu ho překonat, ale balonek pouze projel malým brankovištěm a do brány se nedostal.
04:39
Lávičkova dělovka končí pouze na hrudi Roškota.
02:48
Ježil se už už mohl dostat do samostatného úniku, ale míček mu pouze projel mezi nohami a nedokázal ho zpracovat.
00:54
Beran také pouze do vnější síťky.
00:13
První Bouškova střela míří pouze mimo.
00:01
A máme tu úvod zápasu! Zahajovací buly získali domácí Panthers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Trnobranský a Čeněk Stránský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Neratovice:
00:00
Line-up domácích FbC Panthers B: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Tomáš Pauček, Zdeněk Dryák, Petr Tomeš, Lukáš Beran, Petr Vobecký
00:00
Vážení čtenáři a fanoušci florbalu, vítám Vás u zápasu posledního kola 4. ligy juniorů mezi domácími Panthers a hostujícími Neratovicemi. Za zmínku rozhodně stojí kapitán hostujícího týmu Martin Boušek, který s přehledem vede kanadské bodování svého týmu s 94 body! Na straně domácích je nejproduktivnějším hráčem také kapitán - Tomáš Pauček s 22 body. Uvidíme, kdo si vybojuje poslední důležité body do tabulky.