1:1
1:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 00:15 Vendula Beránková (Anna Marešová), 02:15 Petra Malecká (Denisa Chaloupková), 05:36 Kateřina Kovaříková (Veronika Balejová), 09:54 Veronika Balejová, 12:34 Petra Malecká (Kateřina Kovaříková), 30:19 Petra Malecká (Aneta Žatecká)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 14:47 Kateřina Seemannová (Natálie Krejzová)

Herbadent Praha 11 SJM - FBŠ Jihlava 6:1
1. Vendula Beránková, 3. Petra Malecká, 6. Kateřina Kovaříková, 10. Veronika Balejová, 13. Petra Malecká, 31. Petra Malecká - 15. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Aneta Žatecká 15 - Kateřina Holemářová 23; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:0;
36:00
35:59
Komentář trenéra hostí Peterky: První rychlá branka zmrazila naše odhodlání a vlastní pasivitou v prvních deseti minutách jsme soupeři věnovali postup do semifinále. Další průběh utkání bylo sbírání zkušeností, kterých jsme získali víc než dost a v nové sezoně budeme lépe připraveni. Děkujeme za těžkou sérii.
35:59
Komentář trénéra domácích Marešové: Super zápasy. Herbadent byl dnes lepší, ale Jihlava dnes bojovala do posledního dechu.
34:43
Vyloučen hráč Denisa Chaloupková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:19
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Petra Malecká, asistoval Aneta Žatecká (6:1).
24:00
24:00
19:59
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:57
Timeout FBŠ Jihlava
14:47
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Natálie Krejzová (5:1).
12:34
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Petra Malecká, asistoval Kateřina Kovaříková (5:0).
12:00
12:00
10:54
Vyloučen hráč Pavlína Vaněčková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:54
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Veronika Balejová bez asistence (4:0).
05:36
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Veronika Balejová (3:0).
02:15
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Petra Malecká, asistoval Denisa Chaloupková (2:0).
00:15
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Vendula Beránková, asistoval Anna Marešová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Veronika Macková, Kateřina Seemannová, Pavlína Vaněčková, Terezie Kratochvílová, Hanka Krčálová
00:00
Line-up domácích Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Aneta Žatecká; hráči v poli: Anna Marešová, Barbora Valentová, Veronika Balejová, Kateřina Kovaříková, Vendula Beránková