0:3
0:3
- : -
branky (asistence): 07:36 Andrea Kadidlová (Veronika Štajnerová)
branky (asistence): 03:00 Nela Škopková (Markéta Vrlíková), 13:44 Barbora Greiplová (Vendula Káčová), 16:10 Eliška Jurečková (Markéta Vrlíková), 18:40 Nela Škopková (Markéta Vrlíková), 26:41 Nela Škopková, 27:53 Vendula Káčová, 33:14 Michaela Kopková (Markéta Vrlíková)

FbŠ Bohemians - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 1:7
8. Andrea Kadidlová - 4. Nela Škopková, 14. Barbora Greiplová, 17. Eliška Jurečková, 19. Nela Škopková, 27. Nela Škopková, 28. Vendula Káčová, 34. Michaela Kopková; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Lenka Křiklánová; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Terezie Květoňová 10, Terezie Čiháková 2 - Pavla Lišková 19; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:3;
36:00
35:59
Komentář trenéra hostí Robenek Jakub: Kvalitní dvojutkání, které nakonec skončilo výrazným rozdílem. Výsledek tak úplně neodpovídá vyrovnanosti celého dvojzápasu, ale postup je zasloužený a těšíme se na zítřejší semifinále. Děkujeme soupeři a přejemu mu hodně štěstí do zbytku turnaje.
35:59
Komentář trenéra domácích Grigara: Utkání, ve kterém Ostrava dominovala po celou dobu utkání. V naší hře bylo několik dobrých věcí, které si tým musí pamatovat do dalších sezón. Holkám patří dík za nasazení po celou dobu zápasu. Gratulujeme Ostravě k postupu a přejeme hodně štěstí do medailových bojů.
33:14
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Michaela Kopková, asistoval Markéta Vrlíková (1:7).
27:53
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Vendula Káčová bez asistence (1:6).
26:41
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková bez asistence (1:5).
25:50
Timeout FbŠ Bohemians
25:39
Vyloučen hráč Eliška Jurečková družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za držení.
25:08
Vyloučen hráč Vendula Káčová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
18:40
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Markéta Vrlíková (1:4).
18:13
Vyloučen hráč Veronika Svobodová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:10
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Markéta Vrlíková (1:3).
14:53
Vyloučen hráč Aneta Smetanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:44
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Barbora Greiplová, asistoval Vendula Káčová (1:2).
12:00
12:00
10:24
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Veronika Štajnerová (1:1).
03:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP BONUSIA Ostrava: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Michaela Kopková, Nela Škopková, Markéta Vrlíková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Julie Bartolomějevová, Andrea Kadidlová, Karla Batíková, Veronika Štajnerová, Kateřina Hamplová