0:2
2:3
1:3
- : -
branky (asistence): 19:07 Eva Urbášková (Barbora Maštalířová), 21:07 Tereza Goláňová (Barbora Maštalířová), 30:25 Michaela Šimková
branky (asistence): 06:07 Nikol Lukášová (Barbora Žůrková), 06:19 Michaela Kopková (Markéta Vrlíková), 14:01 Michaela Kopková (Eliška Jurečková), 18:03 Eliška Jurečková (Markéta Vrlíková), 23:28 Nela Škopková, 24:50 Markéta Vrlíková (Michaela Kopková), 26:24 Michaela Kopková (Markéta Vrlíková), 31:57 Michaela Kopková (Markéta Vrlíková)

Florbal Vsetín - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 3:8
20. Eva Urbášková, 22. Tereza Goláňová, 31. Michaela Šimková - 7. Nikol Lukášová, 7. Michaela Kopková, 15. Michaela Kopková, 19. Eliška Jurečková, 24. Nela Škopková, 25. Markéta Vrlíková, 27. Michaela Kopková, 32. Michaela Kopková; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Lenka Křiklánová; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 30 - Pavla Lišková 12; po třetinách: 0:2, 2:3, 1:3;
36:00
Komentář trenéra hostí, FBC ČPP BONUSIA Ostrava, Jakuba Robenka: "TAK JSME MISTŘI NOACOO!!"
36:00
Komentář trenéra domácích, Florbal Vsetín, Michala Kvapila: "V tomto zápase rozhodla klidná hlava a klid na hokejkách. Pro nás je i toto veliký úspěch, děkujeme za zápas a gratulujeme soupeři."
36:00
31:57
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Michaela Kopková, asistoval Markéta Vrlíková (3:8).
30:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Šimková bez asistence (3:7).
26:24
24:50
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Michaela Kopková (2:6).
24:00
24:00
23:28
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková bez asistence (2:5).
21:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Barbora Maštalířová (2:4).
19:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Maštalířová (1:4).
18:48
Vyloučen hráč Nikol Lukášová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:03
Timeout Florbal Vsetín
18:03
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Markéta Vrlíková (0:4).
17:02
Vyloučen hráč Tereza Goláňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:01
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Michaela Kopková, asistoval Eliška Jurečková (0:3).
12:00
12:00
06:19
06:07
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nikol Lukášová, asistoval Barbora Žůrková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP BONUSIA Ostrava: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Nela Škopková, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Michaela Kopková
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Barbora Hnátková, Barbora Maštalířová, Tereza Goláňová, Eva Urbášková, Aneta Kratochvílová