1:1
5:3
5:2
- : -
branky (asistence): 18:37 Pavel Krchňáček (David Vlachopulos), 21:03 Vojtěch Duda (Adam Štěrba), 21:52 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 23:04 Martin Tuhý (Pavel Rochovanský), 29:41 Martin Tuhý (David Vlachopulos), 39:20 Vojtěch Duda (Martin Tuhý), 42:28 Pavel Krchňáček, 44:58 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 48:17 Pavel Koželuha (David Vlachopulos), 58:52 Marek Šimíček (David Vlachopulos), 59:36 Pavel Koželuha (Pavel Krchňáček)
branky (asistence): 13:28 Vojtěch Gřundel (Lukáš Žurek), 21:18 Vojtěch Gřundel (Radek Měrka), 27:02 Martin Kalivoda (Martin Theuer), 32:20 Lukáš Žurek (Václav Štrbák), 55:14 Vít Kahánek (Martin Theuer), 56:20 Vít Kahánek (Vojtěch Gřundel)

FBK Spartak Hluk - FbC Frýdek-Místek 11:6
19. Pavel Krchňáček, 22. Vojtěch Duda, 22. Vojtěch Duda, 24. Martin Tuhý, 30. Martin Tuhý, 40. Vojtěch Duda, 43. Pavel Krchňáček, 45. Vojtěch Duda, 49. Pavel Koželuha, 59. Marek Šimíček, 60. Pavel Koželuha - 14. Vojtěch Gřundel, 22. Vojtěch Gřundel, 28. Martin Kalivoda, 33. Lukáš Žurek, 56. Vít Kahánek, 57. Vít Kahánek; rozhodčí: Jindřich Zich - Pavel Gajan; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Richard Podškubka 16 - Michal Zápalka 19; po třetinách: 1:1, 5:3, 5:2;
60:00
Komentář trenéra hostů p. Řeha: "Těžký zápas, myslím že nevyhrál lepší, ale šťastnější, i když tomu výsledek neodpovídá. Hodně štěstí do dalších bojů."
60:00
Střely v závěrečné části Hluk 10 - Frýdek 10. Celkem 30 - 22.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Rochovanský: "Dnes jsme doslova vybojovali 3 body, když jsme byli hladovější po vítězství a efektivnější v zakončení. Děkuji hráčům za bojovný týmový výkon a soupeři děkujeme za férové utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů."
60:00
59:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Koželuha, asistoval Pavel Krchňáček (11:6).
59:36
Koželuha se podruhé v utkání ukázkově trefil a paní uklizečka v brance pod časomírou rozhodně žádné pavoučky nenajde.
58:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval David Vlachopulos (10:6).
58:52
Šimíček definitivně rozhoduje o osudu utkání, když se v přesilové hře řítil sám na brankáře a povedené zakončení znamená desátý zářez v gólovém účtu domácích.
57:24
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:20
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vojtěch Gřundel (9:6).
55:44
Timeout FBK Spartak Hluk
55:14
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Martin Theuer (9:5).
48:17
Timeout FbC Frýdek-Místek
48:17
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Koželuha, asistoval David Vlachopulos (9:4).
48:17
Domácí stále navyšují své vedení. Nejprve se počtvrté v utkání prosazuje Duda a na rozdíl pěti gólů navýšil vedení parádní trefou Koželuha. Hostující lavička reaguje oddechovým časem. Domácí kráčí za úspěšným vstupem do sezóny.
44:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (8:4).
42:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček bez asistence (7:4).
42:28
Krchňáček se dnes již podruhé prosazuje z minusového úhlu a hostující brankář u jeho gólů nemá rozhodně čisté svědomí. Poprvé dnes vidíme tříbrankový rozdíl ve skóre.
40:00
40:00
Střely ve druhé části domácí 14 - hosté 7
40:00
39:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Martin Tuhý (6:4).
32:20
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Václav Štrbák (5:4).
30:00
Druhá třetina nám přináší trochu více vzruchu a především branek. Domácí se prosadili celkem 4x, když po dvou brankách vsítili Duda a Tuhý. Hosté Dokázali odpovědět pouze 2xa domácí tedy vedou 5:3.
29:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval David Vlachopulos (5:3).
27:02
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Martin Kalivoda, asistoval Martin Theuer (4:3).
23:04
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Rochovanský (4:2).
21:52
21:18
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Radek Měrka (2:2).
21:03
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Adam Štěrba (2:1).
20:00
20:00
Střely v první třetině Hluk 6 - Frýdek 5
20:00
18:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval David Vlachopulos (1:1).
18:37
Domácí Krchňáček zaskočil hostujícího brankáře střelou z rohu hřiště a je srovnáno.
16:33
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
Zatím můžeme sledovat nepříliš zajímavý duel a ojedinělé příležitosti bravurně likvidují oba brankáři.
13:28
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Lukáš Žurek (0:1).
13:28
Hostující Gřunděl otvírá střelecký účet utkání, když využívá přesilovou hru pohotovou střelou ze vzduchu.
12:47
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
05:57
Vyloučen hráč David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
03:48
Vyloučen hráč Vojtěch Gřundel družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Zich a Pavel Gajan.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Lukáš Žurek, Jan Lojkásek
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Dominik Kovář, Martin Tuhý, Adam Štěrba, Pavel Krchňáček