0:1
5:0
2:9
- : -
branky (asistence): 22:31 Petr Trulík (Patrik Šimíček), 28:22 Pavel Übelauer (Petr Trulík), 29:05 Dominik Klimscha (Petr Trulík), 31:49 Dominik Klimscha (Wojciech Malajka), 33:05 Patrik Šimíček (Pavel Übelauer), 42:18 Wojciech Malajka (Šimon Kuczera), 57:14 Petr Trulík
branky (asistence): 11:24 Daniel Maxa (Martin Pražan), 40:55 Martin Pražan (Petr Pražák), 42:43 Michal Kotlas (Vojtěch Procházka), 42:50 Marek Vávra (Patrik Dóža), 43:18 Patrik Dóža (Martin Pražan), 47:14 Marek Vávra (Patrik Dóža), 49:04 Marek Vávra (Patrik Dóža), 50:27 Marek Vávra (Patrik Dóža), 59:40 Michal Strachota, 59:53 Petr Pražák (Marek Vávra)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:10
23. Petr Trulík, 29. Pavel Übelauer, 30. Dominik Klimscha, 32. Dominik Klimscha, 34. Patrik Šimíček, 43. Wojciech Malajka, 58. Petr Trulík - 12. Daniel Maxa, 41. Martin Pražan, 43. Michal Kotlas, 43. Marek Vávra, 44. Patrik Dóža, 48. Marek Vávra, 50. Marek Vávra, 51. Marek Vávra, 60. Michal Strachota, 60. Petr Pražák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 15 - Daniel Mück 7, Jan Barák 11; po třetinách: 0:1, 5:0, 2:9;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: Dvě třetiny jsme odehráli dá se říct fantasticky , bohůžel v poslední třetině nám došly síly , jelikož jsme hráli na dvě pětky a momentálně třetí pětku nemáme. Je to škoda, ale jdeme bojovat dál. Obrovský dík klukům za předvedený výkon.
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: První třetinu jsme zvládli celkem obstojně. Ve druhé třetině tu zase byli ti machírci z Prahy, kteří tu poslední dva roky ztratily body . Naštěstí jsme se vzpamatovali a ve třetí třetině jsme prokázali svoji sílu. Takže asi tak no.....
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 7 , Chodov - 12
60:00
59:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Marek Vávra (7:10).
59:52
A ještě jedna změna skóre.
59:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota z trestného střílení (7:9).
58:54
Vávra ve velké šanci ale stříli moc vysoko.
58:46
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:25
Chodov se nikam nežene a hraje na své polovině.
57:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Trulík bez asistence (7:8).
57:13
Dóža kvalitně namazal Trulíkovi a ten vykoupal Baráka.
56:01
Hosté s přehledem kontrolují hru a nepouští domácí tým do žádných příležitostí.
54:38
Heczko si teď pomohl faulem a hrát bude Chodov.
53:07
Kotlasova střela z poloviny ale Klobučník byl připraven.
52:05
Trulík precizně odzbrojil Dóžu, ale jeho střela končí jen v boční síti.
50:28
Vávra s Dóžou hrajou stále stejnou písničku, ale domácí to očividně ještě nepřečetli.
50:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Patrik Dóža (6:8).
49:05
Skoro 4 identické asistence v podání Dóži a hosté se dostávají do vedení.
49:04
47:47
Barák stihl zakročit včas proti Sládkově kličce.
47:14
47:14
Špatný pohyb domácích je stál další inkasovanou branku.
46:22
Šebesta hledal před brankou volného spoluhráče, ale nikdo jeho pobídku netrefil.
44:34
Domácí se snaží vymyslet kloudnou odpověď na tuhle rychlou sprchu, ale zatím marně.
43:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Martin Pražan (6:5).
43:15
Dóža trefuje odkrytou branku.
42:50
42:45
Momentálně je to jako na houpačce a Chodov pomalu ale jistě dotahuje.
42:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Kotlas, asistoval Vojtěch Procházka (6:3).
42:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Šimon Kuczera (6:2).
42:04
Dóžovu pumelici stihl na poslední chvíli vytěsnit Klobučník.
40:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Petr Pražák (5:2).
40:38
Aktivní start Chodova a domácí jsou v nepříjemném zámku.
40:01
U míčku hráči Ostravy.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině : Ostrava - 9 , Chodov - 8.
40:00
39:15
Hosté teď na chvíli měli možnost útoku, ale Heczko zachytil jednu z přihrávek a získává tak míček pro sebe.
36:30
Zbořil se Šebestou teď dirigují hru svého týmu a zdá se že nikam nespěchají, proč by taky vlastně měli.
35:04
Do ČPP arény si dnes našlo cestu rovných 100 diváků.
33:34
U míčku hosté, ale ohrožení branky se zatím nekoná.
33:06
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Barák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
33:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Patrik Šimíček, asistoval Pavel Übelauer (5:1).
31:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Wojciech Malajka (4:1).
31:48
A Klimscha se nemýlí ani na podruhé.
30:28
Ostrava teď na hřišti jasně dominuje a hosté působí mírně opařeným dojmem.
29:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Petr Trulík (3:1).
29:04
Klimscha "na pána" navyšuje skóre.
28:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Pavel Übelauer, asistoval Petr Trulík (2:1).
27:35
Kuczerova petelice z půlky hřiště ale jen zblokována.
26:19
Domácí teď tlačí na pomyslnou pilku, ale zatím se jim z toho nedaří těžit.
25:01
Malajka ze zajímavé pozice zkusil Mückovu pozornost.
23:55
Závar před Mückem nakonec skončil v jeho rukou, respektivě tedy míček.
22:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Trulík, asistoval Patrik Šimíček (1:1).
22:30
Na podruhé už ale slaví úspěch.
22:07
Trulík mířil na dobré místo, ale nepodařilo se mu úplně přesně trefit.
21:54
Vyloučen hráč Jan Fiala družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
20:01
Druhou třetinu začnou s míčkem domácí borci.
20:00
Střela do tyčky hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Ostrava - 5 , Chodov - 5.
20:00
19:44
Klečkova velká šance ale Mück byl připraven.
18:09
Klobučník se teď vyznamenal svým hlavovým zákrokem proti Dóžovi.
16:13
Klimscha šikovně obehrál bránícího protihráče, ale nikdo se mu nenabízel na případnou přihrávku.
15:04
Šimíčkovi se podařilo vybojovat míček a i zakončit, ale střela skončila zblokována.
13:08
Mück a jeho úspěšný zákrok proti Sládkovi.
12:15
Pěkně sehranou standartku zakončil Heczku jen kousek vedle brány.
11:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Martin Pražan (0:1).
11:23
Odražený míček končí v síti.
09:23
Chodovští teď u míčku, ale jen přemýšlecí fáze na jejich polovině.
07:49
Dóža mazácky "koupal" své soupeře, ale finální přihrávka už nikoho z jeho spoluhráčů nenašla.
06:43
Vypadalo to , že Hromádka má nabito na pořádnou pumelici ale v poslední vteřině mu míček sjel z čepele.
05:26
Dóža mohl potrestat Heczkovo zaváhání, ale trefuje mimo.
04:16
Hodně nepřesná rozehrávka od Klečky a hosté tak snadno získávají míček.
02:56
Sládek s Malajkou teď měli útočné choutky, ale nebyly úplně ukojeny.
01:27
Martiniak hledal volného Klečku ale svým centrem neměl moc šanci ho najít.
00:34
První střelecký pokus si vzal na triko Strachota, ale trefil jen bránícího hráče.
00:01
Úvodní buly pro hráče Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Daniel Maxa, Michal Strachota, Patrik Dóža
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Šimon Kuczera, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Filip Heczko, Wojciech Malajka