0:2
1:5
3:2
- : -
branky (asistence): 21:46 Lukáš Mlejnek (Štěpán Slaný), 41:00 Daniel Štěrba (Drahoslav Pastor), 42:21 Daniel Štěrba (Štěpán Slaný), 46:15 Dominik Jansa (Jan Hřebřina)
branky (asistence): 00:19 Jakub Kolstrunk (Mikuláš Krbec), 07:31 Jakub Kolstrunk (Vojtěch Semerád), 21:05 Lukáš Täuber (Jakub Kolstrunk), 33:22 Adam Stibor (Viktor Kopecký), 35:35 Vojtěch Semerád (Adam Stibor), 36:08 Josef Novák, 38:59 Radek Kužel (Petr Pojar), 42:48 Jakub Kolstrunk (Mikuláš Krbec), 54:50 Radek Kužel (Viktor Kopecký)

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Florbal Ústí 4:9
22. Lukáš Mlejnek, 42. Daniel Štěrba, 43. Daniel Štěrba, 47. Dominik Jansa - 1. Jakub Kolstrunk, 8. Jakub Kolstrunk, 22. Lukáš Täuber, 34. Adam Stibor, 36. Vojtěch Semerád, 37. Josef Novák, 39. Radek Kužel, 43. Jakub Kolstrunk, 55. Radek Kužel; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 320; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 19 - Tomáš Hlava 32; po třetinách: 0:2, 1:5, 3:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostů Vojty Marka: Dnešní zápas jsme zvládli díky ovládnutí středu, produktivitě v brejcích a kontrole hry na míčku, která měla vzestupnou tendenci v průběhu zápasu. Důležitá pro nás byla také herní disciplína. Soupeř hrál dobře a opět dopomohl k tomu, že máme na čem pracovat do play-off. Děkuji soupeři za utkání a výborným fanouškům obou týmů.
60:00
Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: V tomto zápase jsme si zkoušeli nějaké věci. Bohužel nám to nevyšlo tak alespoň víme, že se na to máme více zaměřit a v určitých detailech hry zapracovat.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 15 - 8. Střely na branku celkem: 36 - 28.
60:00
59:22
Česká Lípa zkouší hru bez brankáře a vytváří si obrovský tlak.
58:21
Timeout FBC PULLO TRADE Česká Lípa
57:58
Domácí se snaží co to jde, ale štěstí dnes není na jejich straně.
57:06
Ústecký brankář si pokryl Štěrbův pokus.
54:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Viktor Kopecký (4:9).
54:50
Kužel doběhl obránci unikající míček a střelou pod horní tyč opět zvýšil náskok hostů.
54:27
Karlova střela prosvištěla kolem tyče.
52:56
Slaný trefil tyč.
52:15
Mlejnek vyslal dva střelecké pokusy, ale oba trefily obránce.
51:03
Eklova střela letěla nad.
50:51
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
50:40
Slaný byl v potyčce s jedním ústeckým brankářem. Rozhodčí ovšem zůstává v klidu.
49:58
Slaný se snažil sklepnout míček do sítě ze vzduchu, ale marně.
48:50
Kněžour trefil horní tyč.
48:12
Domácí tým dává všechny síly do útoky a vytváří si tlak.
47:15
Mlejnkovu střelu dorážel Matějíček, ale marně.
46:15
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Jan Hřebřina (4:8).
46:15
Jansa střelou z první našel skulinku nad ramenem brankáře a opět rozjásal domácí diváku.Ti dnes přišli fandit v hojném počtu.
44:29
Chyna zachytil přízemní střelu.
42:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Mikuláš Krbec (3:8).
42:48
Studená sprcha pro domácí. Únik dvou ústeckých útočníků korunoval do odkryté sítě svým třetím gólem Jakub Kolstrunk.
42:21
Timeout Florbal Ústí
42:21
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Štěpán Slaný (3:7).
42:04
Chyna chytl míček mezi nohy.
41:00
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Drahoslav Pastor (2:7).
41:00
Štěrba dokázal zachovat chladnou hlavu při koncovce a může slavit snížení.
40:28
Ústecký obránce tvrdě atakoval Kněžoura.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 12 - 12.
40:00
38:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Petr Pojar (1:7).
38:59
Radek Kužel vymetl pavouky z levého horního rohu domácí branky.
38:51
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
38:29
Chyna neuvěřitelným zákrokem zachránil domácí před dalším gólem.
36:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák bez asistence (1:6).
36:08
Jirsa při driblingu nechal míček za sebou, kde ho sebral Josef Novák, který pak v duelu proti brankáři uspěl přízemní střelou.
35:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Adam Stibor (1:5).
35:35
Další gól hostů z velké vzdálenosti propadl brankáři mezi tělem a rukou.
33:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Viktor Kopecký (1:4).
33:22
Na polovině hřiště natáhl Adam Stibor a střelou pod horní tyč zaskočil domácího brankáře.
32:11
Ústecký Novák prudkou ranou trefil horní tyč.
30:46
Protiútok se Ústí nezdařil, proto začínají znovu z vlastní poloviny.
29:17
Kněžour z bezprostřední blízkosti trefil brankáře a míček se odrazil vysoko nad.
28:47
Hřebřina tečoval střelu Jirsy. Brankář na tuto teč zareagoval včas.
27:09
Skvělý obraný zákrok ústeckého hráče. Při dobíhání Kněžoura se nestaral o míček, ale čistě zastavil hráče.
26:29
Karlův pokus si pokryl brankář.
25:25
Eklova střela proletěla kolem branky.
24:03
Domácí útočníci vybojovali míček při napadání soupeře.
21:46
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Štěpán Slaný (1:3).
21:46
Po Mlejnkově střele ztichla hala, nikdo nevěděl co se děje. Možná ani Lukáš Mlejnek, Hlediště se rozbouřilo až když rozhodčí ukázal směrem ke středu hřiště.
21:09
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lukáš Täuber, asistoval Jakub Kolstrunk (0:3).
20:04
Slaný se ihned po buly tlačil do šance. Zastavili ho ale ústečtí obránci.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 7 - 8.
20:00
19:27
Vyloučen hráč Radek Matějíček družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
19:14
Legnerův průnik zastavil obránce.
17:24
Po Legnerově nahrávce střílel Matějíček nad branku.
15:37
Série domácích šancí, ale ani jedna střela neskončila v síti. Domácí dnes mají opravdu smůlu.
14:46
Jirsa osvobodil Lípu vyhozením na soupeřovu polovinu.
13:22
Přečíslení dva na jednoho z pohledu Ústí neskončilo gólem.
12:22
Domácí si vytváří mnoho šancí, žádnou z nich se jim však ještě nepodařilo proměnit.
11:00
V obrovské šanci byl Kněžour, ale bylo pro něj těžké zpracovat nepřesnou nahrávku.
10:21
Novákovi střela nesedla.
09:47
Jirsa v rohu hřiště povalil ústeckého útočníka.
08:45
Chyna si připisuje dobrý zákrok.
07:37
Ačkoli střela Semeráda nebyla nějak nebezpečná tak jí domácí brankář pouze vyrazil a dobíhající Konstrunk doklepl míček do odkryté branky.
07:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Vojtěch Semerád (0:2).
06:21
Jirsova střela trefila obránce.
05:16
Nebezpečná situace před domácí brankou! Kolstrunkovu dorážku si pokryl Chyna.
04:35
Po Eklově nahrávce měl možnost zakončit Matějíček, ale střela mu nesedla.
03:23
Kolstrunk v podobné situaci jako u prvního gólu, tentokrát však obránce zareagoval včas.
02:59
Mlejnkova střela proletěla kolem branky.
02:40
Domácí okupují branku soupeře.
01:58
Střela ústeckého útočníka trefila tyč.
00:19
00:19
Na rychlou rozehrávku standardní situace domácí nedokázali patřičně reagovat a Chyna hned v první minutě loví míček ze sítě.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Jiří Horák, Radek Kužel, Adam Stibor, Jiří Šafařovský, Lukáš Täuber
00:00
Line-up domácích FBC PULLO TRADE Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Daniel Kněžour, Jaromír Ekl, Radek Matějíček