2:0
2:5
3:1
- : -
branky (asistence): 01:16 Martin Skřivánek (Jan Zavadil), 16:07 Petr Hartman (Michal Dolejš), 20:39 Jan Zavadil (Jaromír Lisa), 35:28 Jaromír Lisa (Ondřej Stuchlík), 44:28 Ondřej Stuchlík (Jan Hanák), 48:52 Jan Zavadil (Ondřej Stuchlík), 56:29 Lukáš Lanc (Jan Zavadil)
branky (asistence): 20:58 Jakub Holeš (Tomáš Třaska), 24:01 Tomáš Vlach (Marián Kloza), 25:37 David Beneš (Ondřej Glogar), 32:14 Marián Kloza (Jan Šimík), 32:47 Pavel Bezděčík (Hynek Plášek), 54:06 Marián Kloza (Tomáš Vlach)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal PEGRES Havířov 7:6
2. Martin Skřivánek, 17. Petr Hartman, 21. Jan Zavadil, 36. Jaromír Lisa, 45. Ondřej Stuchlík, 49. Jan Zavadil, 57. Lukáš Lanc - 21. Jakub Holeš, 25. Tomáš Vlach, 26. David Beneš, 33. Marián Kloza, 33. Pavel Bezděčík, 55. Marián Kloza; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Martin Dejmal 13 - Jan Piško 20; po třetinách: 2:0, 2:5, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Hovořáka: Nekontrolované utkání se šťastným koncem pro nás. Děkujeme divákům a soupeři přejeme šťastnou cestu domů
60:00
Střely na branku celkově - domácí 27 - hosté 19
60:00
Komentář trenéra hostí Kubíčka: Vinohrady dneska vyhrály zaslouženě. My jsme hráli škaredý florbal, který se na první ligu vůbec nehodí. Musíme si z toho vzít ponaučení a být lépe připraveni do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu.
59:23
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
59:23
Havířov se pokusil hrát v šesti. Po ztrátě balonku vyběhl golman hostí do brány dřív než se vrátil šestý hráč, takže tu máme další přesilovku pro domácí
58:57
Timeout Florbal PEGRES Havířov
56:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Lanc, asistoval Jan Zavadil (7:6).
56:29
Druhá přesilovka v této třetině už vyšla. Lanc z posledního prostřeluje všechno, co mu stojí v cestě a posílá Vinohrady do vedení
55:41
Vyloučen hráč Jakub Kuttler družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
54:06
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Tomáš Vlach (6:6).
52:01
Vinohrady na hřišti lepším týmem, jejich skvělé akce ale brankou nekončí
49:48
Vyloučen hráč Dominik Folwarczný družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
48:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Zavadil, asistoval Ondřej Stuchlík (6:5).
48:52
Tlak Vinohrad z posledních minut zúročil Zavadil krásně schovanou střelou do víka.
46:31
Vinohrady se konečně probouzí k životu a začínají být více na balónku
44:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jan Hanák (5:5).
39:57
Standardka ze středu nad velkým brankovištěm, ze které bylo jen napálení míčku do první boty soupeře
38:57
Lisa teď vyslal neskutečnou dělovku trefující masku golmana, míček se vykutálel ven z brankoviště
38:00
Utkání sleduje 80 diváků. Děkujeme
36:53
Hartman měl teď na holi vyrovnání, v poslední chvíli mu míček sjel do rohu
35:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Ondřej Stuchlík (4:5).
35:28
To mě Lisa hodně rychle vyslyšel, když proměnuje hned standardní situaci
35:26
Vyloučen hráč Pavel Bezděčík družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
35:26
Domácí si zahrají přesilovku, která jim snad pomůže se zklidnit a hrát svou hru
32:47
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Hynek Plášek (3:5).
32:47
Další střela po zemi, která končí v brance domácích
32:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Jan Šimík (3:4).
32:14
Lanc přecenil síly u mantinelu, toho využívá duo Šimík-Kloza a přidávají vedoucí branku hostí
28:47
Díky dobrým blokům bránící čtyřky přesilovka gól nenabídla
28:12
Kromě úvodní střely ze standardky se Havířov k ničemu vážnějšímu zatím nedostal
26:47
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
26:47
Aktivita hostí zapříčinila faul kapitána Stuchlíka a čeká nás první přesilovka tohoto utkání
25:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Ondřej Glogar (3:3).
25:37
Ztečovaná střela Beneše dolobovala až za Dejmalova záda a máme srovnáno
24:01
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Marián Kloza (3:2).
24:01
Sražená střela šla těsně mimo domácí svatyně, odraz od zadního mantinelu už si cestu do branky našel
20:58
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Tomáš Třaska (3:1).
20:58
Po zmatcích v obraně snižuje z velkého brankoviště do víka Holeš
20:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Zavadil, asistoval Jaromír Lisa (3:0).
19:59
Hartman měl v poslední vteřině šanci. Většinu třetiny ale byli lepší Havířovští, kteří svou aktivitu nedokázali přeměnit na góly, a proto domácí po první třetině vedou 2-0
17:47
Havířov si ještě neseřídil mířidla, to je jediný důvod, proč se skóre zatím nemění
16:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Michal Dolejš (2:0).
16:07
Krásná akce dvojice Dolejš-Hartman. Druhý jmenovaný dává za letu druhou vinohradskou branku
14:10
Šimík v dobré šanci, když se oba Vinohradští obránci ocitli za vlastní brankou aniž by tam byl míček
13:05
Zajímavá rozehrávka pro domácí - metr nad velkým brankovištěm - bohužel Skřivánkovi míček sjel z čepele
11:08
Fliega vyslal parádní střelu z levého mantinelu, kterou na poslední chvíli Dejmal rukou vyrazil
09:04
Kuba Záň napravil své zaváhání a vystihl přihrávku hostí. Ke střele to však nevedlo
07:19
Domácím se rozehrávka nedaří
04:47
Záň starší sklouzl při rozehrávce a bylo z toho přečíslení 2 na 1, které naštěstí pro domácí Havířov promáchl
03:32
Třasku pustili domácí obránci před bránu do slušné pozice, Dejmal chytá
02:26
Dejmal při svém prvním zákroku nejistý
01:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Jan Zavadil (1:0).
01:16
Hosté hned při své první rozehrávce dělají chybu, které využívá Skřivánek do prázdné po přihrávce Zavadila
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Jan Šimík, Jakub Kuttler, Kamil Peřka, Marián Kloza, Tomáš Vlach
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Zavadil, Jakub Záň, Jaromír Lisa, Martin Skřivánek