2:1
7:6
2:6
- : -
branky (asistence): 01:37 Jan Lehký (Dominik Haž), 14:15 Michal Nožička (Petr Hofman), 21:17 Dominik Emlar (Jonáš Mědílek), 30:03 Dominik Emlar (Jakub Kubina), 31:09 Petr Hašek (Pavel Kotrč), 33:17 Petr Hašek, 33:24 Michal Nožička (Petr Hašek), 35:02 Petr Hašek, 39:53 Petr Hašek (Pavel Kotrč), 47:12 Jan Škola (Petr Hašek), 56:00 Petr Hofman (Pavel Kotrč)
branky (asistence): 12:05 Jan Hroneš (vlastní branka), 22:34 Vít Andrle (Ondřej Kopp), 22:54 Marek Chocholoušek (Jiří Turek), 26:22 Jiří Turek (Tomáš Břešťan), 28:51 Marek Chocholoušek (Daniel Fokt), 30:21 Ondřej Kopp (Ondřej Bejček), 38:13 Vít Andrle (Miloš Šulc), 42:00 Petr Pastor (Karel Klíma), 44:34 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 48:57 Daniel Fokt, 49:31 Ondřej Bejček (Petr Pastor), 49:47 Marek Chocholoušek (Ondřej Bejček), 58:03 Vít Andrle (Ondřej Kopp)

TJ Sokol Jaroměř - Florbal Chomutov 11:13
2. Jan Lehký, 15. Michal Nožička, 22. Dominik Emlar, 31. Dominik Emlar, 32. Petr Hašek, 34. Petr Hašek, 34. Michal Nožička, 36. Petr Hašek, 40. Petr Hašek, 48. Jan Škola, 57. Petr Hofman - 13. Jan Hroneš, 23. Vít Andrle, 23. Marek Chocholoušek, 27. Jiří Turek, 29. Marek Chocholoušek, 31. Ondřej Kopp, 39. Vít Andrle, 43. Petr Pastor, 45. Vít Andrle, 49. Daniel Fokt, 50. Ondřej Bejček, 50. Marek Chocholoušek, 59. Vít Andrle; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 5 + Petr Hofman 5:5; využití: 2:4; diváků: 141; zásahy brankářů: Jiří Alexij 22 - Jan Vlček 28; po třetinách: 2:1, 7:6, 2:6;
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině 12:16
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Klapky: Dnešní zápas rozhodla naše absolutní nedisciplinovanost a s tím spojené individuální chyby hráčů. Musíme se z toho otřepat a jít dál. Děkuji divákům a gratuluji soupeři.
59:59
Dnešním zápasem končí domácí neporazitelnost
59:59
Komentář hostujícího trenéra Martina Bociana: Velmi náročné utkání pro všechny, které nás stálo spoustu sil. Domácí mají velkou výhodu domácího prostředí a podporu diváků by jim většina týmů v soutěži mohla závidět. Děkujeme za dobře uspořádané utkání a přejeme hodně štěstí ve zbytku soutěže.
59:39
Vlček je po zásahu Hofmana ošetřován přivolanou zdravotní službou, zřejmě byl nechtěně klepnut přes prsty
59:36
Emlarova střela končí na krátkém mantinelu
59:12
Emlar střílí, ale jeho střelu hostující obránce zachytává
58:09
Domácí přes snahy vstřelit gól opět jeden inkasují, do konce třetí třetiny zbývají 2 minuty a domácíc zkouší hru v 6
58:03
Timeout TJ Sokol Jaroměř
58:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Kopp (11:13).
57:45
Situace na hřišti je velmi vyhrocená, ale doufejme, že do konce zápasu nedojde k žádnému zranění
56:48
Timeout Florbal Chomutov
56:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Pavel Kotrč (11:12).
56:00
Hofman však v závěru přesilové hry tvrdou střelou překonává Vlčka
55:11
Střela od Školy neměla potřebnou razanci a pomalu přesunujícíse Vlček na poslední chvíli vyrazil míček pryč od své branky
55:00
Emlarova střela jen těsně minula Vlčkovu branku
54:45
Alexij nevěděl, kde se nachází míček, a situaci musel Kotrč zachraňovat
54:13
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
54:13
Po odpískání neudržel nervy ani hostující Kopp, který kolenem fauloval domácícho hráče
52:23
Atmosféra na hřišti by se mohla krájet, Jaroměř evidentně chce zápas zlomit zpět na svou stranu, ale přílišné snahy vedou k chybám na domácích hokejkách. Nožička v dobré pozici před bránou bohužel přestřeluje
50:54
Hašek faulovaný na polovině hřiště, následná standardní situace domácím úplně nevyšla a odevzdávají balonek zpět hráčům Chomutova
49:48
Pětiminutové vyloučení domácího Petra Hofmana pomohlo chomutovským hráčům ke vstřelení 3 gólů
49:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Ondřej Bejček (10:12).
49:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Petr Pastor (10:11).
49:31
Chomutovští hráči již podruhé využívají pětiminutové oslabení Jaroměře
48:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt bez asistence (10:10).
47:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Petr Hašek (10:9).
47:12
Ve hře 4 na 4 se prosazuje domácí Jan Škola a za desátý gól to bude mít asi drahé
45:42
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Petr Hašek.
45:42
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
45:42
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:42
Po neproměněném nájezdu je nařízena bully v rohu hřiště, při které domácímu Hofmanovi ujely nervy a za hrubost (vražení do břicha soupeře) dostává pět minut na trestné lavici
45:42
Pro Jaroměř je nařízeno opět trestné střílení, které Hašek bohužel podruhé již neproměnil, proto si za bránění ve hře odsedí Šulc dvě minuty
44:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (9:9).
44:34
Andrle se v oslabení prosazuje a vyrovnává tak stav utkání
43:36
Vyloučen hráč Tomáš Břešťan družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
43:36
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
43:36
Břešťan po odpískání dohrával domácího Školu, který si to nenechal líbit a tak si oba odpočinou na trestné lavici
43:10
Škola přihrál do prostoru před Vlčkovou brankou, ale Nožička takto geniální přihrávku nečekal a tak se míčku ujímají hráči Chomutova
42:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Karel Klíma (9:8).
42:00
Naopak teď se do útočné poloviny Jaroměře dostává Klíma s Pastorem a jejich spolupráce končí vstřelením branky
41:31
Domácí hráči se nyní usídlili na soupeřově polovině, ale výraznější ohrožení hostující branky z toho není
40:30
V úvodu třetí třetiny Škola proškolil Vlčka, ten se však nedal
40:00
40:00
Během druhé třetiny padlo tolik gólu co skoro za běžný zápas. Počet střel po druhé třetině 15:12 z pohledu domácích
40:00
39:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Pavel Kotrč (9:7).
39:53
Přihrávka přes šířku hřiště od Kotrče na připraveného Haška, který střelou z první vymetl rohy za Vlčkem
38:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Miloš Šulc (8:7).
38:13
Tučné zápisy v zápisu mluví snad za vše, s góly se ve druhé třetině roztrhl pytel
35:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek bez asistence (8:6).
35:00
Dnešní utkání stojí za to, a nenechalo si ho ujít ani 141 diváků v hledišti. Děkujeme!!
33:35
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
33:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hašek (7:6).
33:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek z trestného střílení (6:6).
33:17
Hašek si pomalu vybíhá, náseduje forhend, bekend a nadzvednutý balonek zapadl za Vlčka
33:16
Po odehrané vysoké hokejce Šaršy v gólové situaci je nařízeno trestné střílení, které pojede Petr Hašek
31:09
31:09
Standardní situaci dva metry za půlící čárou využívá Hašek a znovu snižuje o jednu branku
30:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (4:6).
30:21
Druhá třetina je co do gólu velmi plodnou třetinou, Chomutov se rychle po inkasování od Emlara opět ujímá dvoubrankového vedení
30:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kubina (4:5).
30:03
Jaroměř ale nezaostává, Kubina našel nabíhajícího Emlara a ten střelou těsně nad nohu překonává Vlčka
28:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Daniel Fokt (3:5).
28:51
Hra 4 na 4 lépe vyšla Chomutovu. Chocholoušek se prosazuje již podruhé, jeho střela zapadla za rameno Alexije a Chomutov, tak navyšuje náskok o dva góly
27:51
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
27:51
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
27:51
Svůj názor si Mědílek s Bejčkem vyříkávali nepřiměřeně, navíc po odpískání a tak si oba odsedí 2 minuty
26:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Turek, asistoval Tomáš Břešťan (3:4).
26:22
Nešťastný gól pro Alexije, chumel před brankou mu bohužel nedovolil se včas zorientovat a skákavá střela mu jen těsně propadla pod rukou
24:43
Hra nabírá na obrátkách a domácí fanoušci hlasitě vyjadřují nesouhlas s tím, jakou hrou se prezentují Chomutovští hráči
22:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Jiří Turek (3:3).
22:54
Hosté využívají přesilovou hru, kdy po nedorozumění domácích hráčů se Marek Chocholoušek nemýlí
22:46
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:46
Aktivní Hofman si bohužel nepohlídal povolenou vzdálenost a musí na trestnou
22:34
22:34
Chomutovští vzápětí snižují na rozdíl branky a to zásluhou Andrleho
21:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jonáš Mědílek (3:1).
21:17
Hostující tým zcela opoměl ve svém obranném pásmu Dominika Emlara, který po přihrávce Jonáše Mědílka zasouvá míček pod padajícího golmana
20:50
Druhá třetina začala, úvodní bully vyhrává domácí celek, a hned v úvodu se ke střele dostává Hofman s Emlarem, ale jejich střelu Vlček zlikvidoval
17:58
Během přesilové hry Chomutova měli ze hry více domácí hráči. Šanci jen těsně nevyužil Kotrč, jeho střelu z otočky výborně zachytil hostující obránce
15:58
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
15:58
Florbalista, ale i hokejista Petr Hofman si nyní popletl sporty a míček si zklepl rukou, za což si i on odsedí dvě minuty
14:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hofman (2:1).
14:15
Početní výhodu Jaroměř využívá, kdy z pozabrány Hofman našel Nožičku před brankou a ten neměl moc práce se zakončením
12:32
Vyloučen hráč Marek Chocholoušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:32
Nejmladší hráč Chomutova při souboji nedovoleně blokoval hokejku a jde si tak odsedět dvě minuty na trestnou lavici
12:05
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hroneš (1:1).
12:05
Chomutovší hráči se nyní radují, ale zásluhou domácího obránce Hroneše, který bohužel srazil míček za vlastního brankáře