5:2
5:5
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 05:07 Petr Hašek (Jan Škola), 12:09 Dominik Emlar (Pavel Kotrč), 21:13 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 21:41 Dominik Sukup, 30:41 Petr Hofman (Dominik Emlar), 32:35 Jakub Kubina, 38:35 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 44:30 Lukáš Kvaček (Jakub Kubina), 45:25 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 50:22 Jan Lehký (Jan Hrobský), 51:29 Jan Hroneš (Dominik Emlar), 52:37 Petr Hofman (Jakub Kopecký)
TJ Turnov
branky (asistence): 29:50 Štěpán Matěcha (Jan Havlín), 34:12 Antonín Palatínus (Pavel Sekyra), 42:12 Štěpán Matěcha, 54:18 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 54:52 Daniel Měkota (Pavel Sekyra), 56:16 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 58:34 Vojtěch Palatínus

TJ Sokol Jaroměř - TJ Turnov 12:7
6. Petr Hašek, 13. Dominik Emlar, 22. Jakub Kopecký, 22. Dominik Sukup, 31. Petr Hofman, 33. Jakub Kubina, 39. Jakub Kopecký, 45. Lukáš Kvaček, 46. Petr Hofman, 51. Jan Lehký, 52. Jan Hroneš, 53. Petr Hofman - 30. Štěpán Matěcha, 35. Antonín Palatínus, 43. Štěpán Matěcha, 55. Tomáš Vitásek, 55. Daniel Měkota, 57. Štěpán Matěcha, 59. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Daniel Urik; vyloučení: 8:9; využití: 1:3; diváků: 142; zásahy brankářů: Jiří Alexij 22, Jiří Veinfurter 0, Jiří Alexij 3 - Jaroslav Švec 23; po třetinách: 2:0, 5:2, 5:5;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Klapky: Celý zápas jsme měli pod kontrolou až na posledních 5 minut, kdy jsme svojí nedůraznou hrou a chybami nechali soupeře se dostat do hry. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a soupeři přeji šťastnou cestu.
59:59
Počet střel po třetí třetině 13:15
59:59
Dnešní utkání bylo podle předpovědí velmi napínavým duelem, domácí Jaroměř však své věrné fanoušky nezklamali a důležité 3 body nechávájí domácí
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Gratuluji soupeři k výhře, dnes byli lepší.
59:33
Poslední minuta třetí třetiny, stav se možná ještě změní, ale snad mohu říci, že domácí tým dnes opět nechá 3 body doma
59:18
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
58:40
Domácímu gólmanovi zřejmě trochu dochází síly, ale i tak jeho výkon je úctyhodný
58:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (12:7).
56:43
Po dvou rychlých gólech, se Turnovu zvedlo sebevědomí a hrají s hlavou nahoře, naopak Jaroměř jakoby hru vypustila, ale do konce utkání je relativně ještě dost času
56:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (12:6).
54:56
Hra je plná tvrdých soubojů, které rozhodčí nejsou ochotni tolerovat
54:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Pavel Sekyra (12:5).
54:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (12:4).
54:03
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Vojtěch Palatínus.
54:03
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
52:40
Omlouvám se, že jsem dlouho nic nenapsala, ale červené a černé zápisy snad mluví samy za sebe
52:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (12:3).
52:25
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vražení zády.
51:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hroneš, asistoval Dominik Emlar (11:3).
51:11
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
50:38
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
50:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Lehký, asistoval Jan Hrobský (10:3).
50:14
Během přesilové hry byl na hřišti takový chaos, že nedošlo k žádnému ohrožení branky
50:00
Na hřišti se nyní hraje ve velmi skromném počtu, po sérii vyloučení měl hostující tým na trestné lavici tři hráče
48:14
47:20
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:58
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
46:58
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
45:25
45:25
Hrobský se vyšponoval proti střele od Sekyryi a zachytil tak míček mířící přímo na Alexije. Odrazený míček doputoval až ke Kopeckému, který rychle vyběhl na Švece a posílá rychlou přihrávku na Hofmana, který téměř z nultého úhlu trefuje
44:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Jakub Kubina (8:3).
44:30
Kubina si vybíhá po malém brankovišti a přihrávkou z poza branky nachází připraveného Kvačka, který nekompromisně zakončuje
42:14
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Alexij družstva TJ Sokol Jaroměř
42:13
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
42:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha z trestného střílení (7:3).
42:12
Bohužel následně se nepodařilo domácím ubránit vysoký tlak turnovských hráčů a za hru v malém brankovišti Jana Hroneše bylo nařízeno trestné střílení, které kapitán Štěpán Matěcha proměňuje
41:27
Domácí udrželi oslabení a díky Alexijovi, ale i díky dobré obraně celé čtveřice nedovoli Turnovu dostat se ke vstřelení gólu
40:32
V úvodu třetí třetiny turnovští hráči snaží využít ještě přetrvávající přesilové hry, ale pohotový Alexij ničí jednu jejich snahu za druhou
40:00
40:00
Druhá třetina skončila počtem střel 14:12 z pohledu domácích.
40:00
39:27
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:27
V závěru třetiny se ještě vysokou hokejkou provinil střelec posledního gólu Jakub Kopecký a musí si jít odpočinout na trestnou lavici
38:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (7:2).
37:37
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
35:43
Přestože Alexij předchozí střelu nevychytal, následně se ale předvedl několika velmi dobrými zákroky
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží v hale neuvěřitelných 142 diváků. Děkujeme!!
34:12
Timeout TJ Turnov
34:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (6:2).
34:12
Přesiovou hru tentokrát i Turnov využívá. Turnov Jaroměř dobře rozebral a odkryl si tak celou levou polovinu, s tímto pak Palatínus neměl velkou práci - uklízí míček pod padajícího Alexije
33:33
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
33:33
Ani Škola dnes neodejde bez odpočinku na trestné lavici, za hrubost na malém mantinelu si jde odpočinout k pořadatelskému stolku
32:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kubina bez asistence (6:1).
32:35
Jakub Kubina vyslal střelu s falší, která se těsně před gólmanem zavrtěla přímo za Ševcovi záda
30:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (5:1).
30:41
Vteřinku po vyloučení se ze sandardní situace prosazuje Petr Hofman
30:40
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
29:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jan Havlín (4:1).
29:50
Poprvé v zápase se prosazují i hráči Turnova, po souhře Havlína s Matěchou
28:43
Jan Lehký od začátku střídání v plném nasazení, a když Havlín ztratil balonek byl u něho jako první a mohl jít sám na Švece, ale střela mířila daleko od konstrukce
27:09
Jaroměř zatím nedovoluje Turnovu projít až k tížené střele
25:54
Chyba přichází v podobě faulu Hrobského, který byl vyloučen za sekání a věnuje tak soupeři početní výhodu
24:47
23:43
Počet hráčů na hostující lavičce se pomalu ukazuje, Turnov nyní zaparkoval na vlastní polovině a čeká na chybu domácích
21:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Sukup bez asistence (4:0).
21:41
A rychlý gól přilepuje Domink Sukup, který pohotově prostlačil míček mezi nohy Švece
21:13
21:13
Do druhé třetině naskočil tým domácích s vervou a hned v první minutě se prosazuje Jakub Kopecký z velkého brankoviště
20:00
20:00
Dovolte mi pozdravit speciálního čtenáře většiny onlin zápisů...Čus Lukáši!!
20:00
Během první třetiny domácí vyslali na Švece 8 střel a Turnov proškolil Alexije 10x.
20:00
19:56
Konec třetiny je stále ve vysokém tempu, ale míček lítá z jedné strany na druhou, zatím není vidět žádná větší akce