3:0
5:4
2:2
- : -
branky (asistence): 10:33 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 16:37 Petr Hašek (Jan Hrobský), 18:37 Petr Hašek (Jan Škola), 20:42 Jan Škola (Pavel Kotrč), 23:29 Michal Nožička, 34:29 Michal Nožička (Jan Škola), 34:40 Jonáš Mědílek (Petr Hofman), 36:52 Petr Hofman (Pavel Kotrč), 40:18 Jan Škola (Jan Hrobský), 54:48 Jan Lehký (Dominik Haž)
branky (asistence): 20:58 David Chvosta (Ondřej Novák), 25:14 David Chvosta (Tomáš Houska), 37:23 Karel Šavrda (Jakub Mikeš), 38:40 Karel Šavrda (Kryštof Bučok), 40:50 David Chvosta (Jiří Křesák), 51:31 Karel Šavrda (David Chvosta)

TJ Sokol Jaroměř - FbC Strakonice P.A. 10:6
11. Jakub Kopecký, 17. Petr Hašek, 19. Petr Hašek, 21. Jan Škola, 24. Michal Nožička, 35. Michal Nožička, 35. Jonáš Mědílek, 37. Petr Hofman, 41. Jan Škola, 55. Jan Lehký - 21. David Chvosta, 26. David Chvosta, 38. Karel Šavrda, 39. Karel Šavrda, 41. David Chvosta, 52. Karel Šavrda; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2 + Jakub Mikeš ČK1 + 5; využití: 2:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Jiří Alexij 21 - Josef Macek 25; po třetinách: 3:0, 5:4, 2:2;
60:00
59:59
Počet střel po třetí třetině 8:11 z pohledu domácích
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Klapky: Opět jsme si v zápase vybrali slabší chvíle, naše pětiminutová přesilovka byla katastrofální. Přesto jsme zápas udrželi. Děkuji hráčům i divákům a soupeři přeji šťastnou cestu.
59:59
Komentář hostujícího trenéra Marka Jiříka: Odevzdaný výkon. Zápas jsme museli dohrávat v devíti lidech. Zbytečných 6 stejných gólů. Děkuji soupeři za letecký výkon.
59:57
4 góly jsou pro Strakonice však nedostižné
59:45
Posledních 15 vteřin do zápasu, Alexij si připisuje další zákrok
58:32
Utkání se chýlí ke konci, do konce třetí třetiny zbývají 2 minuty. Alexij ale ještě musí hlavou zasahovat proti střele Chvosty
56:56
Kvaček chtěl překvapit střelou z otočky, ale Šavrda připravený a míček odráží za mantinel
54:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Lehký, asistoval Dominik Haž (10:6).
54:48
Jan Lehký si vybíhá za brankou a s míčkem na hokejce zasouvá míček pod Macka, který se nestihl přesunout z jedné strany na druhou
53:08
Strakonice se ještě snaží se zápasem něco udělat
52:50
Po dlouhé době zákrok hostujícího golmana. Jaroměř se ve třetí třetině jen těžce dostávají k zakončení
51:31
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval David Chvosta (9:6).
51:31
Nedůrazný Kubina v souboji se Šavrdou a ten svou střelu těsně vedle tyčky snižuje
47:00
Hosté výborně odbránili pětiminutové oslabení, Jaroměř se nedostala k výraznější šanci
41:14
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 5 minut za hrubost.
41:14
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. do konce utkání.
41:14
Mikešovi ujely nervy a jeho nepřiměřené chování bylo potrestáno červenou kartou. Strakonice tak budou muset zbytek utkání odehrát bez něho
40:50
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Jiří Křesák (9:5).
40:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Jan Hrobský (9:4).
40:18
Zahajovací bully třetí třetiny opět vyhrávají domácí. Hrobský si vybíhá podél dlouhého mantinelu a přihrává na připraveného Školu, který se střelou nemýlí
40:00
40:00
Ve druhé třetině Jaroměř přestřílela Strakonice 18:10
40:00
38:41
Šavrda svůj prohřešek na trestné lavici hned dvakrát odčinil, poprvé jeho střela přeskákala Alexije a po druhé střílí těsně nad nohu a ani tento míček Alexij neviděl
38:40
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Kryštof Bučok (8:4).
37:23
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jakub Mikeš (8:3).
36:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Pavel Kotrč (8:2).
36:52
Přesilovou hru rychle využívá Petr Hofman, který svou střelou vyloženě propasoval pod nohu Macka
36:39
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za zdržování hry.
34:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jonáš Mědílek, asistoval Petr Hofman (7:2).
34:40
Jaroměř na šroubky rozebrala celý tým a ťuk ťuk Mědílek vstřeluje další gól
34:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jan Škola (6:2).
34:29
Během přesilové hry domácí uzamkli Strakonice v jejich obranné polovině. O gól se zasloužili hráči se sedmičkami na dresu. Po asistence od Školy se již podruhé prosazuje Nožička
33:02
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:00
Rozhodčí již podruhé musí zvednou svou paži nad hlavu, tentokrát bude vyloučen hostující Jakub Mikeš, který nedovolil Jaroměři rozehrát
31:11
Hašek osamocený před Mackem, ale čekal se střelou tak dlouho až se golman přemísťil a jeho snahu vykryl svým tělem
30:00
Tempo hry, které nastavaly oba týmy v první třetině se nyní snižuje a oba týmy spíše poskakují a čekají na to, co soupeř předvede
27:34
Jakub Kubina si zahrál na mažoretku, hokejka mu vylétla vysoko nad hlavy téměř až ke stropu
25:14
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Tomáš Houska (5:2).
25:14
Absolutně vynechaná hra domácích. Hráči Jaroměř nechali úplně osamoceného Chvostu na dlouhém mantinelu a krosovou přihrávku od Bučoka posílá pod padajícího Alexije
24:38
Hrobský a Mikeš se vrátili do dětských let a sedli si oba na zem a nechtěl se jeden druhého pustit
23:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička bez asistence (5:1).
23:29
Nožička se ale následně nemýlí a střelou těsně nad rameno překonává Macka
23:00
Lehký jen lehce přehodil hostující branku
20:58
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Ondřej Novák (4:1).
20:58
Ale v první minutě druhé třetiny padl gól i na druhé straně. David Chvosta překonává svou střelou nad nohu Alexije
20:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Pavel Kotrč (4:0).
20:42
Druhá třetina začala úspěšněji pro domácí. Ve 42 vteřině se nekompromisně prosazuje Jan Škola, který svou střelu ze středu hřiště vymetl všechny pavučiny za Mackem
20:00
20:00
Před zápasem chlapů hrály v Jaroměři také domácí hráčky a ty se střetly s týmem z Dobrušky. O zápase musely rozhodnout až samostatné nájezdy, jediný gól dala domácí kapitánka Veronika Bláhová a Jaroměř byla tak šťastnějším týmem.
20:00
19:59
Většinu střel během první třetiny zblokovali obránci ale ke gólmanům přeci jen nějaké došly a to přesně 9:6 pro domácí
19:43
Střelu Hrobského Mikeš odrazil svým bokem míček do autu a poté předvedl fair play jednání - přiznal se a věnoval míček domácím
18:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (3:0).
18:37
Strakonice vypustili souboj před brankou a pro Haška nebyl problém uklidit míček za Macka
18:07
Poslední dvě minuty do konce první třetiny. Jaroměř na balonku
16:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Hrobský (2:0).
16:37
Hrobský přihrával krásně do běhu na nabíhajícího Haška, kterému stačilo pouze nastavit hokejku a je z toho vedení 2:0
15:06
Mědílek v oslabní sám na soupeřova golmana
14:32
Přesilová hra Strakonicím z větší části nevychází, ale jednu nebezpečnou střelu Housky musel Alexij hasit
13:06
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
13:06
Chumel před brankou, za nepřiměřené chování je vyloučen domácí Jan Škola
12:56
Včasný zákrok Nožičky...střelu od Chvosty jako jediný viděl a nedovolil tak projití míčku až k Alexijovi
10:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (1:0).
10:33
Prvním střelcem dnešního utkání je domácí junior Jakub Kopecký. Kopecký úplně osamocený a po přihrávce od Hofmana věděl přesně kam s míčkem.