2:3
5:1
7:1
- : -
branky (asistence): 10:08 Petr Hašek (Jan Škola), 18:25 Petr Hofman, 20:24 Jan Hrobský (Petr Hašek), 21:07 Dominik Emlar (Jakub Kopecký), 27:19 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 34:09 Jakub Kubina (Petr Hofman), 39:00 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 40:46 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 41:24 Michal Nožička, 46:18 Michal Nožička (Petr Hašek), 51:15 Jan Lehký (Petr Jiřička), 53:25 Dominik Haž (Petr Jiřička), 54:39 Petr Hofman (Dominik Emlar), 58:39 Jan Hroneš (Pavel Kotrč)
branky (asistence): 09:18 Jan Vacek (Jan Petrmichl), 17:02 Tomáš Fait (Jakub Votava), 17:28 Pavel Dvořák (Jan Petrmichl), 37:14 Patrik Svoboda (Pavel Dvořák), 52:42 Michal Kubert (Nathan Kračunov)

TJ Sokol Jaroměř - T.B.C. Králův Dvůr 14:5
11. Petr Hašek, 19. Petr Hofman, 21. Jan Hrobský, 22. Dominik Emlar, 28. Jakub Kopecký, 35. Jakub Kubina, 40. Petr Hofman, 41. Jakub Kopecký, 42. Michal Nožička, 47. Michal Nožička, 52. Jan Lehký, 54. Dominik Haž, 55. Petr Hofman, 59. Jan Hroneš - 10. Jan Vacek, 18. Tomáš Fait, 18. Pavel Dvořák, 38. Patrik Svoboda, 53. Michal Kubert; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 5:3 + Jan Petrmichl 5; využití: 4:2; diváků: 120; zásahy brankářů: Jiří Alexij 24 - Dominik Kameš 24, Norbert Hirschbrich 4; po třetinách: 2:3, 5:1, 7:1;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra Marka Michálka: Po solidní 1. třetině následoval náš klasický herní výpadek. Domácí se střelecky chytli a zaslouženě vyhráli. My musíme dnešní zápas hodit za hlavu a pokračovat v poctivé práci, kterou jsme započali tento týden na tréninkách. Děkuji soupeři za utkání a gratuluji k výhře.
59:59
Počet střel po třetí třetině 13:11 pro domácí
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Klapky: V dnešním zápase jsme byli absolutně disciplinovaní, koncentrovaní a trpělivě jsme si šli za vítězstvím. Děkuji divákům a soupeři přeji šťastnou cestu
59:59
Přestože Jaroměř byla ještě v poslední minutě utkání v oslabení k ničemu vážnějšímu nedošlo a fanoušci už jen odpočítávají poslední vteřiny zápasu
59:07
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
58:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hroneš, asistoval Pavel Kotrč (14:5).
58:39
V přesilovce se prosazuje ještě Jan Hroneš, který střelou od půlky překonává Hirschbricha
54:40
Co k tomu napsat...na hřišti jsme nejdříve mohli vidět pohotovou Kuberta, který se využil přesilovou hru
54:40
Poté následovalo rychlé upravení skóre pro domácí, kdy se prosadil Haž Domink. Následně své nervy neudrželi hráči Králova Dvora a Jan Petrmichl, který dostal 5 minut za hrubost. Ne dlouho nato ještě dvě minuty dostal Patrik Svoboda
54:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (13:5).
54:39
Přesilovou hru 5 na 3 využivá Petr Hofman, připisuje tak 13 gól
54:19
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
53:54
Vyloučen hráč Jan Petrmichl družstva T.B.C. Králův Dvůr na 5 minut za hrubost.
53:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Haž, asistoval Petr Jiřička (12:5).
52:42
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Michal Kubert, asistoval Nathan Kračunov (11:5).
51:39
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
51:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Lehký, asistoval Petr Jiřička (11:4).
51:15
Své rychlé nohy využívá k výběhu Jan Lehký a bekendovkou zasouvá míček pod Hirschbricha
51:12
Kapitán hostujících Karel Horký měl problém s udržením rovnováhy, po rychlém výběhu a následné střele končí na zemi
51:08
Na hráčích z Králova Dvora je vidět, že mají trochu problém se střelou na domácím povrchu
50:10
Lehký ve spolupráci s Jiřičkou poprvé ohrozlli Hirschbricha, ten nenechal projít míček za svá záda
48:12
Kubina pohotově zasáhl přihrávku Faita
46:19
Po inkasování desátého gólu se rozhodli trenéři Králova Dvora pro střídání gólmanů, do brány zasedl čerstvý Norbert Hirschbrich
46:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hašek (10:4).
46:18
Střídání brankáře. Nový brankář Norbert Hirschbrich družstva T.B.C. Králův Dvůr
46:18
Desátý gól pro Jaroměř vstřeluje Michal Nožička
45:07
Naopak Domink Emlar využívá střídání hostujícího týmu a získává míček pro sebe, nenechá si ho vzít a tak zbytek přesilové hry mají na svých hokejkách míček domácí hráči
44:32
Králův Dvůr zakládá přesilovkové rozestavení, ale ke střele se ještě nedostali
43:07
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
43:07
Na polovině hřiště se provinil sekáním dnes velmi užitečný hráč domácích Petr Hašek a musí si tak odsedět dvě minuty na trestné lavici
41:24
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
41:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička bez asistence (9:4).
41:24
Nožička získává balonek na dlouhém mantinelu, vybíhá sám na gólmana a nenechal se vyprovokovat na záda dýchajícím obráncem a přilepuje rychlý gól
40:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (8:4).
40:46
Kopecký po bully získává míček pro sebe, posouvá na Emlara, pokračuje v pohybu do brány a Emlar mu vrací zpět přihrávku a s tou Kopecký přesně ví co má dělat, poslat za záda Kameše, to se mu daří
40:23
Začátek třetí třetiny, bully vyhrávají hostující a dostávají se s míčkem až k Alexijovi, ale míček byl poškozen, a byla tak nařízena bully v rohu hřiště
40:00
40:00
Jaroměřské hráčky, které jely dnes na výjezd do Brna, bohužel podlehly nováčkům v 1. lize Šitbořicím 1:3
40:00
Počet střel po druhé třetině, domácí ohrozili hostující branku 15x a hosté na Alexije vyslali 9 střel
40:00
39:54
V závěru druhé třetiny ještě jedno ohrožení hostující branky, střela Haška však jen těsně minula zařízení
39:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (7:4).
39:00
Kopecký střílí před bránu a v chumlu dorážející byl nejpřesnější a nejefektivnější Petr Hofman a hráči Jaroměře tak opět využívají přesilovou hru
38:31
Vyloučen hráč Lukáš Langer družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
37:14
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Pavel Dvořák (6:4).
37:14
Ze začátku přesilové hry Králova Dvora nebylo vidět moc z klasického přesilového rozestavení, ale v závěru se přeci jen Patrik Svoboda prosazuje a snižuje na 4:6
35:41
Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil Tomáš Vondruška.
35:41
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
35:41
Alexij po dlouhé době vytasil dva své výborné zákroky, nejprve vytáhl míček hlavou a následně špičkami prstů, ovšem míček skončil na malém brankovišti a tuhle situaci řešil Hrobský vyhozením míčku, myšlenka skvělá, bohužel noha zahála do brankoviště a tak byl nařízen nájezd
34:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kubina, asistoval Petr Hofman (6:3).
34:09
Až teď fanoušci rozpohybovali své hlasivky po té, co Kubina Jakub svou tvrdou střelou obránce z poloviny hřiště zasouvá míček mezi ruku a nohu Kameše
31:00
V hale je takové ticho, že diváci jsou nejspíše uspokojeni hrou domácího týmu, a ani necítí potřebu fandit
30:09
Králův Dvůr teď uzamkl Jaroměř na jejich polovině, zatím se domácím nedaří vymanit z toho zámku
27:19
27:19
Přeislová hra domácím vyšla lépe než soupeřům. po nařízené standardní situaci na vzdálenosti velkého brankoviště se prudkou střelou do středu brány prosazuje Jakub Kopecký, který tak alespoň částečně napravil svůj prohřešek
26:03
Vyloučen hráč Jan Petrmichl družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
26:03
A opět je tu vyloučení, za hrubost je tentokrát vylučován hostující Honza Petrmichl
25:13
Během přesilové hry Králova Dvora nedošlo k žádnému výraznějšímu ohrožení domácí branky, střely které hráči hostí byly převážně zastaveny těly domácích hráčů
23:13
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
23:13
Ke střele se dostává po standardní situaci Králův Dvůr, ale střelu Vlčka odkopává domácí fotbalista Hrobský, poté dochází k nepřehledné situaci, a za zdržování hry je vylučován domácí Kuba Kopecký
21:34
Domácí vyběhli do druhé třetiny s velkým nasazením, dvěma rychlými góly soupeře jistě překvapili
21:08
Kopecký výběhem za brankou přihrává po dél tyčky na připraveného Emlara, který neomylně vymetl pavučiny levého rohu branky
21:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (4:3).
20:25
Hrobský od mantinelu vysílá přesnou střelu k tyči, která končí za zády gólmana
20:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Petr Hašek (3:3).
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: 14:9 pro domácí tým.
20:00
19:59
Míček nebezpečně proklouzává pod Alexijem, naštěstí toto ohrožení přerušuje siréna
18:45
Na polovině hriště se ujímá míčku Petr Hofman a výbíhá po dlouhém mantinelu a svou ostrou střelou zápěstím, vymetl všechny pavučiny za Kamešem
18:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman bez asistence (2:3).
17:28
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jan Petrmichl (1:3).
17:28
Králův Dvůr rychle odskakuje o dva góly, kdy soupeř využil rozhození domácích hráčů a nekompromisně skóruje Pavel Dvořák
17:02
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Fait, asistoval Jakub Votava (1:2).
17:02
Nešťastná přihrávka Hrobského na Votavu, který pohotově nachází Faita a ten se do prázdné prostě nemohl netrefit
15:00
Nepřesná teč před Kramešem od Lehkého, chybělo jen málo
14:12
Jakub Kubina přečetl přihrávku hostujícího týmu a vyrazil do protiútoku, který naneštěstí pro domácí neskončil gólem
13:34
Hrobský zachránil svým tělem nebezpečnou střelu Kračunova
11:14
Domácí opět aktivnější, ale chybí důraz před brankou
10:09
Na druhé straně se však dlouho neotálelo a nejproduktivnější hráč domácích Petr Hašek se prosazuje přesnou střelou nad rameno Kameše
10:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (1:1).
09:18
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Vacek, asistoval Jan Petrmichl (0:1).
09:18
Přestože domácí poslední minuty hodně tlačili skóre utkání otevírá hostující hráč Jan Vacek, který vystřelil a propálil všechno co mu stálo v cestě
08:13
Hašek našel a polovině připraveného Hroneše, který pohotovou střelou vypálil přes 3 hráče na Dominika Kameše, ten se představil velmi dobrým zrakem a tuto neviditelnou střelu zachytil
06:07
Toto střídání domácím vůbec nevyšlo, nejprve úplně namazal Hroneš soupeři, který měl možnost jít 2 na 1, tuto šanci Kubina odvrátil, ale poté podobně namazal i Emlar na středu hřiště, naštěstí se faulovalo a hra byla přerušena
05:13
Alexij svou hbitou ručkou vyráží míček pryč od své brány
04:09
Počáteční nervozita byla zažehnána a ostré drápky vytahují už oba týmy
03:41
Hroneš zachraňuje situaci na polovině hřiště, dostává se s míčkem až k soupeři, kde předává na Haška a ten poté na střed nabíhajícího Školu, který byl na balonku nepřesný a tak vyloženou šanci domácí hráči ztrácí
02:34
Kubik Kopecký vypíchl přihrávku hostujících hráčů, tu však přihrál naslepo zpět na soupeře
02:00
Fait měl jako první možnost ohrozit Alexije, jeho střelu však domácí obránce Kubina ztečoval za bránu
01:12
Začátek třetiny se zdá být ve trochu nervózním podání
00:30
Po krapet kostrbatém úvodu ze strany hlasatele může utkání začít. Úvodní bully získává domácí tým a hned se dostává do tlaku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jakub Uhřík, Jakub Votava, Karel Horký, Tomáš Fait
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Alexij; hráči v poli: Jan Škola, Pavel Kotrč, Jan Hrobský, Michal Nožička, Petr Hašek
00:00
Králův Dvůr prohrál v minulém zápase jen těsně s lídrem tabulky z FBC Plzeň, ale i Jaroměř hrála v minulém kole vyrovnaně se soupeřem z Kadaně, kde muselo rozhodnout až prodloužení, Jaroměř se nakonec radovala z výsledku 8:7. Vzhledem k tomu, že Jaroměř opět hraje na své půdě a bude tak hnána svými věrnými fanoušky můžeme se těšit na zajímavé utkání. Přejeme příjemné čtení.
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u dalšího kola Národní ligy Západ, kde domácí Jaroměř přivítá rivala z Králova Dvora.