1:4
3:2
3:1
1:0
branky (asistence): 09:42 Petr Hašek, 22:03 Petr Hofman (Dominik Emlar), 23:02 Petr Hašek (Jan Škola), 31:13 Jan Lehký (Dominik Emlar), 43:03 Petr Hašek (Michal Nožička), 50:17 Dominik Emlar (Pavel Kotrč), 51:38 Petr Hofman (Dominik Emlar), 61:21 Petr Hofman (Dominik Emlar)
branky (asistence): 02:53 Lukáš Pardubský (Erik Štěrba), 09:42 Martin Odlas (Erik Štěrba), 14:50 Martin Žemlička (Jiří Turek), 18:17 Lukáš Pardubský (Erik Štěrba), 20:45 Martin Odlas (Erik Štěrba), 22:41 Erik Štěrba, 51:17 Martin Morava

TJ Sokol Jaroměř - FBC DDM Kati Kadaň A 8:7p
10. Petr Hašek, 23. Petr Hofman, 24. Petr Hašek, 32. Jan Lehký, 44. Petr Hašek, 51. Dominik Emlar, 52. Petr Hofman, 62. Petr Hofman - 3. Lukáš Pardubský, 10. Martin Odlas, 15. Martin Žemlička, 19. Lukáš Pardubský, 21. Martin Odlas, 23. Erik Štěrba, 52. Martin Morava; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 8, Jiří Alexij 12 - Ondřej Janůšek 29; po třetinách: 1:4, 3:2, 3:1, 1:0;
61:21
61:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (8:7).
61:21
Během prodloužení oba týmy vystřelily pouze jednou, ale šťastnější dnes byl domácí celek
61:21
Hofman dnes zlatým střelcem, míček propasíroval pod ruku Janůška a může se svým týmem slavit důležité 2 body
61:21
Komentář hostujícího trenéra: Gratulujeme soupeři! Komentář domácícho trenéra Martina Klapky: První třetinu jsme zaspali, po našich chybách jsme dovolili soupeři odskočit na rozdíl 3 branek. Pak jsme postupně převzali iniciativu, kterou jsme však promněnili pouze ve dva body.
59:59
Jelikož po základní hrací době je stav stále 7:7, bude následovat prodloužení.
59:43
Hlavní pořadatelka teď měla plné ruce práce s vyvedením jednoho neslušného fanouška
59:05
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
59:00
Poslední minuta třetí třetiny, nervy tečou, otázka kdo bude silnější na duchu
56:22
Hofman sám na branku, bohužel mu v cestě stál Štěrba a Hofman končí v bolestech na zemi, odešel však po svých a věříme, že to byla jen chvilková slabost
55:43
Škola Jan zlomil svou oblíbenou hokejku, ale třeba nová bude střílet góly sama
55:23
Domácí kapitán Pavel Kotrč byl uklizen na mantinel
55:09
Neuvěřitelná smůla domácích, úplně odkrytou bránu si nedovolil prostřelit Jan Lehký
51:41
Nejprve se prosazuje tvrdou střelou Dominik Emlar, který získal přesnou přihrávku z poza branky od Pavla Kotrče, následně z přečíslení 2 na 1 prostřelil Alexije Morava...A těsně po bully se z otočky bekendem prosazuje Petr Hofman
51:40
Opět gólová smršť, a na celé hale je velice bujará atmosféra, že nejsem vůbec koncentrovaná, ale vše napravím.
51:38
51:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Morava bez asistence (6:7).
50:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Pavel Kotrč (6:6).
49:03
Třetí třetina je zatím v režii domácích hráčů
46:57
Domácícm se podařilo během oslabení soupeře vytlačit z útočné poloviny a dokonce Hofman i jednou vystřelil na Janůška
44:57
Vyloučen hráč Jan Lehký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
44:57
Bohužel ve snaze skórovat se domácí dopouštějí přestupku v podobě přílišného počtu hráčů na hřišti a tak budou muset čelit přesilovce Kadaně
44:09
Je to drama, Hašek s Kotrčem se v zápalu boje srazili a oba skončili na zemi, ale současně Škola stále udržel míček v útočné polovině Jaroměře
43:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Michal Nožička (5:6).
43:03
Hašek utajenou střelou k pravé tyči překvapil Janůška a snižuje na rozdíl jedné branky
42:56
Objetavý zákrok domcáícho gólmana Alexije, skočil po míčku jako po rybě a na něho současně skočil i Nožička s Odlasem, naštěstí z nepěkně vypadajícího zákroku není nic vážného
41:43
Jaroměř vysílají ze svých hokejek jednu střelu za druhou, ale většinu z nich zachytává úspěšná obrana Kadaně
41:09
Obrovský tlak domácích na začátku třetí třetiny
40:30
Vítězná úvodní bully třetí třetiny pro domácí, současně se drží na balonku a dokonce mají standardní situaci na velice slibném místě, ale tu bohužel nevyužívají
40:00
40:00
Počet střel po druhé třetině, 13:11 pro domácí
40:00
39:59
Druhá třetina byla jen o trošku úspěšnější pro domácí, ale pokud budou chtít s výsledkem ještě něco udělat budou muset alespoň udržet tempo nasazené ve druhé polovině druhé třetiny.
39:59
V poslední minutě druhé třetiny jsou však na míčku aktivnější domácí, a ještě se snaží vypálit na Janůška
38:00
Jen co jsem to napsala, jakoby to kadanští slyšeli, ujímají se míčku a zamykají Jaroměř
36:54
Domácí mají v druhé polovině druhé třetiny výraznou převahu, chybí však koncovka
35:34
Kubina vystřelil prudkou střelu od půlky, stačilo už jen dorazit, ale připravený Škola bohužel promáchl, ale nám se to radí...
34:23
Kadanští teď trošku pod tlakem, ale následná rozehrávka domácích v rohu hriště nebyla vůbec přesná a svůj tlak Jaroměř ztrácí
31:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Lehký, asistoval Dominik Emlar (4:6).
31:13
Jan Lehký se ocitnul v pravý čas na pravém místě. Po té, co Domink Emlar vybojoval míček na středu hřiště, posílá přihrávku na nabíhajícího Lehkého a ten vypálil bombu, kterou málem propálil síťku
30:00
Do haly přišlo podpořit svůj tým 107 diváků, děkujeme!!
29:57
Jsme jako na houpačce, míček se pořád přelévá ze strany na stranu
27:54
Kubina vytěsnil jasnou střelu Odlase
27:32
Jaroměř od začátku přesilové hry drží míček v přesilovkovém rozestavení, přesto se k zakončení nedostávají
26:57
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
26:44
V přesilové hře byl nejvýraznějším hráčem Petr Hofman domácího týmu, který během svého oslabení ohrozil soupeřovu bránu
26:14
Hra se přiostřila, ale doufejme, že oba týmy udrží své nervy na uzdě
26:00
Přestože domácí hrají oslabení, drží míček v rohu u hráčů Kadaně, až teď po nepřesné střele dostávají míček na své hokejky kadanští
24:44
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
24:44
První vyloučení a to na domácí straně, kdy za bránění ve hře si odpyká dvouminutový trest Petr Hašek
23:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (3:6).
23:02
Gólový řetěz neustává, a za Jaroměř se prosazuje Petr Hašek, kdy využívá šrumec před Janůškem
22:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba bez asistence (2:6).
22:41
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Alexij družstva TJ Sokol Jaroměř
22:41
Gólová smršť, nejprve se prosazuje pod padajícího Janůška Hofman a na druhé straně se hned prosazuje kapitán Štěrba
22:03
20:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Erik Štěrba (1:5).
20:45
Nebezpečná standardní situace na velkém brankovišti a Odlas vysílá tvrdou střelu, kterou vymetá pavučinu v domácí bráně
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: 10:10
20:00
19:59
První třetina skončila vyrovnaně v počtu střel 10:10, i když musíme uznat, že Kadaňští jsou o chloupek výraznějším týmem
19:54
Nebezpečná standardní situace Jaroměř, končí pouze v rohu hřiště
18:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Erik Štěrba (1:4).
18:17
Poslední dvě minuty první třetiny ve vysokém tempu, Kadaň se opět prosazuje. Nejprve vystřelil Štěrba a před bránou dorážel připravený Pardubský
15:42
Doufejme, že se nám to jen zdá, ale hra trošku přiostřuje na obou stranách
14:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Jiří Turek (1:3).
14:50
Hrobský teď nešťastný v důrazu před brankou a Žemlička lehkou dorážkou posílá míček těsně nad rameno Veinfurtera
12:59
Celá domácí lajna si teď vystřelila na Janůška, nejprve Nožička, jeho střelu však stínil obránce Kadaně, od kterého se míček dostal ke Kubinovi a ten vyslal tvrdou střelu, kterou ještě tečoval Lehký a poslední se snažil propasírovat míček za Janůška Emlar
12:00
Oba týmy hrají spíše na polovině hřiště, s žádnou výraznější šancí k ohrožení brány. Až teď jsme mohli vidět zákrok domácího gólmana, střela však nebyla nijak výrazná
10:12
Od počátku utkání jsou také hlasitě slyšet fanoušci
09:43
Chumel před bránou, nejdůraznějši si počínal Martin Horava a byl odměnen dvouminutový trestem a současně bylo nařízeno trestné střílení, které Hašek využivá a snižuje tak na 1:2
09:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek z trestného střílení (1:2).
09:42
09:42
Na hřiště se dostává i třetí formace Jaroměře, ale bohužel si nepřipíše plusové body, naopak propadli a opět můžeme sledovat jen jak Veinfurter tahá míček za svými zády
08:10
Dobrá souhra domácích za brankou Janůška, ale následná střela Hofmana byla obranou Kadaně zblokovaná.
06:59
Opět ohrožení domácí branky, střela vyslaná Odlasem neměla potřebný směr a tak s tím Veinfurter neměl ani tolik práce
05:11
Mela před Janůškem, kterou Jaroměř nedokázala využít
04:21
Tentokrát šance i na domácí straně, střelu na Janůška vyslal nadějný junior Domink Emlar, ale jeho bomba jen těsně minula konstrukci
03:45
Další nebezpečná střela od Kadaně, tentokrát se nenechal Veinfurter přelstít a míček svým tělem vytlačil do rohu hřiště
02:53
02:53
První velká šance Kadaně a hned úspěšná. Kapitán Štěrba se toho nebál, vystřelil od dlouhého mantinelu a nepřipravený Veinfurter nechal nešťastně projít míček za svá záda
01:34
Jenda Hrobský po získání míčku na polovině hřiště zkouší připravenost Janůška, ten neměl moc práce
00:58
Hofman skončil po smeknutí na soupeřově střídačce
00:35
Úvodní bully vyhrála Jaroměř, ale následně míček v rohu ztrácí a do rychlého protiútoku se dostávají kadanští
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Miroslav Hanzlíček, Martin Odlas, Erik Štěrba, Aleš Limberg, Lukáš Pardubský
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Petr Hašek, Jan Škola, Pavel Kotrč, Jan Hrobský, Michal Nožička
00:00
Dobrý večer příznivci florbalového sportu, vítáme Vás u 3. kola Národní ligy Západ, kde se proti sobě postaví domácí TJ Sokol Jaroměř, která minulý týden ztratila body v Plzni, a FBC DDM Kati Kadaň A, které jak z minulé sezóny víme, jsou velice nepříjemným soupeřem.