2:2
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 08:55 Petr Linc (Stanislav Fencl), 24:25 Karel Eichler (Stanislav Fencl), 24:46 David Šůs, 31:10 Michal Štejr (Daniel Nicklas), 39:59 Filip Rybnikár, 45:54 Daniel Nicklas (Karel Eichler), 51:32 Stanislav Fencl
branky (asistence): 01:45 Petr Hašek (Jan Škola), 46:45 Jakub Kubina (Jan Lehký), 55:58 Petr Hofman (Jan Škola)

FbC Plzeň - TJ Sokol Jaroměř 7:3
9. Petr Linc, 25. Karel Eichler, 25. David Šůs, 32. Michal Štejr, 40. Filip Rybnikár, 46. Daniel Nicklas, 52. Stanislav Fencl - 2. Petr Hašek, 47. Jakub Kubina, 56. Petr Hofman; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Lukáš Mück 29 - Jiří Alexij 20, Jiří Veinfurter 3; po třetinách: 1:1, 4:0, 2:2;
60:00
Nejlepšími hráči utkání jsou borci Hofman a Fencl.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Klapky: Utkání rozhodla naše neschopnost hry po zemi a zelená clona. Komentář trenéra domácích pana Šimka: První třetinu jsme hráli jak profesoři. Poté jsme si v šatně řekli pár věcí jak změnit hru. Od druhé třetiny jsme již hráli to co jsme chtěli již od začátku zápasu. Zlepšený výkon nám zařídil tři body. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:59
Je tu konec již se nic nestane, ani nikomu se nic nestane a soupeři se snad ve smíru rozejdou...
59:28
Další pěkný zákrok domácího gólmana...
58:47
Mück máchl rukou do vzduchu a vyrazil balonek...
55:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jan Škola (7:3).
55:58
Hofman nachytal Mücka nepřipraveného na bližší tyči.
55:15
Krásný zákrok Veinfurtera nohou proti přízemní střele!
53:50
Utkání se snad již pomalu v klidu dohraje...
51:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Stanislav Fencl bez asistence (7:2).
51:32
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
51:32
Fencl vyřešil přečíslení 2 na 1 elegantně... střelou do vinglu.
51:18
Tyto dva týmy se zjevně v lásce mít nebudou...
49:23
Vyloučen hráč Lukáš Mück družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
49:23
Celým dnešním utkáním nás provází kód 911....
47:27
Utkání je krapet vyhrocené.
47:12
Timeout FbC Plzeň
46:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kubina, asistoval Jan Lehký (6:2).
46:45
Domácí se zjevně přestali koncentrovat. Nicklasovu hrubici Mück ještě zachránil, následnou střelu neviděl a tak propadla za jeho záda...
45:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Karel Eichler (6:1).
45:54
Tahle přesilovka už byla o něčem jiném! Eichler si nesčetněkrát vyměnil míček s Nicklasem, který nakonec zakončil do prázdné.
45:05
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Daniel Nicklas.
45:05
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
45:05
Mück perfektně vyhodil na Němečka a uvidíme nájezd!
44:20
Šůs nastřelil bránícího hráče a přečíslení 2 na 1 vyřešil Mück. Možná ani nevěděl jak.
43:20
Série nepřesností na obou stranách.
41:07
Rybnikár teď netrefil úplně odkrytou bránu!
40:55
Krásný průnik Eichlera nedokázal zužitkovat Linc.
40:01
Úvodní bule pro hosty.
40:00
40:00
Druhá třetina se nesla ve zcela jiném duchu než ta první. Domácí florbalisté převzali otěže zápasu. Hosté hrají po zranění jednoho z jejich borců pouze v devíti a třetí třetina pro ně bude fyzicky jistě velice náročná. Zásahy brankářů ve druhé třetině. Mück - 4 Alexij - 11
40:00
39:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár bez asistence (5:1).
39:59
Rybnikár dostal namazáno a vymetl pavučinky v bráně hostí!
39:29
Rybnikár hezky našel Paďourka, ten nemířil přesně.
38:25
Nicklas selhal v zakončení bekhendem.
36:57
Konec přesilovky je pro hráče FbC Plzeň jistým vysvobozením...
36:10
Hašek se sám řítil na Mücka, pokoušel se ho přehodit, ale netrefil klec!
35:19
Dočkáme se nějaké pohledné akce při přesilovce domácích? Zatím to tak nevypadá. Jaroměř drží balonek na opačném konci hřiště.
34:47
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
34:39
Utkání sleduje 70 diváků... Děkujeme!
33:00
Jaroměř se nyní snaží něco se zápasem udělat, do vážnější akce se zatím nedostali.
31:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michal Štejr, asistoval Daniel Nicklas (4:1).
31:10
Od mantinelu přihrál Nicklas na střed na trestuhodně osamoceného Štejra, který trefil ke vzdálenější tyči.
30:40
Hrobský nasadil Zábranovi jesle a přihrál na Haška, Mück však byl tam, kde měl být.
27:58
Plzeňští vstoupily do druhé části mnohem lépe a nyní mají možnost využít svoji iniciativu v přesilovce. Zatím se to však moc nedaří.
27:38
Vyloučen hráč Jan Hroneš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
27:00
Po Lincově pohledné zadovce se dral do zakončení Täuber.
24:46
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil David Šůs bez asistence (3:1).
24:46
A máme tu slepený gól! Šůs vybojoval míček u mantinelu a ze středu hřiště se nemýlil.
24:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Stanislav Fencl (2:1).
24:25
Eichler si zpracoval Fenclovu střílenou přihrávku a osamocen na brankovišti pohodlně zasunul balonek do zařízení.
22:25
Kleinerův bekhendový pokus v pádu těsně mimo!
21:19
Hašek zastavil Rybnikárovu čitelnou přihrávku při přečíslení.
20:01
V úvodní bule vyhráli domácí a v hledišti oslavně zaštěkal 4-nohý divák.
20:00
20:00
První třetina nebyla příliš atraktivní. Viděli jsme pouze dva góly a poměrně křečovitý výkon z obou stran. Hra byla poměrně vyrovnaná, hostům se však povedlo domácí výrazně přestřílet, i díky dvěma přesilovkám. Zásahy brankářů v první třetině: Mück - 14 Alexij - 3
20:00
19:54
Mück v posledních sekundách první třetiny ukradl Haškovi jasný gól!
19:45
Vyloučen hráč David Šůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
19:45
Další nepěkný zákrok domácích...
18:50
Konečně něco! Krásná akce třetí plzeňské formace! Zítek - Nicklas - Štejr - přestřelil.
17:54
Utkání zatím moc florbalové krásy nepřináší.
16:26
Paďourkova přihrávka se dobelhala k Němečkovi, ten v zakončení selhal.
15:07
Zajímavá standartka byla zřejmě překombinována. Mück podržel svůj tým
14:38
Tahle přesilovka zatím není zajímavá...
13:30
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
13:15
Hrobský pohřbil nepřesnou střelou přečíslení 3 na 1.