2:1
0:2
0:1
TJ Turnov
branky (asistence): 12:01 Radek Zelinka (Martin Morava), 13:07 Martin Morava (Jiří Turek), 15:33 Aleš Limberg (Martin Žemlička), 23:34 Radek Zelinka (Martin Morava), 33:36 Lukáš Pardubský (Erik Štěrba)
TJ Turnov
branky (asistence): 05:40 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 14:52 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 24:30 Marek Pala (Antonín Palatínus), 44:35 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 57:16 Tomáš Vitásek (Vojtěch Palatínus), 63:25 Vojtěch Rondoš (Vojtěch Palatínus)

FBC DDM Kati Kadaň A - TJ Turnov 5:6p
13. Radek Zelinka, 14. Martin Morava, 16. Aleš Limberg, 24. Radek Zelinka, 34. Lukáš Pardubský - 6. Vojtěch Palatínus, 15. Štěpán Matěcha, 25. Marek Pala, 45. Tomáš Vitásek, 58. Tomáš Vitásek, 64. Vojtěch Rondoš; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Ondřej Janůšek 23 - Jaroslav Švec 32; po třetinách: 3:2, 2:1, 0:2, 0:1;
63:25
79:59
komentář trenéra FBC DDM Kati Kadaň A: Z jasně vyhraného zápasu jsme nakonec udělaly smutnou grotesku. Do padesáte minuty jsme byly jasně lepším mužstvem a to co jsme předvedli v závěru zápasu za to nezbývá než se omluvit úžasným divákům.
79:59
Hodnocení kapitána TJ Turnov: V dnešní sestavě až neskutečné dva body. Zápas jsme zvádli velice dobře takticky a bojovností jseme zápas vyhrály.
63:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Vojtěch Palatínus (5:6).
63:19
Domácí úspěšně ubráníli přesilovku a ihned se hrnou do útoku.
62:01
Domácí dobře brání přesilovou hru, nepouští Turnov ke střele.
61:18
Vyloučen hráč Martin Morava družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Kadaň 9:8 Turnov
59:50
V posledních vteřinách se oba týmy snaží dát gól ale ani jeden neuspěl.
57:16
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
57:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Palatínus (5:5).
56:23
Timeout TJ Turnov
55:43
Kati hrají na jistotu a snaží se nedělat chyby ale když už se nějaká náhodou vyskytne tak jí domácí branká Janúšek v klidu zneškodní.
53:00
Domácí hrají v klidu na své polovině drží si balónek na hokejkách a připravují si šance pro zvíšení brankového náskoku.
52:31
Výborná střela domácího Turka z poloviny ale brankář jeho pokus vyrazil.
48:33
Domácí se drží na balónku a nepouštějí se do ryskantních akcí.
47:13
Samostatný únik domácího Hanzlíčka ale tomu míček ujíždí a trefuje pouze brankáře.
46:09
Ondřej Janúšek je dnešní jistota i přes některé nepovedné akce drží svůj tým všemi silami.
44:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (5:4).
42:55
Domácí chtějí vyhrát a hrají pouze na polovině soupeře.
40:53
Domácí jiří Turek střílí do odkryté branky ale trefuje pouze brankovou konstrukci.
40:09
Domácí poprvé vyhrávají úvodní buly a hrají na polovině soupeře.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Kadaň 12:10 Turnov
39:59
Erik Štěrba střílí šestý gól domácích ale bohužel aš po vypršení časového limitu.
39:29
Domácí hrají přesilovku v klidu na balńku.
38:56
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
38:30
Dnešní utkání sleduje rovných 80 diváků!
35:45
Jedovatá střela Moray z prostředku hřistě ale balónek se pouze otřel o brankovou konstrukci.
33:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Erik Štěrba (5:3).
33:36
Lukáš Pardubský vystřeli mezi nohama protihráče a zavěsil balónek mezi brankéře a jeho tyčku.
31:36
A ihned po skončení trestu Pardubský založil útok dostal se ke dvěma třelám ale skoré se stále nemění.
31:22
Domácí uhrály přesilovku bez obdrženého gólu.
29:12
Turnov ostřeluje brnanku domácích co to dá ale brankář má svou branku dobře postavenou.
27:24
Ondřej Janúšek dnes hodně pomáhá svému týmu k výhře některé jeho zákroky jsou jako z učebnice.
26:04
A na druhé straně se vytáhl domácí brankář když zneškodnil únik dvou hráčů Turnova.
25:29
Standartní situace domácích v rohu Turnova a krásné zběhnutí Odlase M. ale ten pouze přestřeluje.
24:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Marek Pala, asistoval Antonín Palatínus (4:3).
24:22
Vyloučen hráč Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Radek Zelinka, asistoval Martin Morava (4:2).
23:34
krásný kros Moravy na Zelinku a ten zakončuje do prázdné branky!
21:59
Kadaň se tlačí na polovinu soupeře ale k pořádnému zakončení to nevede.
20:05
Úvodní buly opět vyhrává turnov ale tentokrát se dopředu tolik netlačí.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Kadaň 14:8 Turnov
19:54
Prudká štřela Muchny od mantinelu ale nic s čím by si brankář Turnova neporadil.
17:33
Hra se začíná přiostřovat nejen v osobních soubojích ale také vkomunikaci hráčů.
16:23
Výborná střela Dolanského od půlky ale brankář jeho střelu čekal.
15:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Martin Žemlička (3:2).
15:13
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
14:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (2:2).
13:43
Domácí se hrnou do útoku a střílejí z každé šance.
13:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Morava, asistoval Jiří Turek (2:1).
13:07
Krásná střela Moravy od půlky a domácí již vedou.
12:01
11:03
Domácí si také vyzkouší přesilovkou snad bude taky tak uzpěšná.
11:02
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň A neproměnil Aleš Limberg.
11:02
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:02
A máme tu druhý nájezd ale tentokrát pro domácí.
09:50
Hra se přiostřuje na obou stranách.
08:35
Vyloučen hráč Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (0:1).
04:00
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Antonín Palatínus.
04:00
Vyloučen hráč Daniel Dolanský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
04:00
Trestné střílení hostů krásným zákrokem vyhytal Domácí brankář Ondřej Janúšek!!!
02:50
To se teď ale změnilo když domácí tým čtiřikrát nebezpečně vystřelil na bránu ale všechny jejich pokusy brankář zneškodnil.
02:22
Zatím opatrné střeli na obou stranách nic vážnějšího.
01:05
Hra po prvním střídání se zdá klidná oba týmy se do hry moc neženou.
00:05
Buly vyhrál Turnov a ihned se tlačí na polovinu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Radek Primásek, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Jan Havlín
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Miroslav Hanzlíček, Jakub Solar, Erik Štěrba, Aleš Limberg, Lukáš Pardubský