1:2
2:4
3:4
- : -
branky (asistence): 17:33 Lukáš Malý (Jindřich Hrdý), 32:35 Václav Hejplík (Michal Měřička), 33:23 Tadeáš Melíšek (Miroslav Majner), 47:02 Michael Kudláček (Lukáš Malý), 51:01 Michal Měřička (Václav Hejplík), 51:51 Lukáš Malý (Jindřich Hrdý)
branky (asistence): 14:44 Ondřej Kopp, 16:57 Vít Andrle (Marek Selinger), 21:33 Jakub Štěrba (Daniel Jäschke), 32:24 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 32:46 Jakub Štěrba (Daniel Jäschke), 39:06 Jakub Štěrba (Daniel Jäschke), 42:55 Ondřej Kopp (Ondřej Bejček), 52:26 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 53:12 Marek Chocholoušek (Ondřej Šarša), 59:58 Karel Klíma (Lukáš Fiala)

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov 6:10
18. Lukáš Malý, 33. Václav Hejplík, 34. Tadeáš Melíšek, 48. Michael Kudláček, 52. Michal Měřička, 52. Lukáš Malý - 15. Ondřej Kopp, 17. Vít Andrle, 22. Jakub Štěrba, 33. Ondřej Bejček, 33. Jakub Štěrba, 40. Jakub Štěrba, 43. Ondřej Kopp, 53. Tomáš Fiala, 54. Marek Chocholoušek, 60. Karel Klíma; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:5; využití: 1:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Jakub Kunst 29 - Jan Vlček 55; po třetinách: 1:2, 2:4, 3:4;
60:00
Trenér Florbal Chomutov Martin Bocián: "Na úvod sezony náročné utkání. Myslím že se lámalo se ve třetí třetině, kdy domácí třemi brankami snížili na 6:7. Opět se nám podařilo odskočit na rozdíl tří gólů.. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v sezoně."
60:00
Jiří Kratochvíl, trenér Štíři České Budějovice: "Prohráli jsme všechny třetiny Porážka je zasloužená. Nedokázali jsme pokrýt soupeřovi brejky ze kterých dal sedm branek. Byli jsme málo efektivní v přesilovkách. Není to nic, co by nešlo zlepšit. Děkuji fanouškům za podporu a doufám, že si užili 16 branek."
60:00
Střely ve třetí třetiny 22:11
60:00
59:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Karel Klíma, asistoval Lukáš Fiala (6:10).
58:06
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:50
Další přesilovka v podání domácích patří k těm lepším. Vlček je však dnes skvělý
56:31
Vyloučen hráč Roman Dušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
56:08
Hlaváček se snažil překvapit Kunsta. Jeho střelu zablokoval domácí Froněk
55:52
Chomutov čeká na chyby, které by mohl potrestat. Štíři většinu sil směřují převážně do útoku
55:14
Domácí to stále nevzdávají a tlačí se minimálně za vyrovnáním
54:05
Domácí kapitán Kudláček se snažil odčinit své předchozí vyloučení. Jeho střela však jen těsně minula branku Chomutova
53:15
Hrdý se snažil přelobovat Vlčka, ten však parádním zákrokem rukou pokus zneškodnil
53:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Ondřej Šarša (6:9).
53:12
Krásnou střelou uklidňuje Chomutov Chocholoušek. Kunst byl bezmocný
52:55
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
52:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (6:8).
52:26
Rychlý brejk uklidňuje hosty. Opět je to o dvě branky
51:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Jindřich Hrdý (6:7).
51:51
Pasivita se hostům nevyplácí. Malý snižuje na rozdíl jediné branky
51:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Václav Hejplík (5:7).
51:01
A je zaděláno na drama. Hosté využívají první přesilovou hru. Měřička se "z mezikruží" prosazuje
50:41
Vyloučen hráč Karel Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Lukáš Malý (4:7).
47:02
Nyní se povedla rozehrávka i domácím. Malý s Kudláčkem v klidu rozehráli a druhý jmenovaný střelou tahem koriguje na rozdíl tří branek
46:36
Hejplík vystřelil z poloviny hřiště. Branku netrefil
46:06
Na domácích je vidět, že opravdu chtějí. Bohužel jejich střelba je tristní
45:02
Malý vystřelil na Vlčka. Střela ale vůbec neměla parametry vhodné do třetí nejvyšší soutěže
44:15
Duo Měřička Havelka mohlo přidat čtvrtou branku domácích. Havelkovi to očividně nelepí tak jak by chtěl a míček mu opět sjel z čepele
42:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (3:7).
42:55
Hosté jsou zatím v protiútocích brilantní. Další využívají a odskakují do čtyřbrankového vedení
42:40
Štíři nepolevují ve své aktivitě
41:56
Klasický výraz "dobráááááááá" nyní slyšel domácí Malý. Jeho golfák se odrazil ještě před branku Chomutova, tam však už zasáhli hostující obránci
40:20
Froněk se výborně vytočil kolem hostujícího obránce. Následná střela nepřidělala Vlčkovi problémy
40:00
40:00
Prostřední část nabídla velmi atraktivní florbal a hlavně plno branek. A především v polovině třetiny si hráči s chutí zastříleli. Chomutovští ke konci vypadali, že jsou s výsledkem spokojeni a utkání pouze dohrají. Štíři třetinu dohrávali převážně na polovině svého soupeře. Tlak však přerušil rychlý kontr Šterby. Střely ve druhé třetiny 22:13
40:00
39:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Daniel Jäschke (3:6).
39:06
Domácí se nestihli vrátit z rychlého brejku. To hostující Štěrba ihned trestá střelou na nohu Kunsta
38:20
Dlouhými pasy se Štíři dostávají na polovinu soupeře. Domácí obránci mají problémy
37:57
Vypadá to jakoby hosté z Chomutova byli s dosavadním výsledkem spokojeni. Vymstí se jim pasivita ke konci druhé třetiny?
37:32
Měřička opět zkoušel štěstí z bezprostřední blízkosti. Branku hostů však přestřelil
37:11
Po divočině v polovině prostřední periody se hra razantně uklidnila. Štíři se však stále tlačí za vyrovnáním
36:24
Štírského Tadeho branka nakopla. Je ho plná palubovka
35:40
A naší výzvu vyslyšel Lukáš Malý. Ten posílal tvrdou střelu k tyči, Vlček byl však proti
34:22
34:22
Už třetí přesilová hra domácích. Snad se dočkáme i střely
33:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Miroslav Majner (3:5).
33:23
Nevím, kam si odskočili oba brankáři, ale nyní padá jedna branka za druhou. Bejček nejdříve doklepnul střelu Koppa. Hejplík poté s Měřičkou rozebrali hostující obranu a přidali druhou branku domácích. Následně odpověděl Štěrba svou přízemní střelou. No a naposledy úřadoval oblíbenec českobudějovických fanynek Tadeáš Melíšek, který s grácií sobě vlastní vykoupal Vlčka.
32:46
32:46
Prostě divočina.
32:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Michal Měřička (2:4).
32:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (1:4).
31:35
Měřička se snažil oklamat Chomutovské, své spoluhráče a dokonce i nás u stolku časoměřičů. Míček však kolem tyčky za Vlčka nedokázal protlačit
30:41
A opět bochánek z obranné poloviny Štírů až před Vlčka. Havelka trefuje opět do chumotovského čapájeva
29:04
Havelka nadýchaným ale opravdu nadýchaným bochánkem, jak by řekl odborník České televize Pavel Karoch, našel Hrdého ten dokonce i vystřelil. Vlček připraven
27:20
Melíšek se tlačil do Vlčkovy branky. Chomutovský bek však agilního útočníka nikam nepustil. #BuďINBuďTADE
26:19
Až Měřička ohrozil hostujícího Vlčka. To už však Chomutov hrál 5 vteřin v plném počtu
25:50
Štíři ještě nevystřelili
25:33
Domácí drží míček na polovině Chomutova. Vlčka však neohrozili. Chybí střelba
24:14
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
24:14
A opět špatné střídání na straně Chomutova. Nyní Hlaváček střídal nesmyslně za svoji brankou
24:05
Spolupráce Havelka Hrdý mohla nyní snížit na rozdíl jediné branky. Hrdý do prázdné branky míček neposlal. Vlček se stihl přesunout
23:12
Froněk s Měřičkou sprintovali do dalšího protiútoku. Měřička však nesmyslně vracel zpět do druhé vlny. Tam už se stihli vrátit hostující obránce
23:02
Domácí Měřička si míček mezi hostujícími obránci našel. S propagační střelou Vlček neměl problémy
21:33
21:33
Malý se nedůsledně vracel do obrany. Štěrba tak pohodlně překonává Kunsta
20:50
Šarša od pravého mantinelu vyslal přízemní střelu na Kunsta. Balónek končí v rohu
20:05
První střela na branku ve druhé třetině z hole Havelky končí v pravé ruce hostujícího Vlčka
20:00
20:00
Viděli jsme atraktivní první třetinu. Hosté byli aktivnější a zásluhou vedou o jedinou branku. Štíři hrozí z rychlých protiútoku. Jeden takový zužitkoval domácí Malý. I přesto, že hosté k utkání přijeli opravdu na poslední chvíli, je jich plné hřiště. Střely v první třetině 17:15
20:00
19:45
Chomutov opět rozehrává před brankovištěm Štírů podobně jako při prvním gólu. A i nyní z toho bylo vážné ohrožení Kunstovy branky. Míček však na tribuny odpálil domácí obránce
19:20
3 na 2 sprintovali domácí. Trio Havelka, Froněk a Měřička však šanci nezužitkovalo. Měřička v konečné fázi hledal Havelku, ten však byl o dva kroky rychlejší.
17:33
17:33
A i na druhé straně v novém ročníku NFL otevírá skóre Lukáš Malý. Ten střelou tahem překonává Vlčka
16:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Marek Selinger (0:2).
16:57
Střela Sellingera končí před brankou domácí. K dorážce se dostal hostující Andrle
16:52
Kudláček se snažil z poloviny hřiště. Míček se otiskl o reklamní banner ČEZu
14:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp bez asistence (0:1).
14:44
Rozehrávku na hranici velého brankoviště trestá hostující Kopp. Domácí nestihli včas zakleknout. Míček vymetl pravou šibenici domácí svatyně
13:50
A opět Lukáš Malý. Před brankou zahlédl nabíhajícího Hrdého. Ten však zakončil do brankáře Vlčka
13:45
Domácí kanonýr Lukáš Malý nyní výborným zákrokem přerušil rodící se protiútok hostů
13:05
I na druhé straně slyšíme zvuk masky brankáře Vlčka. Havelka vyslal tvrdou střelu těsně za polovinou hřiště
12:30
Navrátilec do sestavy a posila z prvoligových Black Angels Tadeáš Melíšek se v dresu Štírů poprvé ukazuje. #BuďINBuďTade
12:13
Hrdý v dobré šanci trefuje pouze nohu Vlčka. Zajímavá šance pro domácí tak nekončí brankou
11:54
Chomutovským očividně nevadí pozdní příjezd k zápasu. Více drží míček i pohybově nad domácími dominují
11:08
Maska Jakuba Kunsta nyní zachránila Štíry
10:11
Tomáš Fiala se výborně vytočil z rohu domácích. Střela končí však mimo Kunstovu branku
08:58
Až míček za mantinelem ukončil trápení Štírů v obranné fázi hry Rozehrávat se bude v rohu
08:45
Domácím se nepodařilo vyhodit. Hosté zamkli zelené na své obranné polovině.
08:40
Rychlý protiútok na druhé straně likviduje až brankář Kunst.
08:31
Havelkova střela končí těsně vedle hostující branky
08:30
Havelka s Měřičkou se staví na hranici velkého brankoviště k rozehrávce
08:25
Měřička po spolupráci s Havelkou hledal Hejplíka. Nahrávku však z brankoviště vykopl brankář Vlček
08:04
Hra má obrovské tempo a přelévá se z jedné strany na druhou. Velkou zásluhu na tom mají i páni rozhodčí, kteří se starají o plynulost hry
07:00
Jäschke tvrdě fauloval domácího Havelku
06:35
Posila v dresu domácích Tadeáš Melíšek držel míček za hostující brankou. Následná přihrávka na obránce však končí až na druhé straně hřiště
05:58
A opět Marek Choholoušek vy výborné šanci. Chomutovský forvard se natlačil až do Kunsta, ten však míček za svá záda nepouští
05:20
Froněk se snažil vytáhnout míček na soupeřovu polovinu. Chomutovský Šarša ho tvrdě zastavil
05:12
Kunst nyní skvělým zákrokem vytáhl střelu hostujícího Choholouška
04:01
Přesilovku hosté přežili. Nyní se snaží v klidu rozehrát. Domácí obrana je však pozorná a přihrávky na rychlé útočníky Chomutova blokuje
01:18
01:18
Pozdní příjezd má první následky. Za špatné střídání si půjde odpočinout jeden z chomutovských hráčů
00:15
Hosté do českobudějovické sportovní haly dorazili těsně před zápasem. Rozcvičce tedy příliš nedali a ihned zamířili na úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Marek Chocholoušek, Karel Klíma
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jakub Kunst; hráči v poli: Ondřej Havelka, Václav Staněk, Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Michal Měřička