4:1
1:1
3:4
- : -
branky (asistence): 00:53 Jakub Kopecký (Jan Lehký), 14:58 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 17:26 Petr Hašek (Pavel Kotrč), 18:49 Petr Hašek (Jan Škola), 30:48 Jan Hrobský (Petr Hašek), 43:19 Michal Nožička, 49:54 Petr Hašek, 58:03 Jan Škola (Petr Hofman)
branky (asistence): 06:15 Michal Němeček (Jakub Čáp), 37:01 David Novotný (Jakub Doutnáč), 43:49 Jakub Čáp, 48:51 Kryštof Minařík, 55:42 Václav Kramel, 56:48 David Novotný (Kryštof Minařík)

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 8:6
1. Jakub Kopecký, 15. Petr Hofman, 18. Petr Hašek, 19. Petr Hašek, 31. Jan Hrobský, 44. Michal Nožička, 50. Petr Hašek, 59. Jan Škola - 7. Michal Němeček, 38. David Novotný, 44. Jakub Čáp, 49. Kryštof Minařík, 56. Václav Kramel, 57. David Novotný; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Jiří Alexij 18 - Lukáš Pezl 27; po třetinách: 4:1, 1:1, 3:4;
60:00
59:59
Počet střel po třetí třetině opět úspěšnější domácí celek, na soupeře vyslal 12 střel ku 9 střel z hokejek hostujících hráčů
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Rozhodující náskok získali domácí v první třetině, my jsme měli po celou dobu utkání problém vyrovnat se tvrdé hře soupeře. Musíme určitě zapracovat na hře v oslabení a zlepšit hru tělem. Gratulujeme soupeři k zisku prvních bodů.
59:59
Komentář domácího trenéra: V zápase jsme měli dvě fáze: v 1. třetině jsme hráli koncentrovaně a proměňovali šance a od desáté minutu druhé třetiny jsme naší koncentraci ztratili a dovolili tak soupeři zdramatizovat zápas. Naší velkou zbraní byly využité přesilové hry. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru!
59:56
Fanoušci už jen odpočítávali posledních deset vteřin a už jen děkují svému týmu
58:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Petr Hofman (8:6).
58:03
Pouze 3 vteřiny stačili domácímu týmu v početní výhodě k dalšímu skórování, ze standardní situace se prosazuje Jan Škola
58:00
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
58:00
Ondřej Tichý opět ubírá síly svému týmu, za bránění ve hře si musí jít odpočinout na trestnou lavici
56:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Kryštof Minařík (7:6).
56:48
Domácí tým opět jakoby podcenil třetí třetinu. Hráči Jaroměře nechali Čelákovice hrát a už jen sledovali, jak se Novotný David napřáhl ke střele a nemohli už jen vyndávat míček za Alexijho zády
55:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel bez asistence (7:5).
55:42
Střely z dálky na domácího gólmana Jiřího Alexije platí. Václav Kramel přispívá svým dílem k vyrovnání a snižuje na rozdíl dvou branek
54:45
Hašek držel míček v rohu hřiště, následně vyslal přesnou přihrávku na připraveného Nožičku, ten však zbytečně pálil velkou silou a míček samozřejmě posílá daleko daleko za hrací plochu
53:37
Domácí se zatím v této přesilové hře trošku trápí, mám pocit, že na Pezla snad nevyslali ani jednu střelu
51:37
Vyloučen hráč Marek Budil družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
51:37
Čelákovice pomaloučku ztrácí nervy a Marek Budil opět posílá svůj tým do 4, kdy posílá na zem Haška
49:59
Hašek svou poslední střelou uzavírá svůj dnešní hattrick. Míček si vybojoval na vlastní polovině a jako pán si prošel celé hřiště
49:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek bez asistence (7:4).
49:54
Jaroměř však touto výhodou nepohrdá a střela vyslaná od Haška vymetla pavučinu v horní části Pezlovy brány
49:30
Čelákovice snižují a to je žene kupředu, ale chybu předvádí Jakub Jareš, který po držení Kopeckého posílá svůj tým do oslabení.
49:23
Vyloučen hráč Jakub Jareš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
48:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík bez asistence (6:4).
48:51
Přestože domácí gólman Jiří Alexij předvádí výborné zákroky, nyní mu bohužel propadl pod rukami míček vyslaný od Minaříka
47:00
Míček se kutálí a kutálí, a nikdo ho nemůže zastavit. Nejprve projel pod hokejkou hostujícího hráče, poté také pod hokejkou Hroneše a nakonec ho zastavil až mantinel
45:56
Čelákovice se důrazněji tlačí do brány, ale jak říkám, stále bez výraznějšího ohrožení jaroměřské branky
43:49
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp bez asistence (6:3).
43:49
No...domácí hráči nechali úplně samotného Alexije na Čápa a ten střelou od červené našel místečko nad Alexijho nohou a snižuje
43:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička bez asistence (6:2).
43:19
Pokud bychom počítali také držení balonku, museli bychom konstatovat, že domácí ve třetí třetině se k míčku moc nedostali (zatím), ale to ničemu nevadí. Michal Nožička bere míček na svou hokejku a jeho střela opět překonává Pezla
41:08
Je znát, že hosté do třetí třetiny naskočili s velkým nasazením, snaží se ostřelovat Alexije, ale míček k němu ani nedojde, domácí obránci veškeré snahy ničí
40:00
40:00
39:59
Jaroměř ve snaze mít zápas ve svých rukách i navýšil počet střel 14, naopak Čelákovice na bránu v druhé třetině tolik nestříleli, na Alexije vyslali pouze 6 střel.
39:56
V posledních vteřinách druhé třetiny zazněla také sprostá slova od domácího obránce Jana Hrobského, naštěstí je překřičela siréna
37:01
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Jakub Doutnáč (5:2).
37:01
Podobně jako se Jakub Kopecký prosadil svým prvním gólem, kdy přesně tečoval na úrovni malého brankoviště, se do kanadského bodování zapíše také David Novotný
35:21
Čelákovice se snaží prosadit, ale jejich snahy zatím zdárně blokují domácí hráči
32:43
Hráči začínají přiostřovat a dokonce kapitán Čelákovic hledá zastání u rozhodčích
30:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Petr Hašek (5:1).
30:48
I Hašek hledá ideální přihrávku těsně před bránou, to však obrana Čelákovic samozřejmě nenechá projít. Tak se rozhoduje pro vyhození míčku na osamoceně stojícího Jana Hrobského na polovině hřiště a ten tvrdou střelou poprvé ve druhé třetině překonává Pezla
30:00
Moc děkujeme za podporu, zde v hale přišlo svůj tým podpořit 123 diváků, děkujeme!!
29:12
Dva na jednoho (na domácí straně). Hofman a Lehký ve velké šanci, ale Petr Hofman se rozhodl ještě přihrávat, což asi neměl dělat, jeho přihrávka Lehkého nenašla úplně ideálně a ten musel hledat míček v rohu hřiště
28:43
Hra se přelévá z jedné strany na druhou bez větších šancích na obou stranách
27:08
Na zemi zůstává ležet jeden z hráčů hostujícího týmu, bohužel to nevypadá úplně dobře, nyní je v rukách přítomné zdravotní služby, doufejme, že to dají brzy do pořádku.
25:11
Po dlouhé době se k míčku dostávají také hráči Čelákovic, ale jejich snažení končí pouze v rohu hřiště a následným převzetím hry na hokejky domácích
24:45
Šimon Kubina se vydal do samostatného úniku, ale tak dlouho váhal, než vystřelí až překombinoval a svou střelou zasáhl pouze připraveného Harise
22:13
Pezl nyní zachránil svůj tým, kdy zachytil míček mezi svá kolena po střele od Kopeckého
21:58
Domácí měli nyní dvě gólové šance, ale ani bekendová střela Sukupa asi půl metru za malým brankovištěm, ale ani následná střela Jakuba Kubiny nevedla ke skórování.
21:05
Začala nám druhá třetina, do této chvíle se nic zajímavého nedělo, ale nyní byl Jan Hroneš poslán do brány, kluci nejspíš zapomněli, že do brány patří míček a ne hráči
20:00
20:00
19:59
První třetina skončila a počet střel byl na obou stranách stejný, 9.
18:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (4:1).
18:49
Sólo Petra Haška po levém mantinelu, nejprve naznačil střelu, ale poté se vydal po bekendu a opět překonává Pezla
17:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Pavel Kotrč (3:1).
17:26
Ze standardní situace na velkém brankovišti se po dvou rychlých přihrávkách prosazuje Petr Hašek, tým domácích tak odskakuje na rozdíl dvou branek
16:14
A je prolita první krev. Aktér druhého gólu, Petr Hofman musel být ošetřen pro krvácející prst
14:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (2:1).
14:58
Přesilovou hru se podařilo proměnit Petru Hofmanovi. Z první přihrávky se nerozhlížel a pálil, bum, míček je za zády Pezla
14:24
Vyloučen hráč Pavel Řehák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:24
Ale faul si umí zařídit Michal Nožička, na kterého naběhl Pavel Řehák a jeho konání bylo ohodnoceno dvouminutovým trestem
13:54
Tomáš Furch si dvakrát za sebou naskočil na Šimona Kubinu, ale faul si nevybrečel
12:00
Standardní situace Čelákovic z nebezpečné vzdálenosti, ale míček však pouze zahrál na tyčku
09:43
Šimon Kubina, domácí obránce se předvedl svou střelou, ale bohužel označkoval pouze bránícího hráče
08:59
Konečně se ozývají také fanoušci, a to po sporném zákroku na polovině hřiště
08:12
Hra se přelévá z jedné strany na druhou
06:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Jakub Čáp (1:1).
06:15
Domácí tlačí, ale bohužel svou výhodu v útočné polovině ztrácí a z rychlého protiútoku se prosazuje Michal Němeček
05:12
Jan Hrobský šikovně odkopl míček, předvedl se ve svém fotbalovém světle.
04:36
Hašek ve vyložené šanci, svou bekendovkou však trefil pouze konstrukci Pezlovy brány. Záhy se dostal opět ke střele z výběhu, ale ani ta nemířila do brány
03:56
Hráči z Čelákovic nyní aktivnější na balonku.
03:11
Ke střele se dostal Kryštof Minařík, ale jeho střela mířila hodně nad bránu domácího gólmana
02:11
Po golu se dlouho nic nedělo, ale nyní se ke střele dostali hráči z Čelákovic, ale pohotový Alexij míček čapnul do své levačky
00:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Jan Lehký (1:0).
00:53
Krátce po vystřídání se ke střele dostává domácí tým. Jan Lehký vyslal přihrávku na Kubika Kopeckého a ten dorážkou od golmanovy nohy otevírá skóre utkání.
00:12
První bully vyhrává domácí tým a hned se snaží vytáhnout míček do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Pavel Řehák, Tomáš Furch, Václav Kramel, Martin Mikšovský, Michal Šeda
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Alexij; hráči v poli: Jan Hrobský, Michal Nožička, Petr Hašek, Jan Škola, Pavel Kotrč
00:00
Dobrý večer příznivci florbalového sportu. Vítáme Vás u prvního ligového utkání Národní ligy západ. Domácí Jaroměř nastoupí proti již známému soupeři z Orky Čelákovice. Přejeme příjemnou zábavu.