1:3
2:2
0:2
- : -
branky (asistence): 03:30 Nikola Bochenská (Pavla Mikulková), 29:03 Nikola Bochenská, 31:18 Pavla Mikulková (Jaroslava Bálintová)
branky (asistence): 03:17 Eliška Buchalová, 06:02 Noemi Knapová (Markéta Dohnalová), 08:25 Martina Luštincová (Noemi Knapová), 24:31 Noemi Knapová (Eliška Buchalová), 33:11 Eliška Buchalová, 41:41 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 51:14 Markéta Dohnalová

TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové 3:7
4. Nikola Bochenská, 30. Nikola Bochenská, 32. Pavla Mikulková - 4. Eliška Buchalová, 7. Noemi Knapová, 9. Martina Luštincová, 25. Noemi Knapová, 34. Eliška Buchalová, 42. Denisa Dunajčáková, 52. Markéta Dohnalová; rozhodčí: Martin Volf - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 28 - Lenka Remešová 25; po třetinách: 1:3, 2:2, 0:2;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Šedy: Blahopřeji soupeři k výhře, děkuji divákům, kteří se dnešního zápasu účastnili. Musím ale poděkovat i svým hráčkám za jejich bojovnost a popřát všem hodně úspěchu v dalších bojích a našim marodům rychlé uzdravení.
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Domácí 7 Hosté 9
59:59
Komentář hostujícího trenéra Janečka: Dnes zasloužená výhra, soupeři jsme nabídli příležitosti pouze z našich individuálních chyb a nedůrazu. Díky holkám, že se zápas od zápasu zlepšují a naše práce má nějaký smysl. Díky soupeři a fantastickým fanouškům.
59:30
Hradec drží míček a osudu dnešního utkání je s největší pravděpodobností rozhodnuto.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny a domácím se již hodně krátí čas na vyrovnání.
57:14
Mikulková opět prověřila Remešovou, která vytáhla dobrý zákrok.
56:18
Přesilovka Hradce nevyužita a Jaroměř má posledních pár minut na to, aby ještě něco udělala s tímto utkáním.
55:10
Buchalová vystřelila z křídla střelou z první, která přistála Burdilákové přesně do náručí.
54:18
Vyloučen hráč Nikola Jůzová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:18
Jůzová dává svou přehnaně tvrdou hrou šanci Hradci na zvýšení stavu v přesilové hře.
53:15
Mikulková s Hakovou v šanci 2 na 1, Mikulková vyřešila střelou. Remešová s ní neměla větší problém.
51:30
Jaroměři se dnes v přesilové hře opravdu nedaří.
51:14
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová bez asistence (3:7).
51:14
Druhý gól v oslabení dává Dohnalová.
50:35
Vyloučen hráč Martina Luštincová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:27
Bochenská v šanci, Remešová chytá střelu z bekendu.
49:43
Do další šance se hnala Buchalová, kterou Bláhová zablokovala pouze za cenu faulu.
49:28
Střela Hakové z dobré pozice bohužel vedle.
48:23
Burdiláková v dalších skvělých zákrocích.
47:30
Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak k vidění nejsou veliké šance.
45:46
Musím pochválit dnešního hlasatele, který odvádí dobrou práci a nezalekl se nastalé situace a své první hlasatelské zkušenosti sbírá velmi obratně. Děkujeme Michale Nožičko.
45:18
Bochenská v šanci sama před bránou nedala.
43:05
Po delší době se na hřiště dostává Haková a hned se dostala do pěkné šance, bohužel střelecky nevyužité.
41:41
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (3:6).
41:41
Další branku na kontě Hradce bohužel přidává Dunajčáková.
41:00
Na hřišti se nám opět naskýtá pohled z minulých dvou třetin, kdy se domácí brání a hosté útočí.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé třetině: Domácí 13 Hosté 11.
39:45
Poslední šanci druhé třetiny nevyužila Mikulková a stav utkání je tudíž nezměněn 3:5.
39:00
Bláhová už, už dorážela do prázdné klece, ale v poslední chvíli ji hostující hráčky zablokovaly.
38:01
Jaroměř se konečně oklepala a Bochenská dnes již po několikáté ve vyložené šanci. Remešová výborně zasáhla.
36:20
Obdržená branka zapůsobila na domácí jako studená sprcha a opět jsou hráčky Jaroměře stažené na vlastní polovině a brání se tlaku hostí.
34:26
Tlak před bránou hostí bohužel nevyužitý. Ihned poté se řítila opět sama na Burdilákovou Buchalová, avšak výborný návrat Jůzové zabránil dalšímu neštěstí.
33:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (3:5).
33:11
V oslabení bohužel utekla všem hráčkám Buchalová a blafákem překonala Burdilákovou. Přesilové hry dnes Jaroměři opravdu nejdou.
32:15
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
32:15
Možnost na vyrovnání zápasu dostávají domácí při přesilové hře, kdy Dunajčáková zbytečně faulovala.
31:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Jaroslava Bálintová (3:4).
31:18
Pavla Mikulková přesně trefila levý růžek branky a domácí jsou po delší době opět na dosah Hradce.
29:50
Přečíslení Hradce 2 na 1 Burdiláková neskutečným zákrokem chytá. Buchalová další trefu v zápase nepřidala.
29:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská bez asistence (2:4).
29:03
Zlepšený výkon domácích přetavuje v branku Bochenská, která se otočila z poza branky a do odkryté klece zasunula míček.
28:10
Mikulková v další šanci trefuje rameno Remešové. Domácí v posledních minutách dorovnávají krok s IBK a hra je plná šancí, které ale zůstávají nevyužité.
27:11
Mikulková z otočky trefuje tyč!
26:05
Další šance Bochenské, která končí za brankou hostí.
24:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Eliška Buchalová (1:4).
24:31
Přesilovou hru využívá Knapová přízemní střelou pod nohou Burdilákové.
23:56
Vyloučen hráč Jaroslava Bálintová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
23:17
Mikulková sama proti Remešové, která její blafák přečetla a vychytala.
22:03
Pohodový zákrok Burdilákové, která vytáhla míček z pravého vynglu.
19:45
Při vlastním oslabení jsou stále více na míčku hostující hráčky.
18:16
Vyloučen hráč Martina Luštincová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
18:16
Domácí hráčky mají příležitost snížit stav utkání při přesilové hře.
17:30
Bochenská v další vyložené šanci opět míjí tři tyče a rozehrávají hostující hráčky.
16:08
Na středu hřiště srazila Košková hostující hráčku, která se těžce zvedala z palubovky.
14:50
Hradec napadá opravdu vysoko a domácí hráčky s tím mají veliké problémy.
13:20
Domácí v bloku před Burdilákovou, IBK stále na útočné polovině.
11:15
Domácí se stále spíše brání náporu hostí.
09:58
Bochenská běžela osamocená na hostující golmanku, bohužel přestřelila.
09:29
Další vyložená šance hostí, kterou chytá Burdiláková.
08:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Martina Luštincová, asistoval Noemi Knapová (1:3).
08:25
Knapová nahrála před bránu na volnou Luštincovou, která v pohodě navýšila na 3:1.
07:23
Přečíslení domácího týmu 3 na 1 končí v rohu.
06:02
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Markéta Dohnalová (1:2).
06:02
Bohužel zas a znova platí fráze: "nedáš, dostaneš."
05:46
Ve veliké šanci Mikulková, nedala.
03:45
Hostující hráčka ve vyložené šanci, Burdiláková chytá.
03:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Pavla Mikulková (1:1).
03:30
Na branku hostí rychle odpovídá domácí hráčka Nikola Bochenská, která dokázala dostat míček za hostující brankářku.
03:17
02:13
První střelu na bránu utkání zaznamenal domácí tým
01:20
Na míčku jsou více hostující hráčky, ale k ohrožení branky domácích zatím nedošlo.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál hostujicí tým IBK Hradec Králové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Volf a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Monika Pešková, Markéta Dohnalová, Martina Luštincová, Noemi Knapová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Lucie Stejskalová, Veronika Bláhová, Pavla Mikulková, Jaroslava Bálintová, Nikola Bochenská