2:2
0:0
0:0
0:0
branky (asistence): 09:05 Pavla Mikulková (Veronika Bláhová), 15:47 Nikola Bochenská, rozhodující nájezd Veronika Bláhová
branky (asistence): 10:03 Diana Peterová (Adéla Vávrová), 12:43 Kateřina Imlaufová (Veronika Doležalová)

TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobruška 3:2pn
10. Pavla Mikulková, 16. Nikola Bochenská, N Veronika Bláhová - 11. Diana Peterová, 13. Kateřina Imlaufová; rozhodčí: David Kytler - Martin Řehák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lenka Jeriová 32 - Lucie Přibylová 43; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Veronika Bláhová a vstřelil rozdílový gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč Kateřina Imlaufová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Jaroslava Bálintová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč Adéla Vávrová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Nikola Bochenská , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč Diana Peterová , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář hostujícího trenéra Čiháčka: Vyrovnaný zápas, spousta neproměněných šancí na obou stranách. Jaroměř byla tím šťastnějším týmem. Soupeři děkujeme ať se daří v sezóně. Komentář domácího trenéra Šedy: Dnešní zápas se mi hodnotí špatně. Budeme si muset udělat pořádek v kabině a začít spoléhat na hráče, kteří chtějí a nejen umí. Děkuji soupeři za hru a pořadatelům za uspořádaní zápasu.
65:00
64:28
Timeout FBC Dobruška
63:00
Hráčka z Jaroměře s číslem 2 střelila na bránu, bohužel míček branku minul, vypadalo to velice nadějně.
61:20
Domácí hráčky měly veliké štěstí, že jejich golmanka zabránila střele do brány od jejich protihráčky.
60:50
Hned na začátku prodloužení obě družstva projevila velikou snahu o výhru.
60:00
60:00
59:58
Střely na bránu za třetí třetinu: domáci 10 a hosté 9.
59:10
Více než goly padají v Jaroměři mantinely.
57:50
Domácí hráčky v posledních minutách neustále brání.
56:04
Zbývají necelé 4 minuty do konce a napětí se zvyšuje, vzhledem k tomu, že je skore nadále stejné, je nejasné, jak to celé dopadne.
53:20
Domácí hráčky zastavují střely vlastním tělem, proto je stav nadále stejný.
51:10
Tým hostů začíná přebírat iniciativu a vytváří si nebezpečné šance.
48:01
Hra se většinou odehrává ve středu hřiště.
47:40
Ve hře přibývá tvrdých osobních soubojů.
43:01
Hráčky z Dobrušky se pokusily o střelu na branku, avšak neúspěšně.
40:30
Třetí třetina začala zlehka, zatím nedošlo k žádným výrazným útokům.
40:00
40:00
39:59
Za druhou třetinu zápasu nepadl ani jeden gol, skore je nadále vyrovnané 2:2.
39:58
Střely na branku za druhou třetinu jsou opět vyrovnané 11 domácí a 10 hosté.
38:32
Vyloučen hráč Kristýna Schwabová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
38:12
Hráčka z Jaroměřě s číslem 30, Schwabová Kristýna, byla na 2 minuty vyloučena za sekání.
37:40
Hráčka číslo 2 vystřelila na bránu, avšak neúspěšně.
36:50
Dobrušce se 2x za sebou málem podařilo trefit branku svých protihráček.
35:20
Zápas postrádá tempo.
33:40
Jaroměřsky tým za celou přesilovku stačil pouze jednou vystřelit na brankařku.
30:27
Vyloučen hráč Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
30:27
Hráčka z Dobrušky s číslem 12, Bašová Magdaléna, byla na trestné lavici za sekání na 2 minuty.
30:27
Juzová Nikola skvěle protlačila míček přes protihráčky, bohužel se ji ale nepodařilo dostat k bráně.
28:20
Družstvo Dobrušky se snaží využívat breakové situace, s kterými si ovšem Jaroměřské holky vždy poradí.
27:50
Domácí se snaží zaútočit a zatím se jim daří udržet se na protihráčově straně.
26:20
Domácí mají zatím více ze hry, projevuje se to na počtu střel.
25:11
Protihráčky se snaží o útok, ale zatím se jim nedaří protlačit míček na druhou stanu hřiště.
22:28
Kapitánka protihráček, Růžičková Jitka, si poranila nejspíše kotník.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po první třetině téměř vyrovnaný: 12:13 z pohledu domácích.
19:37
Vypadá to, že první třetina zápasu se zakončí remízou.
15:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská bez asistence (2:2).
15:47
Nejdůraznější hráčkou v soupeřově brankovišti byla Bochenská Nikola, která poslala balonek pod padající golmanku.
12:43
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Imlaufová, asistoval Veronika Doležalová (1:2).
12:43
Příliš mnoho místa, nechaly domácí obránkyně, na vrcholu svého brankoviště Imloufové, která zakončila střelou.
10:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Adéla Vávrová (1:1).
10:03
Diana Peterová svou střelou na nohu domácí brankářky srovnává skore.
09:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Veronika Bláhová (1:0).
09:05
Domácí hráčky dotlačily míček za záda překonané brankářky.
08:20
Skvělý zákrok domácí golmanky nám byl velikým přínosem
07:50
Neustále čekáme na první gol
06:00
Jaroměři se povedlo na delší dobu zadržet soupeřky v jejich obranném pásmu.
04:53
Bohužel protiútok nevyšel.
04:50
Domácí tým běží do přečíslení 2 na 1
04:20
Dobruška kombinuje v útočném pásmu, vytěžila z toho pouze lehkou střelu, s kterou si brankářka domácích poradila.
02:20
Krátký náznak útoku Dobrušky, zatím bez úspěchu.
00:20
Hra je zatím velmi opatrná, nikdo se nechce dopustit chyby.
00:01
Dobrý den, vítám Vás na domácím utkání TJ Sokol Jaroměř proti TBC Dobrušce. Přeji příjemnou zábavu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Martin Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Lucie Přibylová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Kateřina Imlaufová, Magdaléna Bašová, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lenka Jeriová; hráči v poli: Nikola Jůzová, Pavla Mikulková, Nikola Bochenská, Kristýna Schwabová, Marie Kejmarová