1:0
2:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 12:30 Marie Kejmarová, 13:48 Jitka Romančáková (Marie Kejmarová), 14:49 Nikola Bochenská (Pavla Mikulková), 15:48 Nikola Bochenská (Jitka Romančáková), 16:32 Petra Janečková (Lucie Košková), 27:39 Nikola Bochenská (Veronika Bláhová), 46:40 Jaroslava Bálintová (Lucie Košková), 51:40 Pavla Mikulková
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 11:43 Karolína Petrlíková (Tereza Burianová)

TJ Sokol Jaroměř - FBŠ Jihlava 8:1
13. Marie Kejmarová, 14. Jitka Romančáková, 15. Nikola Bochenská, 16. Nikola Bochenská, 17. Petra Janečková, 28. Nikola Bochenská, 47. Jaroslava Bálintová, 52. Pavla Mikulková - 12. Karolína Petrlíková; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 13, Zuzana Andrejsová 1 - Martina Miksová 34; po třetinách: 5:1, 1:0, 2:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Šedy: Proti včerejšku dnes pro nás snadné utkání. Mrzí mě, že jsme byli od druhé třetiny málo produktivní. Na druhou stranu jsem rád, že si zahráli všichni. Děkuji soupeři za férovou hru.
59:59
Komentář hostující hrající trenérky Zuzany Trávníkové: Začátek zápasu jsme se drželi taktiky. Pak jsme nabyli dojmu, že to půjde samo a po individuálních chybách a nedodržení předzápasových pokynů nám domácí tým právem odskočil o několik branek. Potom už si domácí zápas pohlídali, Do příštích zápasů máme co zlepšovat. Děkujeme soupeřům za zápas.
59:59
Utkání končí vysokou a zaslouženou výhrou domácího družstva.
55:21
Domácí hráčky si závěr utkání užívají a snaží se přidat ještě nějaký ten gól.
51:41
Tak jsme se dočkali, Pavla Mikulková dává gól! Chytře oběhla branku a zakončila nad nohu brankářky.
51:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková bez asistence (8:1).
49:11
Vyloučen hráč Nikola Bochenská družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
48:40
Velká šance Jihlavy končí na hrudi Burdilákové.
46:41
Udeřilo na druhé straně. Pohlednou akci zakončila do odkryté branky Bálintová.
46:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Lucie Košková (7:1).
46:40
Jihlava se v posledních minutách začíná dostávat do zajímavých šancí.
46:14
Ojedinělá šance Jihlavy končí střelou do autu.
44:54
Po střele Bálintové další dobrý zákrok hostující brankářky.
40:34
Další sražená střela domácí Mikulkové. Pavla stále čeká na vstřelení svého prvního ligového gólu.
40:00
40:00
39:59
Skončila druhá třetina, ve které jsme viděli pouze jeden gól v hostující síti.
38:40
Neuvěřitelný zákrok domácí brankářky maří největší šanci hostujícího družstva ve druhé třetině.
36:54
Po delší době střela jihlavských hráček, ale zblokována.
35:51
Nikola Bochenská tentokrát před brankou neúspěšná.
35:01
Andrea Kašparová střílí nepřesně do autu.
30:32
Další souboj důrazné Nikoly Jůzové u mantinelu.
28:53
Rychlý protiútok jihlavských hráček zachraňuje vracející se Jaroslava Bálintová.
27:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Veronika Bláhová (6:1).
27:39
Střelu Veroniky Bláhové z poloviny hřiště tečovala před brankou Nikola Bochenská a zkompletovala tak hattrick.
27:27
Slalom Jitky Romančákové zakončen nepřesnou střelou.
25:53
Tyč po střele Aničky Hakové.
23:44
Úvod třetiny se téměř výhradně odehrává na polovině hostů.
21:10
Závar před brankou hostů.
20:00
20:00
17:54
Nepříjemný střet u mantinelu a nutnost ošetření hostující hráčky. Věřme, že se nebude jednat o nic vážného.
16:33
Petra Janečková zachovala chladnou hlavu a dorazila střelu Lucie Koškové.
16:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petra Janečková, asistoval Lucie Košková (5:1).
15:48
Timeout FBŠ Jihlava
15:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Jitka Romančáková (4:1).
15:40
Teď se zaskvěla i domácí brankářka.
14:50
Souhra prvního útoku domácích skončila dalším gólem.
14:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Pavla Mikulková (3:1).
13:49
Jitka Romančáková se na polovině hřiště zastavila s míčkem, chvíli zvažovala co dál, až se rozhodla nahodit míček na branku a ladný oblouček skončil za zády překvapené jihlavské brankářky.
13:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Marie Kejmarová (2:1).
12:31
Krásnou střelou od pravého mantinelu srovnává Marie Kejmarová.
12:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Marie Kejmarová bez asistence (1:1).
11:44
Karolína Petrlíková vstřelila svoji první ligovou branku a bere si míček na památku.
11:43
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Petrlíková, asistoval Tereza Burianová (0:1).
11:01
Teď se před domácí gólmankou objevila hostující hráčka Trávníková, ale nezakončila přesně.
09:40
Průnik Romančákové a další dobrý zákrok hostující gólmanky.
08:50
Střela domácí Jůzové a dorážka Koškové branku nepřinesla.
05:46
Zatím sledujeme opatrný začátek utkání. O něco aktivnější jsou v úvodu utkání domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Iva Váňová, Petra Przeczková, Anna Přibylová, Monika Hadrabová, Aneta Lisová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Nikola Jůzová, Veronika Bláhová, Pavla Mikulková, Nikola Bochenská, Andrea Kašparová