1:1
3:1
- : -
SK Jihlava
branky (asistence): 04:10 Andrea Kašparová (Nikola Bochenská), 25:43 Jaroslava Bálintová, 41:53 Lucie Košková (Jaroslava Bálintová), 44:56 Nikola Bochenská (Andrea Kašparová), 57:44 Andrea Kašparová (Pavla Mikulková)
SK Jihlava
branky (asistence): 16:45 Jana Pavlicová, 21:33 Nikola Jandátová (Tereza Sedláčková), 58:59 Martina Svobodová (Tereza Rychlá)

TJ Sokol Jaroměř - SK Jihlava 5:3
5. Andrea Kašparová, 26. Jaroslava Bálintová, 42. Lucie Košková, 45. Nikola Bochenská, 58. Andrea Kašparová - 17. Jana Pavlicová, 22. Nikola Jandátová, 59. Martina Svobodová; rozhodčí: Aleš Jansa - Michal Taufmann; vyloučení: 4:1 + Dagmar Dušková 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 22 - Marie Zemanová 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes bojovné utkání, úrovní odpovídající začátku sezóny. Byli jsme důraznější v předbrankovém prostoru, proto jsme vyhráli, přesto mě mrzí zbytečná vyloučení. Děkuji soupeř za hru.
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme střídaly lepší pasáže s těmi horšími. Škoda některých neproměněných šancí, ale to je hra - soupeř jich proměnil víc a tak zaslouženě vyhrál. Blahopřejeme k vítězství a těšíme se na odvetu na naší půdě.
58:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martina Svobodová, asistoval Tereza Rychlá (5:3).
57:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Andrea Kašparová, asistoval Pavla Mikulková (5:2).
52:48
Hostující hráčky vysunuli napadání na hranici rizika.
51:08
Domácí v plném počtu.
49:40
Přesilovka hostů pokračuje 5:4, ale stále bez větší šance.
48:14
Domácí se brání s minimálním počtem hráčů a zatím se jim to daří více než dobře.
47:14
Vyloučen hráč Andrea Kašparová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:08
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
47:08
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
46:34
Domácí jsou teď při chuti.
45:38
Snahu o zakončení Nikoly Bochenské přerušil hvizd rozhodčího.
44:56
Timeout SK Jihlava
44:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Andrea Kašparová (4:2).
44:56
Další gól úderného prvního útoku domácích.
41:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Košková, asistoval Jaroslava Bálintová (3:2).
41:53
Domácí se ujímají vedení po přesné střele Lucky Koškové.
40:00
40:00
36:10
Střela Nikoly Jůzové těsně vedle pravého horního rohu.
36:00
Přesilovka domácích výraznější šance nepřinesla.
34:01
Vyloučen hráč Tereza Rychlá družstva SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
31:20
Z míčku je puk, hra je přerušena.
29:52
Další průnik Jitky Romančákové končí standardní situací z pravé strany.
27:00
Obrovská šance Jitky Romančákové v oslabení, a chvíli na to druhá. Dva skvělé zákroky hostující brankářky.
26:31
Vyloučen hráč Nikola Jůzová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:44
Nechytatelná střela Jarouše k tyči zařizuje vyrovnání.
25:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová bez asistence (2:2).
23:20
Závar na druhé straně.
21:33
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Nikola Jandátová, asistoval Tereza Sedláčková (1:2).
21:33
Další standardní situace z předbrankového prostoru skončila gólem. Nikola Jandátová propálila zeď i gólmanku domácích.
21:21
Domácím se nedaří dostat z vlastní poloviny a odolávají tlaku soupeře.
20:00
20:00
19:59
Zatím sledujeme vyrovnané utkání, ve slušném tempu s mírnou převahou domácích. Na střely je to 10-7.
19:41
Standardní situace v blízkosti branky domácích gólem nekončí, následná střela skončila na tyči.
16:46
Po faulu domácí Kristýny Schwabové a následném trestném střílení je vyrovnáno.
16:45
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová z trestného střílení (1:1).
12:58
Dlouhá přesilovka proběhla bez výraznější šance domácích.
07:52
Vyloučen hráč Dagmar Dušková družstva SK Jihlava na 5 minut za vysoká hokejka.
04:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Andrea Kašparová, asistoval Nikola Bochenská (1:0).
04:10
Domácí hráčky začali svižně a z první šance zápasu se jim podařilo dát i první gól utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Dobrý den, po technických problémech obsluhy počítače Vás vítáme letošního prvního zápasu první ligy žen.