3:4
0:4
1:4
- : -
branky (asistence): 02:51 Barbora Chmielová (Lucie Slavíčková), 07:04 Adéla Valentová, 12:59 Zuzana Kodrová (Adéla Valentová), 58:32 Tereza Hanousková (Petra Černochová)
branky (asistence): 04:42 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová), 07:20 Irena Palatínusová (Pavlína Nejedlá), 12:20 Kristýna Sobotková (Pavlína Nejedlá), 15:25 Pavlína Nejedlá (Alena Machačová), 31:16 Irena Palatínusová, 35:03 Pavlína Nejedlá (Kristýna Sobotková), 35:12 Martina Culková (Renata Kubíčková), 35:30 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová), 44:03 Irena Palatínusová, 44:42 Irena Palatínusová (Alena Machačová), 54:39 Pavlína Nejedlá (Irena Palatínusová), 55:06 Monika Žapková (Tereza Kabátová)

Wizards DDM Praha 10 - Florbalová akademie MB 4:12
3. Barbora Chmielová, 8. Adéla Valentová, 13. Zuzana Kodrová, 59. Tereza Hanousková - 5. Kristýna Sobotková, 8. Irena Palatínusová, 13. Kristýna Sobotková, 16. Pavlína Nejedlá, 32. Irena Palatínusová, 36. Pavlína Nejedlá, 36. Martina Culková, 36. Kristýna Sobotková, 45. Irena Palatínusová, 45. Irena Palatínusová, 55. Pavlína Nejedlá, 56. Monika Žapková; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Martin Pavlík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Kristýna Blažejová 32 - Kristýna Karli 23; po třetinách: 3:4, 0:4, 1:4;
60:00
Komentář kouče hostí: Bylo znát že se jednalo o první ligové utkání, nebyli jsme si jistí na hokejkách, míčky nám odskakovaly, bohužel jsme si nechali vstřelit po nešťastném vyloučení úvodní gol utkání; jsme rádi, že se nám postupně podařilo zápas otočit v náš prospěch a vytvořit si rozhodující náskok...
60:00
Střely po třetí třetině: 10:12
60:00
... i když tomu výsledek neodpovídá, rádi bychom pochválili Wizardy, byli nám rovnocenným soupeřem, děkujeme jim za utkání a přejeme hodně štěstí.
60:00
Komentář domácího kouče: Gratulujeme soupeři k vítězství, bohužel rozhodly zkušenosti a efektivita v zakončení.
60:00
58:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Tereza Hanousková, asistoval Petra Černochová (4:12).
58:32
Černochová opět projela celé hřiště a předložila míček, která alespoň trochu zmírňuje skóre
56:37
A to i zásluhou Karli, která vychytala Panchartkovou i Husákovou
55:40
Góly zkrátka astřílí poslední dvě třetiny jen hostující celek - byť s tím Korová a spol. dělají co mohou
55:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Tereza Kabátová (3:12).
54:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Pavlína Nejedlá, asistoval Irena Palatínusová (3:11).
54:39
Po dravém průniku 88 a přihrávce do prázdné branky se prosazuje hostující Nejedlá
49:40
Domácí se sympaticky nevzdávají, ke gólu to však zatím nevede
48:17
Vyloučen hráč Irena Palatínusová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:17
Nevybíravým zákrokem si Palatínusová řekla o místo na trestné lavici.
44:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Alena Machačová (3:10).
44:42
... a znovu
44:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová bez asistence (3:9).
44:03
Osmaosmdesátka v modrém dresu se opět zmocnila míčku a upravila skóre
42:58
Dmácí mají šance, ale ke gólu už dlouho žádná nevedle
40:00
40:00
Skóre sice obrazu hry neodpovídá, neboť domácí hrají vyrovnanou partii, nicméně 4 góly výrazně pohnuly s ukazatelem skóre; střely po 2. třetině: 6:15
40:00
38:20
Na domácích hráčkách je vidět, že tři branky obdržené během necelé půlminuty jim nezvedly náladu ani sebevědomí a začínají se vršit nepřesnosti v rozehrávce
35:50
Stavidla se opět otevřela, avšak pouze na jedné straně hřiště
35:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Irena Palatínusová (3:8).
35:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martina Culková, asistoval Renata Kubíčková (3:7).
35:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Pavlína Nejedlá, asistoval Kristýna Sobotková (3:6).
34:23
Danča Husáková si v soubojích počíná se vstřícností agenta NKVD, rozhodčí pískají nedovolený zákrok
31:16
31:16
A teď si zase vybrala slabší chvilku, když jí do branky zapadlo slabší zakončení hostující Palatínusové
30:47
Domácí brankářka se rozchytala k velmi dobrému výkonu a drží naděje domácích
30:02
Domácí první lajna se dostala k několiak slibnýmzakončením, z následného protiútoku všas zahrozily i Boleslavské - utkání se odehrává ve velmi ofenzivně
28:55
Tygřím skokem Blažejová zabránila míčku letícímu do sítě, aby změnil rozdíl na dvojbrankový
26:33
Husákové je plné hřiště a po dobr střele od modér vybídla k zakončení Lachovou; skore se ale nemění
24:36
Černochová běhá zleva doprava a opanuje střed pole, k zakončení se však nakoenc nedostala