2:1
1:0
1:2
- : -
branky (asistence): 15:07 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 19:30 Jiří Ptáčník (Lukáš Tomeš), 34:28 Pavel Daněk (David Kolář), 41:29 Lukáš Pokorný (Jiří Ptáčník)
branky (asistence): 15:47 Marek Slepička (Michael Kudláček), 45:27 Lukáš Malý (Tadeáš Melíšek), 57:45 Lukáš Malý (Václav Hejplík)

Panthers Praha - FBC Štíři Č. Budějovice 4:3
16. Lukáš Pokorný, 20. Jiří Ptáčník, 35. Pavel Daněk, 42. Lukáš Pokorný - 16. Marek Slepička, 46. Lukáš Malý, 58. Lukáš Malý; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Borák 22 - Tomáš Švehla 29; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:2;
60:00
Komentář asistenta domácích Štěpána Webera: Bojovné a běhavé utkání nám dnes sedlo, hráli jsme většinu času dobře na hokejce a reagovali na hru soupeře. Klíčové bylo, že jsme ustáli tlak soupeře na konci druhé třetiny, gól z brejku na 4:1 a skvělý výkon golmana Honzy Boráka. Byly i okamžiky, kdy jsme měli dostatek štěstí a soupeř naopak. Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: Panthers: 11, Štíři: 10
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Kratochvíla: Gratuluji domácím k vítězství, myslím, že jsme jim k tomu hodně pomohli svým špatným zakončením a tím, že jsme opět nevyužili ani jednu přesilovou hru.
60:00
59:51
Pantheři ale vedení udrželi a nad Štíry vítězí poměrem 4:3.
59:22
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
59:22
Teď jim Pantheři k vyrovnání nabízejí šanci, když se v poslední minutě zápasu nechává vyloučit za hrubost Ptáčník.
58:45
Štíři srdnatě bojují a snaží se o zvrácení skóre.
57:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (4:3).
57:14
Míka teď číhal a skvělým načasováním překazil rozehrávku domácích.
56:08
Polcar se krásně uvolnil z obranné poloviny, když měl ale střílet, zapikal se na mantinelu a míček ztratil.
53:42
Hezkou akci v kombinaci Míka, Školník, Polcar, z nichž poslední zmiňovaný zakončuje krásnou střelou likviduje připravený Švehla.
52:59
Hra přitvrzuje.
50:45
Daněk prověřuje pozornost Švehly prudkou backhandovou střelou.
50:32
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
50:11
Polcar hned po vyběhnutí z trestné lavice dostává nabito a jen o kousek netrefuje branku hostí.
48:49
Šarvátka nevybouřených mužů končí vyloučením obou zúčastněných.
48:03
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
48:03
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
46:55
Štíry vstřelená branka nabudila a nenechávají ani chvíli klidu domácímu celku.
45:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Tadeáš Melíšek (4:2).
45:27
Lukáš Malý se o malou chvíli později trefuje zpoza branky a snižuje tak náskok Pantherů.
44:53
Havelka teď krásnou nahrávkou vybídl Hejplíka ke střele, ale Borák je ve své svatyni pánem a prostřelit se nenechává.
43:30
Štíři hrozí před bránou domácích, dostali se tím ale opět do úzkých, Pantheři přecházejí znovu do rychlého protiútoku.
41:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Ptáčník (4:1).
41:29
Havelka vyslal prudkou střelu na branku domácích, Kýbl ale s přehledem čape a vysílá do neuvěřitelně rychlého protiútoku hvězdu Pantherů Pokorného, který pěknou kličkou obelstil Švehlu a Pantheři zvyšují svůj náskok.
40:48
Pantheři zatím oslabení zvládají na jedničku.
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině: Panthers: 13, Štíři: 10
40:00
39:49
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
39:49
Trochu zbytečný faul rozesmutnil hráče domácích, třetí třetinu začnou v početní nevýhodě.
39:18
Pantheři mají v poslední minutě mnoho šancí, za zmínku však určitě stojí backhandový pokus Jardy Janouška.
38:20
Letní příprava obou týmů byla zřejmě vydatná, na konci druhé třetiny jsou hráči snad ještě rychlejší než na začátku. Zápas má skvělý náboj.
37:26
Úžasný Borák teď skvělým zákrokem zabránil jasnému gólu Štírů.
36:20
Patrik Míka si udělal útočný výlet na půlku hostí, ale byl mu odpískán faul, hra vysokou hokejkou.
34:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (3:1).
34:28
Standardní situace hostí z půlky vypadala nadějně po uklouznutí bránícího Daňka, ale střelu zachytil Kolář a následně vyslal rychlonožku Daňka, který nádhernou střelou pod víko posílá Panthery do dvoubrankového vedení.
33:20
Krůšek už je na nohou, na vstup do hry to však nevypadá.
31:42
Daněk svým rychlým přenesením hry na půlku hostí vybojoval přečíslení 2 na 1 a krásnou přihrávkou vybídl Koláře ke skórování, ten však zaváhal se zpracováním a zahodil tak jasný gól.
30:19
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
30:19
Matěj Lubenský chtěl pravděpodobně pomstít svého spoluhráče, místo toho ale zavítal na trestnou lavici.
30:01
S Krůškem to vypadá bledě, ale naše skvělá zdravotnice ho určitě brzy dostane zpět na nohy.
29:31
Staněk teď velmi důrazně srazil k zemi Krůška, ten se jen těžko zvedá.
28:07
Klouda z týmu hostí měl příležitost skórovat, jeho čepel však byla proti a míček minul.
27:43
Kolář dnes zřejmě nemá den, už potřetí minul.
27:01
Pantheři se snaží o rychlou rozehrávku standardní situace, ale rozhodčí je hlasitým hvizdem zastavil.
25:34
Naspeeděný Daněk vypadá jako kdyby si před zápasem dal dávku "drajvu" a jeho pohyby na hřišti připomínají než lidské, pohyby druhu tryskomyš.
25:05
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
24:23
Ptáčník ztratil kontrolu nad míčkem, čehož využili hosté a šli do rychlého brejku.
22:50
Budějovičtí se snaží probojovat na útočnou polovinu, všechny jejich pokusy ale končí na hokejkách dravých Pantherů.
22:02
Pokorného nahrávka měla oči, bohužel ji trutnovský rodák Tomeš neproměnil.
21:27
Kýbl si teď krásně poradil s míčkem na půdě soupeře.
19:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Lukáš Tomeš (2:1).
19:30
Pantheři se zmocnili konečně míčku a skvělou střelou o tyčku posílá Ptáčník těsně před koncem první třetiny Panthery do vedení.
18:13
Pantheři mají sice početní výhodu, na míčku jsou však převážně Štíři.
17:54
Vyloučen hráč Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
17:15
Velký zmatek před brankou domácích uklidnil Lubenský.
15:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička, asistoval Michael Kudláček (1:1).
15:47
Štíři rychle využívají standardní situaci a střelou pod víko odpovídají na obdrženou branku. Stav je tedy i nadále nerozhodný.
15:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (1:0).
15:07
Tomeš teď vybojoval balónek a nádhernou nahrávkou nabídl Pokornému střelu do prázdné brány.
14:40
Ptáčník vyslal jedovatou střelu na bránu hostí, bohužel míček si opět zpracovala obrana hostí.
14:02
Velkou příležitost měl teď Matěj Lubenský, bohužel míček do branky nedoskákal ani po dorážce Janouška.
11:34
Do úplně odkryté branky bohužel nesedla střela Daňkovi.
10:57
Další pokus ze standardky končí bohužel ve zdi.
10:12
Pěkná akce ze standardky, kterou zakončoval Janoušek do masky hostujícího golmana. Dorážet se snažil Kýbl.
09:56
Školník se teď snažil vyslat míček na Daňka, který čekal na útočné polovině sám, bohužel ve výhozu mu zabránil hráč hostí.
07:05
Měřička měl teď velkou šanci v samostatném úniku, ale Borák byl připraven.
06:30
Pokusy Pantherů končí na zdi bránících Štírů.
05:46
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
05:46
Zmatek v týmu hostí končí přesilovkou domácího týmu za špatné střídání.
05:00
Pantheři se snaží dostat do útoku, ale branku pořád ne a ne ohrozit přesnější střelou.
03:30
Hostí měli velkou šanci, ale Slepička nabídku do prázdné brány minul.
00:10
Kolář hned v úvodu prověřil golmana hostí Švehlu.
00:05
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Ondřej Havelka, Václav Staněk, Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Michal Měřička
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Roman Školník, Pavel Daněk, Dominik Hudec, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u druhého kola Národní ligy. V dnešním utkání proti sobě nastoupí domácí FBC Panthers proti FBC Štíři České Budějovice.