3:0
2:2
5:3
- : -
branky (asistence): 01:48 Karel Klíma (Marek Chocholoušek), 03:33 Ondřej Šarša, 19:45 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 29:25 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 32:26 Jakub Štěrba, 40:28 Ondřej Šarša (Lukáš Fiala), 51:49 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 56:31 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 59:17 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek), 59:49 Jakub Štěrba (Jiří Giptner)
branky (asistence): 32:30 Kryštof Bučok, 37:24 Kryštof Bučok (David Chvosta), 44:39 Kryštof Bučok (David Chvosta), 51:41 Marek Jiřík (Karel Šavrda), 57:42 Jiří Křesák (Vojtěch Houska)

Florbal Chomutov - FbC Strakonice P.A. 10:5
2. Karel Klíma, 4. Ondřej Šarša, 20. Tomáš Fiala, 30. Lukáš Fiala, 33. Jakub Štěrba, 41. Ondřej Šarša, 52. Marek Chocholoušek, 57. Vít Andrle, 60. Lukáš Fiala, 60. Jakub Štěrba - 33. Kryštof Bučok, 38. Kryštof Bučok, 45. Kryštof Bučok, 52. Marek Jiřík, 58. Jiří Křesák; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 1 + Ondřej Šarša 5:2; využití: 1:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Karel Šantora 28 - Josef Macek 27; po třetinách: 3:0, 2:2, 5:3;
60:00
59:59
Domácí kráčejí za dalším dvojciferným vítězstvím.
59:59
Nejlepšími hráči: Lukáš Fiala (CHM) a Šavrda Karel (STA).
59:59
Komentář trenéra hostů Marka Jiříka: Kvalitní výkon v jedenácti lidech. Můžeme být rádi, že nás soupeř více nepotrápil. Konečně se zvedáme a příští týden doma vyhrajeme za tři body. Děkujeme soupeři, pořadateli a fanouškům.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Místy, až moc divoké utkání, které jsme díky brankaři a většímu přehledu měli, po většinu času pod kontrolou. Musíme ještě zapracovat na klidném řešení některých herních situacích. Děkujeme soupeři a přejeme mu šťastnou cestu domu.
59:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Jiří Giptner (10:5).
59:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (9:5).
58:35
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 5 minut za hrubost.
58:31
Vyloučen hráč David Chvosta družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
57:42
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (8:5).
57:42
Hosté se nevzdávají a snaží se bojovat do konce zápasu. Střelu Vojtěcha Housky krásně tečoval do horní části branky Jiří Křesák
56:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (8:4).
55:01
Timeout FbC Strakonice P.A.
51:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (7:4).
51:49
Hosté svojí snahou snížili na rozdíl dvou branek, ale po 8 vteřinách domácí hráči opět udeřili a výborně odpověděli na branku hostů.
51:41
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Marek Jiřík, asistoval Karel Šavrda (6:4).
51:08
Domácí útočili 3 na 1, ale z této akce nakonec nic nebylo, jelikož Ondřeji Bejčkovi utekl míček z florbalky.
51:02
Na hřišti se od začátku třetiny objevuje Marek Kubeš, který krásnou přihrávkou našel na středu hřiště Jakuba Štěrbu.
50:00
Máme před sebou posledních 10 minut v základní hrací době a hra se nám začíná přitvrzovat.
44:39
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval David Chvosta (6:3).
40:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Lukáš Fiala (6:2).
40:00
40:00
37:24
37:24
Hráč hostů Chvost se v rohu krásně uvolnil od domácího obránce Břešťana a přesnou přihrávkou našel před brankou Bučka. Ten ihned vystřelil a přesnou střelou do levého růžku vyprášil pavučinu Šantorovi svatyně.
36:32
K míčku se dostal junior Jiří Giptner, který se ničeho nebál a hned se snažil přejít přes dva obránce najednou.
35:34
Domácí hrají v plném počtu.
35:04
Hosté krásně kombinují z jedné strany na druhou stranu, ale bez střely.
33:34
Vyloučen hráč Marek Chocholoušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
32:30
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok bez asistence (5:1).
32:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba bez asistence (5:0).
29:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (4:0).
29:16
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za vražení zády.
26:18
Na hřišti se objevuje mladá dvojice juniorů Jiří Giptner a Jan Myška, které doplňuje Jakub Štěrba.
25:20
Po krosové přihrávce Miloše Šulce se snažil překvapit brankaře Ondřej Kopp. Brankař Macek byl pozorný a klidu střelu zlikvidoval.
24:21
Na míčku domácí Roman Dušek, který si několikrát vyměnil míček s Michalem Šnáblem. Domácí v klidu kontrolují hru.
20:00
20:00
19:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Lukáš Fiala (3:0).
16:00
Domácí obránci zakládají nový útok. Tomáš Fiala krásnou přihrávkou hledal svého bratra Lukáše, který se snažil brankaře překvapit rychlou střelou. Brankař vytáhl krásný zákrok v malém brankovišti.
15:15
Domácí hráč Jakub Štěrba se za brankou hostů snažil obejít dva obránce, ale obránci mu nedali nic zadarmo.
09:18
Hra se začíná vyrovnávat, ale každá zajímavá akce končí nepřesnou přihrávkou.
05:10
Hosté se začínají probouzet a snaží se ohrozit domácí branku. Jejich pokusy většinou končí mimo domácí branku.
03:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša bez asistence (2:0).
02:10
Po vstřelení první branky je domácí celek stále v držení míčku a s chutí zakládá další útok.
01:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Karel Klíma, asistoval Marek Chocholoušek (1:0).
00:32
Domácí tým je aktivnější v pohybu, proto se hned může hnát do útoku.
00:01
Domácí tým získává míček na svoje florbalky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Jiří Křesák, Marek Jiřík, Karel Šavrda
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Karel Klíma, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Marek Chocholoušek