2:2
2:3
4:0
- : -
branky (asistence): 05:56 Lukáš Vlach (Lukáš Mátl), 12:31 Jakub Sedláček (Petr Molák), 30:48 Petr Molák (Jakub Sedláček), 38:35 Lukáš Mátl (Pavel Štěpánek), 41:07 Štefan Furdan (Lukáš Mátl), 43:23 Jakub Sedláček (Josef Svoboda), 53:24 Vojtěch Janata (Pavel Štěpánek), 55:49 Petr Molák (Lukáš Mátl)
branky (asistence): 04:00 Jaromír Chocholáč (Tomáš Fryšavský), 07:00 Michal Mazánek (Tomáš Fryšavský), 30:16 Vladimír Fafílek (Lukáš Musil), 31:54 Lukáš Musil (Vladimír Fafílek), 35:14 Jaromír Chocholáč (David Zítka)

Snipers Třebíč - ASK Bystřice n.P. 8:5
6. Lukáš Vlach, 13. Jakub Sedláček, 31. Petr Molák, 39. Lukáš Mátl, 42. Štefan Furdan, 44. Jakub Sedláček, 54. Vojtěch Janata, 56. Petr Molák - 5. Jaromír Chocholáč, 8. Michal Mazánek, 31. Vladimír Fafílek, 32. Lukáš Musil, 36. Jaromír Chocholáč; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 11, David Štos 12 - Petr Paleček 28; po třetinách: 2:2, 2:3, 4:0;
60:00
Ohlasy trenérů: Michal Pazderník(Snipers Třebíč):"Až ve třetí třetině jsme se začali trefovat do brány a rozhodli o svém vítězství. Děkuji soupeři za zápas." Michal Mazánek(ASK Bystřice n.P.):"Dvě třetiny byly z našeho pohledu vynikající, ve třetí části jsme už ale nestačili fyzicky. Gratuluji soupeři."
60:00
Hráči zápasu byli zvoleni za domácí Jakub Sedláček, za hosty Petr Paleček.
60:00
58:12
Štěpánek našel před brankou Mátla, ale ten z bezprostřední blízkosti Palečka nepřekonal.
57:09
Dobře hrající Mátl svoji aktivitou v oslabení donutil Mazánka k faulu a počet hráčů se vyrovnává.
57:08
Vyloučen hráč Michal Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
56:22
Hostům poskytuje šanci na snížení Pospíšil.
56:21
Vyloučen hráč Marcel Pospíšil družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
55:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Molák, asistoval Lukáš Mátl (8:5).
55:48
A domácí znovu pálí přesně! Z předchozího tlaku vytěžil po pěkné přihrávce branku Molák.
54:44
Útok Štěpánek-Janata-Mátl teď notně prověřuje pozornost hostů.
54:37
Krásná kombinace Štěpánka s Mátlem končí na brankové konstrukci!
53:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Pavel Štěpánek (7:5).
53:23
A domácí odskakují na rozdíl dvou branek! Janata pěknou střelou ze středu propálil vše co mu stálo v cestě.
51:10
Chocholáčova přízemní střela z půlky našla cíl až na noze Štose.
50:02
Přečíslení 2 na 1 zastavuje už v zárodku Pospíšil.
49:11
Furdan s Mátlem se snaží najít skulinu v hostující obraně, jejich kombinace každopádně zatím bystřické obránce nepřekvapila.
48:38
Molákova přihrávka se odrazila od Procházky na branku, Palečkovi ale tento pokus nenadělal žádný problém.
47:03
Janata z protiútoku napálil pouze Zítka.
46:30
Sedláček v posledních minutách velmi znepříjemňuje práci hostující obraně i brankáři.
44:33
Bystřici se ze spánku snažil probudit Chocholáč. Štos pozorný.
43:40
Domácí nyní vzali otěže zápasu pevně do svých rukou a v posledních minutách jsou jasně lepším týmem.
43:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jakub Sedláček, asistoval Josef Svoboda (6:5).
43:22
Svoboda se s ničím nepáral, napálil míček z půlky na Palečka, ten jeho střelu pouze vyrazil a pro Sedláčka už nebyl problém poslat domácí do vedení.
42:48
A nyní už se domácí radovali, ale branka Mátla přišla až po zvuku píšťalky.
42:33
Mátlovu střelu skvěle chytá Paleček!
41:30
A nyní mohli jít domácí do vedení! Sedláčkova střela se odrazila od břevna!
41:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Štefan Furdan, asistoval Lukáš Mátl (5:5).
41:06
Furdan svoji pověstnou dělovkou z půlky hřiště procedil míček až za Palečkova záda.
40:35
Hosté ukořistili balonek a zatím ho drží za svoji brankou.
40:00
40:00
Střely ve druhé části: 12:10.
40:00
Druhá třetina plynule navázala na první, ale hosté byli efektivnější, a tak jsou zatím šťastnější o jednu branku. Třetí třetina začne přibližně za 15 minut.
40:00
38:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Pavel Štěpánek (4:5).
38:34
Posila Lukáš Mátl přetavil své extraligové zkušenosti v pěknou branku vstřelenou po individuální akci.
37:38
Domácí v plném počtu.
36:40
Hosté se snaží kombinovat, jejich pokusy jsou ale zatím nepřesné.
35:37
Vyloučen hráč Štefan Furdan družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
35:14
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval David Zítka (3:5).
35:13
Staré dobré pravidlo, nedáš, dostaneš, se opět potvrzuje, a to když Chocholáč krásným bekhendovým volejem ze vzduchu trefuje levý horní roh nezahřátého Štose.
34:40
Pospíšilova pěkná střela končí na tyčce.
33:43
Domácí se snaží odpovědět rychlým vyrovnáním, ale hostující obrana je zatím pozorná.
31:54
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Lukáš Musil, asistoval Vladimír Fafílek (3:4).
31:54
Střídání brankáře. Nový brankář David Štos družstva Snipers Třebíč
31:53
Musilův pokus z rohu nešťastně propadl Krejčímu mezi nohama a vyhání ho z klece.
30:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Molák, asistoval Jakub Sedláček (3:3).
30:47
Bystřice nad Pernštejnem si svoje vedení moc dlouho neužila. O jeho skončení se postaral svou pěknou střelou do pravé části branky Molák.
30:16
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Vladimír Fafílek, asistoval Lukáš Musil (2:3).
30:15
A hostům se jejich aktivita v posledních minutách vyplatila, a to když Fafílkova střela končí za Krejčím.
30:01
Chocholáčův pokus se odrazil od zadního mantinelu opět před branku, kde nebezpečně dorážel Dvořák. Ze vzniklého zmatku, ale nic více než boule na Krejčího hlavě nevzešlo.
28:44
Na zvýšenou aktivitu hostí se snažilo odpovědět duo Dlabač-Janata, bohužel pro třebíčské neúspěšně.
27:52
A znovu Chocholáč, tentokrát tyč.
26:44
Fafílek freestylovým pokusem zpoza branky trefuje konstrukci Krejčího svatyně.
26:11
Chocholáč se dostal do nebezpečného protiútoku, jeho střela ale skončila na mantinelu.
24:40
Dlabačova rozehrávka končí na postavené zdi Bystřice.
24:01
Petr Štěpánek po svém samostatném úniku trefuje pouze tyčku.
22:20
Se Zítkovým pokusem z úhlu měl Krejčí menší problémy, nicméně skóre se zatím pořád nemění.
21:10
Pavel Štěpánek po chybě hostující obrany posunul míček na zcela osamoceného Vlacha, ten ale před prázdnou brankou zaváhal a jeho střela končí vedle.
20:44
Dlabač zahajuje druhou třetinu svoji pověstnou dělovkou, která tentokrát končí v zámezí.
20:00
20:00
V první třetině jsme mohli být svědky vyrovnaného utkání, o čemž také vypovídá nerozhodné skóre 2:2. Další třetina začne přibližně v 18:40.
20:00
Střely v první části: 8:9.
20:00
19:44
A znovu Fafilek, tentokrát však musel proti jeho ráně Krejčí zasahovat.
19:22
Fafílkova dělovka by se spíše než ve florbale uplatnila v rugby.
17:48
Štěpánek přihrávkou z rohu našel na středu osamoceného Janatu, tomu se ale nepodařilo dobře zasáhnout míček.
16:59
Procházkův pokus z dálky nebezpečně proskákal kolem Krejčího brankoviště.
16:01
Furdan výborně našel křižnou přihrávkou Vlacha, jeho pokus však míří vedle.
15:15
Domácí jsou po druhé vstřelené brance aktivnější a drží hosty na jejich polovině.
14:33
Petr Štěpánek svoji střelou připomínající baseballový úder řádně vystrašil Palečka.
12:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jakub Sedláček, asistoval Petr Molák (2:2).
12:30
Molákův povedený průnik po pravé straně a ještě povedenější přihrávku, proměňuje v druhou branku pro domácí Sedláček.
10:54
Chocholáčův pokus z půlky se jako střela na branku do zápisu o utkání nezapíše.
09:56
Ne příliš jistý zákrok Palečka mohl z dorážky potrestat Molák, nicméně se svoji šancí nenaložil nejlépe, a to když trefil pouze výstroj hostujícího brankáře.
08:25
Domácí se snaží dlouhými přihrávkami překonat hostující obranu, bohužel pro ně ovšem většina pokusů končí na hokejkách týmu z Bystřice nad Pernštejnem.
07:00
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Michal Mazánek, asistoval Tomáš Fryšavský (1:2).
06:59
Vyrovnaný stav nevydržel příliš dlouho, po pěkné kombinaci se prosadil Mazánek. Krejčí bez šance.
05:56
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Lukáš Mátl (1:1).
05:55
A máme tu srovnáno! Mátlovo nahození z rohu proskákalo až do brankoviště, kde se s přispěním Vlacha a hostujícího obránce podařilo dostat míček až do branky.
05:34
Dlabačův pokus z otočky opět končí zblokován.
04:00
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Tomáš Fryšavský (0:1).
03:59
Chocholáčův pokus ze střední vzdálenosti nešťastně propadl Krejčímu mezi nohama, a hosté se tak ujímají vedení.
02:13
V první větší šanci se ocitl Blažek, jeho pokus ovšem akrobaticky zblokoval Mazánek
01:33
Hosté měli nadějnou standartní situaci, ale Chocholáč míří pouze do připravené zdi.
01:17
Střela Furdana míjí Palečkovu branku.
00:19
Úvodní buly vyhráli domácí a už rozvíjí postupnou kombinaci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Petr Paleček; hráči v poli: Jaromír Chocholáč, Michal Mazánek, Ondřej Dvořák, Tomáš Fryšavský, David Zítka
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jakub Krejčí; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Marek Papoušek, Jaroslav Dlabač, Petr Štěpánek, Vojtěch Janata
00:00
Hosté už tolik vydařený začátek jejich pouti letošní sezony neměli, a to když smolně prohráli s favority soutěže Sokol Brno I EMKOCase Gullivers o jednu branku, v poměru 5:6.
00:00
Dobrý večer, vítejte u online přenosu 2. kola Národní ligy - východ. V dnešním utkání se domácí Snipers Třebíč utkají se svým konkurentem z nedaleké Bystřice nad Pernštejnem. Domácí svoji premiéru v Národní lize odstartovali minulý týden a to hned vítězstvím nad okresním rivalem ze Žďáru nad Sázavou, nad kterým vyhráli 6:3.