2:6
2:0
1:0
- : -
branky (asistence): 09:18 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 18:23 Martin Tuhý (Ondřej Hubáček), 20:30 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 34:26 Marek Šimíček (Vojtěch Duda), 58:43 Pavel Krchňáček (Jiří Petlan)
branky (asistence): 03:07 Jaromír Filip (Daniel Hrbolka), 07:53 Jaromír Filip (Jan Šulavík), 08:49 Matěj Krvač (Ondřej Miškov), 12:45 Jiří Planý (Ondřej Miškov), 15:44 Jaromír Filip (Daniel Hrbolka), 16:51 Jaromír Filip (Daniel Hrbolka)

FBK Spartak Hluk - FBC Orca Krnov 5:6
10. Vojtěch Duda, 19. Martin Tuhý, 21. Vojtěch Duda, 35. Marek Šimíček, 59. Pavel Krchňáček - 4. Jaromír Filip, 8. Jaromír Filip, 9. Matěj Krvač, 13. Jiří Planý, 16. Jaromír Filip, 17. Jaromír Filip; rozhodčí: Ondřej Bábíček - Pavel Vích; vyloučení: 5 + Pavel Rochovanský 10:3; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 10, Richard Podškubka 14 - Milan Baran 30; po třetinách: 2:6, 2:0, 1:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: De facto jsme rozhodli v první třetině. Ve druhé třetině nás soupeř trochu přehrál ale třetí třetinu jsme parádně odehráli a pohlídali si výsledek.
60:00
Komentář domácích: Opět o osudu utkání rozhodlo proměňování šancí, kdy soupeř ukázal jak důležité je míti Filipa. My jsme si dnes opět vylámali zuby na skvělém brankáři. Musíme zvednout hlavy a začít vyhrátvat. Gratulujeme soupeři a děkujeme za zápas.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za držení.
59:59
Střely na bránu ve třetí třetině: Hluk 18 - Krnov 10. Celkem Hluk 35 - Krnov 30
59:44
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:43
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 10 minut za nesportovní chování.
59:43
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
59:33
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:43
Timeout FBK Spartak Hluk
58:43
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Jiří Petlan (5:6).
53:10
Domácí měli několik tutovek. 2x netrefili odkrytou bránu.
47:42
Duda trefuje tyč!
44:42
Domácí mají obrovský tlak!
41:44
Podškubka předvedl několik výborných zákroků.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé třetině: Hluk 10 - Krnov 4
36:23
Kovář nasadil soupeři ostudné jesličky. Tyhle věci ho baví.
34:26
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Vojtěch Duda (4:6).
34:26
Duda nahodil před bránu a Šimíček z voleje snižuje na rozdíl dvou branek!
30:16
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:11
Podškubka tak tak vytáhl nebezpečnou střelu.
26:53
Duda s Šimíčkem v oslabení opět utekli ale tentokrát gól nevstřelili.
25:58
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:58
Přísné vyloučení Krchňáčka. I hostující hráč zmínil, že se o faul nejednalo a šlo o čistý souboj.
20:30
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (3:6).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Hluk 7 - Krnov 16
19:50
Domácí předvádí otřesnou hru. Snad to ve druhé třetině zlepší a zabojují ještě o tři body.
19:14
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
18:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Ondřej Hubáček (2:6).
18:23
Tuhý snižuje.
17:55
Domácí dělají jednu chybu za druhou. Otřesné.
16:51
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Daniel Hrbolka (1:6).
16:51
Další gól Krnova. Kdo jiný než Filip?
15:44
15:44
To snad ani není pravda. Filip zvyšuje na 1:5.
14:55
Filip trefuje tyč!
14:02
Kovář trefuje tyč!
13:35
Kolečkář konečky prstů vyráží nebezpečnou střelu!
12:45
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jiří Planý, asistoval Ondřej Miškov (1:4).
12:45
Opět střela z půlky a opět gól.
09:55
Kolečkář vytáhl nádherný zákrok!
09:18
09:18
Po krásné kombinaci se domácí prosazují.
08:49
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Matěj Krvač, asistoval Ondřej Miškov (0:3).
08:49
Domácí úplně přestali hrát, z čehož plyne třetí branka Krnova.
07:53
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Jan Šulavík (0:2).
07:53
Filip střílí opět z půlky a opět je to gól.
07:11
Krásná akce po ose Blizňák-Jílek, druhý jmenovaný trefuje tyč!
06:28
Duda z křídla střílí nad bránu.
04:50
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za sekání.
03:07
03:07
Krnovský ostrostřelec Filip se trefuje z půlky přesně k tyči.
02:39
Blizňák měl několik šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bábíček a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Orca Krnov: brankář: Milan Baran; hráči v poli: Jaromír Filip, Jan Šulavík, Adam Blaho, Daniel Hrbolka, Jan Valočík
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Dominik Kovář, Pavel Krchňáček, Ondřej Hubáček, Jiří Petlan, Martin Tuhý