2:2
4:5
2:3
- : -
branky (asistence): 04:08 Michal Háp, 17:36 Štěpán Švec (Jiří Žák), 22:26 Tomáš Jakubík (Jiří Boštík), 28:06 Pavel Štefl (Jiří Žák), 29:03 Štěpán Švec (Jan Haupt), 36:25 Ondřej Háp (Jiří Boštík), 52:30 Tomáš Jakubík, 56:09 Michal Háp (Jan Haupt)
branky (asistence): 12:20 Zdeněk Kounek, 17:41 Milan Buřič (Jan Tomšů), 23:29 Jan Papež (Milan Buřič), 28:47 Ondřej Toman (Jan Papež), 28:54 Jan Tomšů (Michal Hošek), 31:18 Milan Buřič (Matěj Doubek), 32:05 Milan Buřič (Zdeněk Kounek), 42:48 Ondřej Toman (Matěj Doubek), 50:32 Jan Tomšů (Milan Buřič), 53:07 Michal Hošek (Petr Diviš)

FBC Peaksport Litomyšl - Pacovští Honzíci 8:10
5. Michal Háp, 18. Štěpán Švec, 23. Tomáš Jakubík, 29. Pavel Štefl, 30. Štěpán Švec, 37. Ondřej Háp, 53. Tomáš Jakubík, 57. Michal Háp - 13. Zdeněk Kounek, 18. Milan Buřič, 24. Jan Papež, 29. Ondřej Toman, 29. Jan Tomšů, 32. Milan Buřič, 33. Milan Buřič, 43. Ondřej Toman, 51. Jan Tomšů, 54. Michal Hošek; rozhodčí: Daniel Jireček - David Růžička; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 22 - Jan Máca 14, Jaroslav Mareš 10; po třetinách: 2:2, 4:5, 2:3;
60:00
Komentář domácího týmu: Gratuluji soupeři k vítězství
60:00
Nejlepší hráč hostujícího týmu je č. 98 Michal Hošek.
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Vyrovnané utkání, které rozhodla 2. třetina. Ve 3. třetině jsme už jenom hlídali náš náskok. Díky skvělým divákům a soupeři přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Nejlepší hráč domácího týmu je č. 47 Michal Háp.
60:00
59:52
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:06
Timeout Pacovští Honzíci
57:51
Litomyšl zkouší hru v šesti a zvyšuje tlak na pacovskou branku.
56:09
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Michal Háp, asistoval Jan Haupt (8:10).
54:41
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
53:07
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Petr Diviš (7:10).
52:30
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Jakubík bez asistence (7:9).
52:30
Stále je tu naděje, Litomyšl snižuje a Pacov má náskok pouze o dvě branky.
51:38
K dnešnímu utkání přišlo 93 diváků, děkujeme za skvělou atmosféru.
50:33
Pacov zvyšuje své vedení a Litomyšl bude mít těžké s tímto zápasem ještě něco udělat.
50:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Milan Buřič (6:9).
50:09
Timeout FBC Peaksport Litomyšl
47:52
Trestné střílení družstva FBC Peaksport Litomyšl neproměnil Štěpán Švec.
47:52
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
44:35
Litomyšl se usilovně snaží snížit vedení Pacova.
42:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Toman, asistoval Matěj Doubek (6:8).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 13:15 pro Pacov
40:00
39:18
Zápas probíhá v obrovském tempu, kdy šance střídá šanci.
36:25
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jiří Boštík (6:7).
36:25
Ondřej Háp nekompromisně vymetl horní roh branky střelou z výběhu.
32:05
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Zdeněk Kounek (5:7).
32:05
Krásným freestylovým trikem se prosadil Mila Buřič a vidíme poprvé dvougólové vedení.
31:22
Pacov opět odskakuje do vedení a hra se nám přelévá z jedné strany na druhou.
31:18
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (5:6).
30:12
Petr Kučera a Petr Diviš na hřišti utvořili nádhernou dvojici. Tito hráči mají k sobě velmi blízko, jeden se neobejde na hřišti bez druhého a ještě mezi nimi je i častá slovní komunikace, uvidíme jestli si půjdou opět sednout na trestnou lavici.
29:04
Junior Štěpán Švec dokázal ihned využit přesilovku a potvrzuje formu, z posledních 2 zápasů vstřelil už 5 gólů.
29:03
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jan Haupt (5:5).
29:03
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Mareš družstva Pacovští Honzíci
29:01
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:55
Pacov rychle obrací zápas a dostává se do vedení dvěma slepenými góly.
28:54
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Michal Hošek (4:5).
28:47
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Toman, asistoval Jan Papež (4:4).
28:10
Nenápadná střela chalána z Lubné Pavla Štefla, která si našla cestu až do branky a Litomyšl opět vede.
28:06
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Pavel Štefl, asistoval Jiří Žák (4:3).
26:42
Hra ve 4 přinesla mnoho šancí na obou stranách. Největší z nich měl kapitán Litomyšle, kdy se ocitl v nájezdu na brankáře, který ho vychytal.
25:02
Hráči se nám na hřišti nepohodli, tak všechno řešili přátelskou konverzací, která skončila vyloučením obou hráčů.
24:58
Vyloučen hráč Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
24:58
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za hrubost.
23:40
Pacov opět velmi rychle dokázal srovnat skóre a začíná se nanovo.
23:29
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Papež, asistoval Milan Buřič (3:3).
22:27
Krásná střela barmana Tomáše Jakubíka, kterou doservíroval až do brány a strhává vedení na stranu Litomyšle.
22:26
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval Jiří Boštík (3:2).
22:09
Tomáš Novák přezdívaný "OC" dnes vypadá zase dobře a lítá po celém hřišti.
21:50
Druhá třetina nám začala dobýváním pacovské branky. Jirka Žák se ocitl v obrovské šanci, ale zahodil ji.
20:00
20:00
Střely po první třetině jsou 8:11 pro Pacov.
20:00
První třetina nám přinesla vyrovnanou hru. Litomyšl tráví mnohem více času na míčku, zatímco Pacov se snaží využít chyb Litomyšle.
20:00
19:42
Adam Klejch teď zahodil obrovskou příležitost a trestuhodně promáchl míček.
17:42
Dvě rychlé akce naobě branky, které končí gólem.
17:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Jan Tomšů (2:2).
17:36
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jiří Žák (2:1).
17:08
Tomáš Doubek vytáhl skvělý zákrok a drží nerozhodný stav.
15:56
Kapitán Litomyšle hodil zlý pohled po hráči Pacova a se zajímavými pocity odešel střídat.
12:21
Pacov využil tlaku a po závaru před bránou doklepu míčem Zdeněk Kounek.
12:20
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek bez asistence (1:1).
11:41
Pacov se snaží využít přesilovku. Litomyšl zatím drží formaci a Pacovu se nepodařilo dostat do větší šance.
11:11
Vyloučen hráč Pavel Štefl družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za sekání.
07:57
Tomáš Jakubík teď předvedl dobrou akci, kterou zastavil brankář Pacova.
05:48
Litomyšl po převaze na hřišti skóruje a dále pokračuje ve svém zatím dobrém výkonu.
04:08
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Michal Háp bez asistence (1:0).
03:22
První vážnější šance, ve které se ocitl hráč Pacova, ovšem Litomyšl zachránil brankář Tomáš Doubek.
01:12
Začátek zápasu zatím ovládá Litomyšl. Drží mnohem více míček než Pacov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a David Růžička.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Zdeněk Kounek, Ondřej Toman, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Milan Paták
00:00
Line-up domácích FBC Peaksport Litomyšl: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Adam Klejch, Michal Háp, Jiří Žák, Štěpán Švec, Petr Kuchta
00:00
Dobrý den, chtěli bychom vás přivítat na dnešním utkání divize mužů. V dnešním utkání se nám představí tým domácí Litomyšle a hostí Pacovští Honzíci. Přejeme příjemnou zábavu.