2:1
0:3
1:1
- : -
branky (asistence): 03:44 Lukáš Blizňák (Vojtěch Duda), 15:46 Adam Štěrba (Vojtěch Duda), 41:32 Adam Štěrba (Ondřej Hubáček)
branky (asistence): 11:37 Martin Krupa (Jan Mrázek), 27:19 Martin Prokop (Jan Mrázek), 38:54 Tomáš Lokša (Marcel Balek), 39:19 Jan Mrázek (Jan Nekula), 59:51 Martin Krupa (Lukáš Toman)

FBK Spartak Hluk - FBK Letka Ostrava 3:5
4. Lukáš Blizňák, 16. Adam Štěrba, 42. Adam Štěrba - 12. Martin Krupa, 28. Martin Prokop, 39. Tomáš Lokša, 40. Jan Mrázek, 60. Martin Krupa; rozhodčí: Jiří Černý - Radek Nedbal; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Richard Podškubka 18 - Roman Fučík 24; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:1;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: Hluk 6 - Ostrava 6. Celkem 27:23
60:00
Komentář hostí (Gajda P.): "Děkujeme soupeři za velmi kvalitní zápas. V 1: třetině byl soupeř lepší, brankář nás udržel ve hře. Postupně jsme se dostávali do kombinační hry a podpořeno kvalitní týmovou obranou jsme vydřeli 3 body. Přejeme hodně štěstí do dalšího průběhu sezóny".
60:00
Komentář domácích (Vlachopulos D.): "Zápas rozhodlo naše neproměňování stoprocentních šancí na rozdíl od soupeře, kterým uměl své šance proměnit. Gratulujeme soupeři k vítězství".
60:00
59:51
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Martin Krupa, asistoval Lukáš Toman (3:5).
59:51
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
57:54
Timeout FBK Spartak Hluk
55:57
Timeout FBK Letka Ostrava
49:42
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
45:24
42:00
Domácí vstřelili další branku. Ta však nebyla kvůli předchozímu faulu uznána.
41:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Štěrba, asistoval Ondřej Hubáček (3:4).
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé třetině: Hluk 10 - Ostrava 11
39:19
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Jan Mrázek, asistoval Jan Nekula (2:4).
39:19
Domácí teď úplně přestali hrát a nechali si dát dva laciné góly.
38:54
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Marcel Balek (2:3).
36:19
Podškubka zneškodnil střelu, která letěla do šibenice.
35:14
Ondruch sportovně přiznal teč. Rozehrávat budou domácí.
33:58
Krásný zákrok předvedl Fučík.
27:19
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Martin Prokop, asistoval Jan Mrázek (2:2).
15:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Štěrba, asistoval Vojtěch Duda (2:1).
15:46
Štěrbova klasika. Vymetá růžek branky.
15:04
Oba týmy hrají opatrně. Moc šancí k vidění není.
11:37
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Martin Krupa, asistoval Jan Mrázek (1:1).
08:06
Duda trefuje tyč!
07:23
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
06:47
Vyloučen hráč Martin Hybner družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
05:45
Útočná lajna Šimíček-Duda-Blizňák hostům pořádně zatápí pod kotlem.
03:44
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Vojtěch Duda (1:0).
03:44
Duda přihrál na střed a Blizňák se z otočky trefuje.
03:20
Podškubka vytáhl krásný zákrok.
01:00
Utkání je zatím v pomalejším tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Černý a Radek Nedbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Letka Ostrava: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Karel Stejskal, Dalibor Ondruch, Tomáš Lokša, Marcel Balek, Petr Bregin
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Adam Štěrba, Pavel Krchňáček, Ondřej Hubáček, Jiří Petlan, Martin Tuhý