1:0
1:1
0:1
1:0
branky (asistence): 18:54 Marcel Balek (Dalibor Ondruch), 33:03 Martin Krupa (Karel Stejskal), 63:36 Marcel Balek (Dalibor Ondruch)
branky (asistence): 24:10 Ondřej Mrázek (Daniel Venouš), 59:42 Ondřej Kováč (Petr Paloušek)

FBK Letka Ostrava - FbC Asper Šumperk 3:2p
19. Marcel Balek, 34. Martin Krupa, 64. Marcel Balek - 25. Ondřej Mrázek, 60. Ondřej Kováč; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 5:5; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Roman Fučík 23 - Antonín Byvan 26; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1, 1:0;
65:00
Komentář hostujícího kapitána Jiřího Trávníčka: Gratulujeme soupeři a děkujeme mu za kvalitní výkon. V utkání vyhrál ne lepší ale štastnější tým. Přejeme Ostravě hodně štěstí v sezóně.
65:00
Střely v prodloužení: 3:1.
65:00
Komentář domácího trenéra Petra Gajdy: Viděli jsme emočně vypjatý zápas, kdy soupeř převážně bránil a my jsme byli více času na míčku a naprosto hrůzostrašným zakončením jsme mu darovali bod. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00
Střely celkem: 29:25.
63:36
63:36
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Marcel Balek, asistoval Dalibor Ondruch (3:2).
63:36
Balek přesnou střelou ukončuje dnešní zápas, Letka si připisuje dva body, Šumperk veze domů jeden bod.
63:20
Kuruc nahrál Krupovi na střed, ten netrefuje odkrytou bránu.
62:29
Vyloučen hráč Filip Jáně družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
62:29
Jáně dohrál Balka v rohu a rozhodčí opět vylučují.
61:49
Balek s Lokšou se řítili do nadějného přečíslení, nedokázali z něj ale nic vytěžit.
61:41
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za sekání.
61:41
Poměr hráčů na hřišti se vyrovná, Toman dostává dvě trestné minuty za sekání za vlastní brankou.
60:59
Balek od mantinelu přestřeluje.
60:17
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra na zemi.
60:14
Trávníček nahrával Mrázkovi, ten Fučíka neobstřelil.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: 11:9.
60:00
Bude následovat pětiminutové prodloužení.
60:00
59:42
Timeout FBK Letka Ostrava
59:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč, asistoval Petr Paloušek (2:2).
59:42
Šumperku se nakonec přece jen podařilo vyrovnat, z dorážky se prosazuje Kováč.
59:06
Šumperk v šesti.
59:01
Sledujeme hodně vyhrocený závěr utkání, Balek teď skončil na pořadatelském stolku.
58:03
Ondruch cpal míček přes brankoviště na Krupu, jeho přihrávka ale nebyla přesná a obránci Šumperka míček odvážejí do bezpečí za svou branku.
57:01
Mrázek ještě na závěr přesilovky střílel ze středu, ale Fučík tentokrát zasahovat nemusel.
56:23
Fantastický zákrok Fučíka teď zachránil Letku.
55:43
Lokša se v oslabení dral do šance, ze vzduchu se mu ale nepodařilo přehodit Byvana.
55:03
Paloušek se s míčkem vrátil a rozhodčí hvizdem jeho nájezd předčasně ukončil.
55:02
Trestné střílení družstva FbC Asper Šumperk neproměnil Petr Paloušek.
55:02
Vyloučen hráč Petr Bregin družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za hrubost.
55:02
Trávníček opět zkušeně vykoupal dva domácí hráče, řítil se sám na Fučíka, Bregin zatáhl za záchrannou brzdu a uvidíme trestné střílení.
54:26
Krupa nahrával na střed na volného Mrázka, ten na přihrávku nedosáhl.
53:59
Timeout FbC Asper Šumperk
52:35
Trávníček vyškolil dva domácí hráče, na třetího už ale nevyzrál a z jeho individuální akce tak nic vážnějšího nebylo.
51:57
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
51:57
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za hrubost.
51:57
Hruban poslal domácího Mrázka nevybíravě na mantinel, rozhodčí zvedal bez váhání ruku. Krupa bohužel pro domácí neudržel nervy, srovnával účty za svého spoluhráče a půjde si odpočinout na dvě minuty taky.
51:00
Trávníček se málem dostal přes oba domácí obránce, na poslední chvíli nebezpečnou situaci hasil Balek.
50:28
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
50:19
Stejskalův pokus Byvan dobře viděl.
49:40
Velký tlak Letky přerušil alespoň na chvíli dobrou střelou Mondek, Fučík vyráží.
48:15
Ondruch sám u tyčky po nahrávce Balka, netrefuje odkrytou branku.
47:45
Ondruch teď prováhal obrovskou šanci, řítil se sám ze strany na Byvana, ale ten jeho úmysl vystihl a míček vyrazil, následná dorážku z úhlu bez problému pokryl.
46:20
Ondruch typicky z výjezdu od mantinelu pouze do Byvanova ramena.
45:54
Stejskalovu propagační střelu bez problémů chytá Byvan.
45:22
Tomanova rána ze středu donutila šumperského gólmana k pohotovému zákroku.
45:00
Palouškova nebezpečná střela z půlky skončila po zásahu domácího gólmana v síti za brankou.
44:20
Míček teď nebezpečně poskakoval ve velkém brankovišti, Trávníčkovi se nakonec podařilo jej vyslat na Fučíka, ten jeho střelu pokryl.
43:45
Slibný útok Letky zazdil Bestetti nepřesnou finální přihrávkou.
43:07
Toman od mantinelu zamířil nad.
42:40
Šumperk aktivnější, Kováče vychytal Fučík.
39:10
Šímovu střelu ze středu blokují domácí obránci.
38:45
Lokša s Balkem napadali šumperské obránce, prvně jmenovaný míček získal, Byvan jeho pokus nohou vyráží.
37:25
Šíma zkoušel překvapit Fučíka střelou z úhlu, ten si ale tyčku pohlídal.
37:05
Nic dalšího už hosté nevymysleli, Letka v plném počtu.
35:45
Trávníček dostal ideální přihrávku na střed, ale ze tří metrů netrefuje branku.
35:05
Vyloučen hráč Jan Bestetti družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za hrubost.
35:05
Po Bestettiho faulu uvidíme druhou přesilovku hostů.
33:03
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Martin Krupa, asistoval Karel Stejskal (2:1).
33:03
Stejskal získal míček ve vlastním obranném pásmu, po mantinelu s ním doběhl až na hranu velkého brankoviště, natáhl na sebe oba obránce a potom zadovkou krásně nahrál na nabíhajícího Krupu, který zametl míček pod tělem Byvana do branky.
31:58
Trávníček obstřelil bránícího Kuruce, Fučík rukou vyráží.
30:55
Balek v protiútoku nahazoval na sprintujícího Lokšu, ten těsně před Byvanem tečoval, bohužel pro domácí nad.
28:51
Domácí dobře napadali šumperskou rozehrávku na jejich polovině, ale Mrázkovi chyběl krok, aby dosáhl na Tomanovu nahrávku před prázdnou branku.
27:34
Sporný moment, kdy obránce Šumperka vyrazil míček z předbrankového prostoru předloktím, teď zůstal bez povšimnutí rozhodčích.
24:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Daniel Venouš (1:1).
24:10
Domácí se nepoučili a pustili hosty do dalšího přečíslení, které šumperský Mrázek zužitkoval střelou nad Fučíkovo rameno.
23:10
Šumperk v oslabení přehrál obranu Letky, Zapletal sám před brankou na Fučíka nevyzrál.
22:55
Ondruch z půlky nad.
22:33
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
22:33
Domácí při odloženém vyloučení branku neohrozili, , uvidíme, co předvedou v přesilovce.
21:59
Rozhodčí mají ruku nahoře, Letka v šesti.
20:59
Ondruch nabíjel křížem Balkovi, ale tomu střela moc nesedla a mířila po zemi vedle brány.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 8:7.
20:00
18:54
18:54
Napodruhé už byl Balek úspěšný, po narážečce s Ondruchem vymetl pravý roh Byvanovy brány.
18:48
Míček po Balkově střele z úhlu poskakoval po brankové čáře, Byvan ho nakonec zkrotil.
17:38
Kuruc vystihl nepřesnou rozehrávku Šumperka, ale jeho střela skončila v ochranné síti.
16:21
Krupa vybojoval míček za brankou, nahrával do velkého brankoviště, kde stál volný Mrázek, který ale trefil pouze šumperský blok.
15:25
Toman nabíjel před branku žabkou na Mrázka, ten ale promáchl.
14:52
Hrubanův pokus z půlky Fučík dobře viděl a bez problémů chytá.
13:32
Jáně dostal hezkou křižnou přihrávku od obránce, ale jeho střela mířila mimo Fučíkovu branku.
12:40
Šumperk zbytek přesilovky dobře kombinoval, ale domácího gólmana příliš neohrozil.
11:15
Mrázek s Krupou dobrou půl minutu drželi míček a nepustili Šumperk v jejich přesilovce do hry.
10:40
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:40
Uvidíme první početní výhodu tohoto zápasu.
09:37
Na druhé straně Trávníček v samostatném úniku trefuje tyč.
09:30
Toman z pravého mantinelu střílel pár centimetrů vedle tyčky.
08:55
Trávníček to zkoušel znovu v podobné situaci, tentokrát Letka jeho střelu zablokovala.
07:19
Trávníček se na středu dobře vymotal ze sevření domácích obránců a z otočky vyzkoušel Fučíkovu pozornost.
06:15
Jurák trefuje tyč po Mrázkově bekendové nahrávce skrz brankoviště.
04:15
Velká šance Letky - Balek střílel od mantinelu na zadní tyč, Byvan na poslední chvíli reflexivně zasáhl.
03:41
Hra obou týmů je celkem nervózní, vidíme chyby na obou stranách, nikdo z nich však zatím nic nevytěžil.
01:58
Balek se snažil vystřelit mezi nohami obránce, ale tomu se podařilo jeho úmysl vystihnout a míček končí v rohu.
00:58
Šumperk se řítil do rychlého protiútoku, ale Balek se dobře vrátil a odstavil hostujícího útočníka tělem.
00:51
Letka byla od úvodního buly na míčku, ale Byvanovu branku neohrozila.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jiří Trávníček, Michal Šíma, Ondřej Mrázek, Ondřej Kováč, Petr Paloušek
00:00
Line-up domácích FBK Letka Ostrava: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Lukáš Toman, Radek Jurák, Jan Mrázek, Martin Krupa