1:6
1:2
4:1
- : -
branky (asistence): 09:10 Lukáš Blizňák (Ondřej Hubáček), 26:26 Vojtěch Duda (Adam Štěrba), 42:07 Robin Kollár (Vojtěch Duda), 42:29 Robin Kollár (Vojtěch Duda), 42:40 Martin Tuhý (Lukáš Blizňák), 53:18 Vojtěch Duda (Martin Tuhý)
branky (asistence): 00:05 Tomáš Milerský (Jaroslav Nečas), 05:54 Tomáš Milerský (Jan Lukáš), 11:18 Jaroslav Nečas (Tomáš Milerský), 11:31 Kamil Cieslar (Jakub Závoda), 15:56 Tomáš Milerský (Jaroslav Nečas), 19:42 Radek Jantoš (Jan Lukáš), 27:28 Radek Jantoš (Jaroslav Nečas), 36:07 Tomáš Milerský (Filip Kopel), 41:54 Jakub Závoda (Kamil Cieslar)

FBK Spartak Hluk - 1. FbK Eagles Orlová 6:9
10. Lukáš Blizňák, 27. Vojtěch Duda, 43. Robin Kollár, 43. Robin Kollár, 43. Martin Tuhý, 54. Vojtěch Duda - 1. Tomáš Milerský, 6. Tomáš Milerský, 12. Jaroslav Nečas, 12. Kamil Cieslar, 16. Tomáš Milerský, 20. Radek Jantoš, 28. Radek Jantoš, 37. Tomáš Milerský, 42. Jakub Závoda; rozhodčí: Jakub Pospíšil - Filip Drápal; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Richard Podškubka 19 - Daniel Fukala 25; po třetinách: 1:6, 1:2, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostí: zástupce hostujícího týmu se nedostavil i přes vyzvání
60:00
Komentář trenéra domácích p. Rochovanský: "Katastrofální první třetina, kdy jsme do zápasu vstoupili jak mistři světa. Soupeř se soustředil pouze na defenzívu a nepohrdl nabídnutými góly. Naopak my jsme v koncovce selhali na vynikajícím brankáři. Ve druhé části přišlo zlepšení, ale brzdily nás vyloučení. Ve třetí části už se těžko stahuje 7 branek a soupeř vydřel 3 body."
60:00
Střely ve 3. tř. Hluk 15 - Orlová 8. Celkem 31 - 28
60:00
59:00
Hosté to již zvládnou, jejich defenzivní taktika dnes na domácí platila a odvezou si na sever cenné tři body. Domácí se stále snaží, ale času už je pramálo.
57:18
Timeout FBK Spartak Hluk
54:00
Hosté pouze odpalují míčky a domácí nenechají hostujícího brankáře vydechnout. Čas se krátí a hosté stále vedou o 3 branky.
53:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Martin Tuhý (6:9).
50:02
Vyloučen hráč Jaroslav Nečas družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
50:00
Čas plyne a hostující tým zaparkovaný před svým brankářem. Domácí stále marně buší na vrata Fukalovi brány, ale ten je dnes neuvěřitelný.
44:33
Vyloučen hráč Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
42:40
Timeout 1. FbK Eagles Orlová
42:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Lukáš Blizňák (5:9).
42:40
Že by jsme se dočkali domácího probuzení a dramatické stíhací jízdy? Domácí za necelou minutu vstřelili 3 branky a hostující tým reaguje oddechovým časem.
42:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Robin Kollár, asistoval Vojtěch Duda (4:9).
42:07
42:00
Spartakovci vlétli do poslední třetiny zhurta a bušili do svého soupeře, avšak udeřilo opět na druhé straně po chybné rozehrávce.
41:54
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Kamil Cieslar (2:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. tř. Hluk 8 - Orlová 7
40:00
38:00
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:00
Druhá polovina prostřední části je ovlivněna vyloučeními, když hosté měli možnost tří přesilových her. Naštěstí pro domácí byla využita pouze jedna.
36:07
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Filip Kopel (2:8).
35:08
Vyloučen hráč Pavel Koželuha družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
31:51
27:28
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jaroslav Nečas (2:7).
27:00
Domácí začali druhou část aktivně a tlačí na soupeře, zatím si připsali jeden přesný zásah. Soupeř je zalezlý před vlastní brankou a pouze se soustředí na bránění.
26:26
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Adam Štěrba (2:6).
20:00
20:00
Střely v 1.tř Hluk 8 - Orlová 13
20:00
19:42
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jan Lukáš (1:6).
19:06
18:00
Domácí se snaží avšak stále se nedokáží gólově prosadit, naopak soupeř nemilosrdně trestá ospalou obranu domácích.
15:56
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jaroslav Nečas (1:5).
12:00
Po snížení domácích Blizňákem přišli opět dva fatální kiksy v domácí obraně a soupeř v klidu navyšuje vedení.
11:31
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Kamil Cieslar, asistoval Jakub Závoda (1:4).
11:18
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Jaroslav Nečas, asistoval Tomáš Milerský (1:3).
09:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Ondřej Hubáček (1:2).
06:00
Domácí kontrolují hru, avšak soupeř dvakrát zaútočil a vede 2:0. První branka padla ihned po bule, kdy domácí defenzíva byla asi ještě v šatně.
05:54
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jan Lukáš (0:2).
00:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Pospíšil a Filip Drápal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Eagles Orlová: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Kamil Cieslar, Jakub Závoda, Ondřej Foltán, Jan Lukáš, Tomáš Milerský
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Martin Tuhý, Ondřej Hubáček, Pavel Koželuha, Lukáš Blizňák