3:2
1:2
1:1
0:0
branky (asistence): 09:39 Adam Blaho (Daniel Hrbolka), 13:49 Tomáš Zakopčan (Jiří Planý), 18:29 Matěj Krvač (Patrik Baránek), 26:15 Jaromír Filip (Daniel Hrbolka), 45:18 Jaromír Filip (Jiří Planý)
branky (asistence): 15:00 Michal Šíma (Ondřej Mrázek), 15:56 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 25:42 Ondřej Mrázek (Filip Jáně), 30:22 Michal Šíma (Matyáš Zapletal), 48:43 Jan Dohnal (Petr Paloušek), rozhodující nájezd Petr Paloušek

FBC Orca Krnov - FbC Asper Šumperk 5:6pn
10. Adam Blaho, 14. Tomáš Zakopčan, 19. Matěj Krvač, 27. Jaromír Filip, 46. Jaromír Filip - 16. Michal Šíma, 16. Jiří Trávníček, 26. Ondřej Mrázek, 31. Michal Šíma, 49. Jan Dohnal, Petr Paloušek; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 113; zásahy brankářů: Milan Baran 22 - Martin Vašíček 27; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Asper Šumperk hráč Jiří Trávníček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Orca Krnov hráč Filip Fňukal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Asper Šumperk hráč Petr Paloušek a vstřelil rozdílový gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Orca Krnov hráč Daniel Hrbolka , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:59
Bude to na delší dobu. Snad s všichni diváci vzali blikačky na kola. Jdeme do nájezdů.
64:59
Trenér Krnova Ondřej Miškov: "Vstup do utkání dobrý. První třetina dobře odehraná, s druhou jsem nespokojen a do třetí třetiny se špatně vstupovalo. Mohli jsme rozhodnout v přesilovce. Prodloužení bylo opatrné a nájezdy jsou vabank. Nejlepším hráčem byl s č. 10 Jiří Planý."
64:58
Kapitán a trenér Šumperku:"Hned v prvním utkání jsme narazili na velmi kvalitní tým z Krnova. Zápas byl velice vyrovnaný a vypjatý až do posledních vteřin. Díky skvělému týmovému výkonu a velké dávce štěstí vezeme z Krnova cenné dva body. Děkujeme Krnovu za kvalitní utkání a ošetřovatelské službě za kvalitní výkon. Přejeme Krnovu hodně štěstí v poháru a sezóně. Nejlepším hráčem č. 84."
64:35
Hosté chtějí vyhrát a operují v pásmu Krnova.
63:33
Domácí mají v prodloužení více ze hry.
62:24
Nadějná střela Lhťana. Fanynyky omdlévají, ale na stavu se nic nemění.
60:01
Hned v prvním zápase uvidí domácí prodloužení. Když nepadne gól, tak pětiminutové.
60:00
60:00
59:24
Timeout FbC Asper Šumperk
58:13
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
58:13
Hruban mizí ze hřiště za hrubost a dává šanci Orce odskočit v přesilovce.
57:14
Čoki se krásně uvolnil, dostal nahrávku a vystřelil. Jeho střela byla sražena.
48:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Dohnal, asistoval Petr Paloušek (5:5).
48:43
Střela, tyč, střela, gól.
48:14
Vyloučen hráč David Matušinský družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za sekání.
48:14
Přísné vyloučení Matušinského dává hostům naději na srovnání. Nebo dáme gól ve čtyřech?
45:18
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Jiří Planý (5:4).
45:18
Jaromír Filip, figurující v kompro složce trenéra pod krycím jménem "Hruška", posílá svým druhým gólem v zápase Orcu do vedení.
43:59
Planče asi přesedlal na maso, už několikátý šumperský hráč absolvoval "letecký den".
41:01
Přesilovka nevyužita. Na to tu taky nejsme zvyklí.
40:01
Do třetí třetiny za rovnovážného stavu. Na to tu nejsme zvyklí.
40:00
40:00
38:59
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:59
Hrajeme první přesilovku, do které se uschopnil i Miškov.
38:14
Atmosféra na hřišti houstne, zvyšují se hlasy na obou stranách.
34:07
Planý teďvypnul ve středu hřiště Mondka. To se asi naučil na florbalovém kempu v Portugalsku, ze kterého se nám nedávno vrátil jako vyměněný.
30:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Matyáš Zapletal (4:4).
30:22
Odpočatý Šíma proměňuje přesilovku a srovnává na 4:4.
28:30
Se nám to v zápise červená. Nejdříve jdou ze hřiště hrubiáni Lhoťan se Šímou a v zápětí je následuje i sekáč Planče. Jeden by řekl, že si Lhoťan bude se Šímou rozumět, když má jednoho doma :)
28:27
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za sekání.
27:53
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
27:53
Vyloučen hráč Štěpán Lhoťan družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za hrubost.
27:53
Baran nechal v brankovišti teďalespoň dvě kila. Vedení Orcy udržel.
26:15
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Daniel Hrbolka (4:3).
26:15
A je zle, Jarcek se chytil!
25:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Filip Jáně (3:3).
25:42
Dvě dobré střely domácích od modré, protiútok a vyrovnávací branka.
21:00
Trenér Krnova posadil Ondru Miškova, kterého limituje bolavé lýtko. Všichni, jak tu jsme, mu přejeme brzké uzdravení. Nejlépe do středy.
20:00
20:00
18:29
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Matěj Krvač, asistoval Patrik Baránek (3:2).
18:29
Třetí lajna nám šlape. Nejdříve dobrou střelu Krvače Vašíček vyrazil do autu, ale po standardní situaci se Krvač přece jen prosadil.
15:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (2:2).
15:56
Jak zazpívá Ričrd Muller 15.10. v Kofola Music Clubu:"Nebude to také lahké, drahá"
15:00
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Ondřej Mrázek (2:1).
15:00
Šíma to neměl vůbec jednoduché, ale skákavý míček parádně trefil a umístil pod padajícího Barana.
13:49
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Jiří Planý (2:0).
13:49
Zako vykroutil střelu ze středu a posílá Orcu do vedení 2:0.
12:40
Třetí lajna na hřišti roztáčí kolotoč i přes výškový průměr 150 cm.
11:42
Čoki zasáhl v pravou chvíli, jinak by se šumperský hráč dostal do situace, ze které se nemýlil náš milý Blaho.
09:39
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Adam Blaho, asistoval Daniel Hrbolka (1:0).
09:39
Máme radost, Adys Blaho hrdinou. Hrbec mu naservíroval míček před odkrytou bránu.
08:09
Aby řeč nestála, tak Krnov hraje na tři lajny. V té třetí jsou dva mladíčci na křídlech s centrem Krvačem, zezadu na vše dohlíží bratři Matušínští.
03:12
Zatím jste o nic nepřišli. Ani diváci v hale neviděli střelu na branku.
00:01
A jsme tu zas! Začala nám nová sezóna, snad bez šíleností a s postupem. Na rozjezd nepříjemný Šumperk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jan Dohnal, Jiří Trávníček, Michal Šíma, Ondřej Mrázek, Petr Paloušek
00:00
Line-up domácích FBC Orca Krnov: brankář: Milan Baran; hráči v poli: Štěpán Lhoťan, Jiří Planý, Ondřej Miškov, Jan Šulavík, Tomáš Zakopčan