0:1
- : -
FBC Hranice
FBC Hranice
branky (asistence): 11:32 Apolena Drietomská (Anna Doležalová), 23:33 Anna Doležalová (Hana Chlupová)
branky (asistence): 03:34 Jaroslava Bálintová (Lucie Košková), 32:11 Lucie Košková, 34:08 Anna Haková (Nikola Bochenská), 48:16 Lucie Košková

FBC Hranice - TJ Sokol Jaroměř 2:4
12. Apolena Drietomská, 24. Anna Doležalová - 4. Jaroslava Bálintová, 33. Lucie Košková, 35. Anna Haková, 49. Lucie Košková; rozhodčí: Radim Klimecký - Ondřej Otáhal; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Markéta Šulejová 25 - Veronika Burdiláková 27; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujících: Utrápené, ospalé, ubojované utkání plné nepřesností na obou stranách. My jsme měli ke konci zápasu přeci jen k dispozici více hráčů a sebevědomí, diky čemuž se nám podařilo doslova dotlačit do domácí branky dva rozdílové míčky. Děkuji domácím za utkání a přeji hodně úspěchu zítra. Komentář trenéra domácích: Zápas se pro nás vyvíjel z počátku dobře. Škoda druhé třetiny. Děkujeme soupeři za zápas.
59:00
No hra už je unavená, i trenér hostujícíh se uklidnil.....stále vidíme šance na obou stranách a teď ještě naposlední chvíli Markétka hasí poslední plamínky gólových šancí Jaroměře..navíc došlo e zranění hostující 9...šlo o zásah do obličeje
55:30
Výýtečná střela Apolenky ale Jaroměř i přes početní nevýhodu nepřestala toužit po dalším gólu a snaží se unikat do brejku
55:00
Na hranických hráčkách už ale jde vidět únava ale teď se jaroměř dopustila přestupku a bude vyloučena hráčka s číslem 96 za špatné střídání....teď se to prolomí
54:46
Vyloučen hráč Petra Janečková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
52:10
Bohužel nevyužitá přesilovka která byla ale plná dobrých střel Hranic....teď Natálka kráásným tělem poslala hostující k zemi
50:30
Šance na snížení skóre...Hranice jsou u míčku a pálí to tam o 106
49:59
Vyloučen hráč Anna Haková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
49:00
pokažená rozehrávka jaroměře a volný úder pro hranice v rohu útočné poloviny
48:30
Tak děkujeme rozhodčím za odpískanou malou domů která nebyla...
48:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Košková bez asistence (2:4).
47:00
Trošku dvojí metr...
45:00
Porčová teďka sólovou akcí přeběhla celé hřiště...následoval faul a standardka Hranic která málem skončila gólem..byla posunuta brána a míček se vlastně dostal za brankovou čáru
43:00
Dobrá, skrytá a chytrá střela Kopecké střelené zpoza hráčky, hostující golmanka ale svůj tým podržela
42:00
Trefená horní tyč!! Jaroměřč už slavila gól ale rozhodčí sundal hostující hráčky z hrušky dolů a Hranice tak měly dost času odpálit míček z nebezpečného území...stav je stále stejný
41:00
Teč hostujících a připravená Šulejová
40:00
40:00
39:00
minuta do konce a jaroměř má nebezpečnou standardku ze které nic hostující hráčky nevymyslely....navíc hostující 30 fauluje na půlce Vendulku která posílá míček na peťu...té se střela moc nepovedla a padákem posílá míček na bránu kde je šance likvidována
37:00
Stadardka Jaorměře na obranné polovině a potom naprosto famźní sprint Apolenky přes celé hřiště kde byla faulovaná i s dohrávkou kterou sudí nepotrestal
35:00
Buly nas půlce kvůli prošlápnutému míčku
34:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Anna Haková, asistoval Nikola Bochenská (2:3).
32:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Košková bez asistence (2:2).
32:00
Hrozná chyba Hranic a šance pro Jaroměř...Hranicezačínají dělat chyby při rozehrávce a Jaroměř to trestá
31:00
Hanka s Vendy nyní ohrozily jaroměřskou bránu
29:00
Přízemní střelu jaroměře likviduje pozorná Šulejová
28:00
Zranění Apolenky, leží na zemi a drží se zřejmě za břicho....snad bude v pořádku
27:00
Krásná kombinace hranic se zakončením u Aničky, ale golmanka jaroměře dobrým zákrokem vytěsnila míček
23:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Anna Doležalová, asistoval Hana Chlupová (2:1).
22:00
U míčku je Jaroměř ale hostující 18 utíká ji míček....zatím je to dost usekané...Petra Bartošová střílela nad
21:00
Neskutečný zákrok Markétky a gólová šance Jaroměře!
20:00
20:00
19:30
Dobrá střela Hanky, o míček se bojuje za bránou hranic ale třetina pomalu končí a stav je stále 1:1
18:00
ted brutální akce 2 na 1 na hranickou bránu ale hranice dobře ubránily....a hned potom další infarktová akce ale skončili to pro hranice dobře...hlavně to dohrát v klidu a nedostat gol do šatny....standardka hranic na půlce ale u míčku jsou hostující hráčky....a trenér Jaroměře je velmi frustrovaný z hry svých hráček
16:30
Míček má pod kontrolou Jaroměř a snaží se něco vymyslet...nic moc nevymyslely a už hrajou zase Hranice
14:30
Standardku jaroměře zblokovala Lenka Kopecká a ještě se snažila bekendovou střelou zakončit do jaroměřské brány...nyní je v souboji Natka Porčová s hostující hráčkou ale ta faulovala
11:32
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Apolena Drietomská, asistoval Anna Doležalová (1:1).
09:46
Vyloučen hráč Petra Janečková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
08:50
ˇ3kolácké chyby při rozebírání hráček asi bude stát Hranice mnoho sil při dotahování skóre
07:00
Špatné rozebrání hráček a málem to bylo 2:0
06:00
Hranice tlačí ale \jaroměř získává míček, rozhodčí odpískal faul a jaroměř se snaží těžit ze standardky střelou z první
04:00
Přízemní střelou otevřela skóre Jaroměř, Hranice se snaží srovnat a jsou u míčku, navíc budou rozehrávat na úteočné polovině
03:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Lucie Košková (0:1).
03:00
Tlak hranic ukončila Lenka Kopecká dobrou střelou, bohužel letěla nad
02:00
Nervózní začátek utkání, více šancí měla jaroměř ale hranice jsou více u míčku a skvěle brání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Ondřej Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Lucie Košková, Veronika Bláhová, Jaroslava Bálintová, Nikola Bochenská, Marie Kejmarová
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Markéta Šulejová; hráči v poli: Veronika Cibulková, Vendula Drietomská, Apolena Drietomská, Lenka Kopecká, Anna Doležalová