0:1
0:3
4:4
- : -
branky (asistence): 40:28 Lukáš Vašínek (Pavel Brückner), 50:01 Lukáš Šmarda, 58:18 Lukáš Babák (Ivan Kebekeš), 58:45 Pavel Brückner (Lukáš Šmarda)
branky (asistence): 03:54 Michal Staněk (Daniel Halm), 24:05 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar), 28:33 Ondřej Dvořák (Ondřej Melichar), 36:49 Ondřej Dvořák (Ondřej Melichar), 45:01 František Košík (Michal Staněk), 46:10 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar), 46:36 Vojtěch Haman (Daniel Halm), 52:27 Ondřej Zerák (Ondřej Dvořák)

Hornets Brno ZŠ Horní - Hippos Žďár n/S. 4:8
41. Lukáš Vašínek, 51. Lukáš Šmarda, 59. Lukáš Babák, 59. Pavel Brückner - 4. Michal Staněk, 25. Petr Tlustoš, 29. Ondřej Dvořák, 37. Ondřej Dvořák, 46. František Košík, 47. Petr Tlustoš, 47. Vojtěch Haman, 53. Ondřej Zerák; rozhodčí: Václav Skácel - Jan Kouba; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Prokeš 26 - Petr Krátký 25; po třetinách: 0:1, 0:3, 4:4;
60:01
Uvidíme také, jak na tento neúspěch zareaguje vedení klubu. Změní se nějak sestava do ligových zápasů? Uhájí trenér Slavíček svoji pozici nebo bude odvolán. Vše se dozvíme po dnešní tiskové konferenci, která se koná od 19 hodin v Hostinci U Tesaře. Všichni fanoušci Hornetů jsou srdečně zváni.
60:01
Mně už nezbývá než poděkovat všem, kdo zápas sledovali jak přímo v hale, tak alespoň u tohoto přenosu. Domácí sice svou pouť pohárem končí již ve 2. kole, alespoň se tak můžou soustředit na jejich působení v Regionální lize.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Honzy Slavíčka: Za nerozhodného stavu jsme se soupeřem hráli vyrovnaně, narůstající skóre nás však svazovalo víc a víc. Ke konci zápasu jsme stav ještě trochu zdramatizovali, na obrat však již nebyl čas.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Petra Tlustoše: Klasické pohárové utkání, ve kterém jsme zkoušeli různé herní varianty. Spokojeni můžeme být pouze s využitím přesilových her, na ostatních věcech ještě musíme zapracovat. Mrzí nás pouze dva poslední obdržené góly.
60:00
59:30
Domácí nechávají na hřišti až do konce svoji elitní formaci, času už však příliš nemají.
58:58
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
58:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Pavel Brückner, asistoval Lukáš Šmarda (4:8).
58:45
Že by se snad ještě schylovalo k obratu? Brückner zužitkoval přesnou nahrávku Šmardy.
58:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Babák, asistoval Ivan Kebekeš (3:8).
58:18
Babák ukázal před bránou největší důraz a svoji aktivitu proměnil v gól.
58:05
Vašínek se z úhlu ještě pokusil procpat míček do brány, hostující golman byl však proti a krásným zákrokem střelu vytěsnil do autu.
56:00
Obraz hry se od mého posledního příspěvku příliš nezměnil. Oba týmy se ještě pokouší nějak ohrozit soupeře, v obrat skóre tu však věří už málokdo.
52:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Ondřej Dvořák (2:8).
52:27
Dvořák nahodil míček před domácí bránu a Zerák se ze vzduchu nemýlil. Nekompromisní zakončení.
50:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda z trestného střílení (2:7).
50:01
Domácí dostali výhodu trestného střílení poté, co jeden z hostů zahrál míček v brankovišti. Šmarda nabídnutou šancí nepohrdnul.
48:08
Brückner sice dokázal dostat míček do brány, předcházel tomu však faul na golmana a u míčku jsou tak opět hosté.
46:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (1:7).
46:36
Stačilo 26 vteřin a skóre se opět mění, Haman dokázal trefit skulinu mezi Prokešem a tyčkou.
46:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Melichar (1:6).
46:10
Tlustoš si dnes připisuje druhý přesilovkový gól a dominance hostů se projevuje víc a víc i na skóre.
45:51
Vyloučen hráč Lukáš Babák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
45:51
Je tu již 6. vyloučení na straně domácích. Babák si počkal na hostujícího obránce a velmi nešikovně ho poslal za mantinel.
45:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Michal Staněk (1:5).
45:01
To však hosty nemusí příliš trápit, protože ti jsou schopni se prosadit i při hře 5 na 5. To nám teď ukázal Košík, který krásně zužitkoval Staňkovu přihrávku.
44:51
Domácí toto oslabení obránili a hra tak pokračuje za nezměněného stavu.
42:51
Vyloučen hráč Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování.
42:51
Šmarda si už po několikáté pustil pusu na špacír, rozhodčím však již došla trpělivost.
41:54
Domácí jsou nyní mnohem aktivnější, Tzimasova střela od mantinelu trefila hostujícího gólmana do masky.
40:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Pavel Brückner (1:4).
40:28
Domácí si evidentně o přestávce ujasnili taktiku a hned jejich první střela v této třetině zasáhla cíl.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - 6:9.
40:00
36:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Ondřej Melichar (0:4).
36:49
Domácí si nevšimli Dvořáka, který se vrátil do hry z trestné lavice a nechali ho daleko za sebou. Melichar ho však našel přesnou přihrávkou a ten tak neměl problém uklidit míček do brány. Ve fotbale jasný ofsajd, tady krásný gól.
34:42
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
34:42
Dvořák zastavil uprostřed hřiště Růžičku tělem, podle rozhodčích nedovoleně. Hostujícímu kapitánovi se rozhodnutí sice příliš nelíbilo, nic s ní však už nenadělá.
32:41
Vyloučen hráč Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
32:41
Brückner již dnes potřetí na trestné lavici. Toto vyloučení se však v hledišti již s pochopením příliš nesetkalo.
32:25
Melichar se snažil z rozehrávky překvapit Prokeše střelou z otočky, míček však nechal za sebou.
31:08
Stejně jako hosté však svou první přesilovku využít nedokázali. Hosté jsou v plném počtu.
29:08
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
29:08
A i domácí si dnes vyzkouší výhodu přesilové hry. Staněk u střídačky sroloval Bartošku do mantinelu a půjde si na 2 minuty odpočinout.
28:33
28:33
A i druhou přesilovku hosté využívají a to zásluhou Ondry Dvořáka.
27:45
Vyloučen hráč Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
27:45
Nedlouho na to však přišel zákrok domácího kapitána, který už byl odměněn dvě minutami. Hosté si tak zahrají dnes již třetí přesilovku.
27:12
Hosté se teď domáhali dalšího trestu po Slavíčkově obranném zákroku, tento požadavek se však sudí rozhodli nevyslyšet.
24:58
Další pokus Tlustoše z půlky hřiště už tak úspěšný nebyl a přeletěl bránu v úctyhodné výšce.
24:05
24:05
Druhou přesilovku již však hosté využívají a to zásluhou Petra Tlustoše, který překvapil Prokeše prudkou střelou k tyčce.
23:07
Vyloučen hráč Georgios Tzimas družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
23:07
Na druhé straně Tzimas seknul v úniku hostujícího útočníka a může být rád, že sudí neuložil ke dvěma minutám i trestné střílení.
22:12
Šmarda teď z nulového úhlu překvapil golmana, střela šla však pouze do tyčky.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 9:9.
20:00
19:36
Obě strany už jen dohrávají třetinu a nepouští se do žádných větších akcí.
16:01
Bartoška poslal přesnou přihrávku Šmardovi a ten z první vyslal prudkou střelu do hostujícího golmana, který měl s jejím zpracováním velké problémy.
15:00
Sledujeme nyní klidnější fázi zápasu, všichni se snaží hlavně přihrávat, střel i soubojů je poskrovnu.
10:22
Domácí jsou v plném počtu a připisují si první ubráněné oslabení.
09:05
Šmarda nedobrzdil před soupeřovým gólmanem a došlo ke škaredé srážce, po které zůstal hostující hráč chvíli otřesen. Nevypadá to však na nic vážného.
08:22
08:22
Brückner na středu rozehrál přímo na hůl hostujícího útočníka a následně musel hasit protiútok. O tomto vyloučení asi neměl nikdo v hale sebemenší pochyby.
06:25
Netrvalo dlouho a utkání se začíná trochu přiostřovat. O osobní souboje dnes nouze nebude.
05:10
Hosté teď na chvíli zamkli domácí na jejich polovině, všechny střely však byly zblokovány domácími obránci.
04:15
Krásná střela Kafky minula rožek branky jen o pár centimetrů, z protiútoku se hned pokusil ohrozit hostující svatyni Šmarda, ale ani jeho střela gólové parametry neměla.
03:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Daniel Halm (0:1).
03:54
Přeci jen jsme se však prvního gólu dočkali celkem brzy. Halm nabyl Staňkovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě.
02:50
Začátek zápasu je vcelku opatrný, ani jeden z týmů nechce udělat chybu příliš brzy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Skácel a Jan Kouba.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Petr Krátký; hráči v poli: Ondřej Melichar, Tomáš Turinský, Petr Tlustoš, Richard Kafka, František Košík
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Lukáš Šmarda, Lukáš Vašínek, Pavel Brückner, Ondřej Bartoška, Pavel Stehlík
00:00
Vážení diváci, vítám vás u sledování online přenosu z 2. kola Poháru České Pojišťovny mezi týmy Hornets Brno ZŠ Horní a Hippos Žďár nad Sázavou. Jedná se tedy o zápas družstva JM Regionální ligy proti družstvu hrajícímu východní divizi Národní ligy. Psychickou výhodu tak mohou mít hosté, nicméně zápas začíná vždy za stavu 0:0 a pohár je přeci jen specifický tím, že přináší v této fázi překvapivé výsledky. Máme se podle mě na co těšit.