2:1
0:1
1:5
- : -
branky (asistence): 04:50 Václav Černoch (Martin Grlický), 19:02 Matěj Hronek (Petr Voltner), 54:38 Jiří Bauer (Jiří Koutný)
branky (asistence): 15:07 Jan Jelínek (Jiří Curney), 20:46 Jiří Curney (Radek Krajcigr), 47:38 Petr Krzyžanek (Petr Kološ), 51:11 Radek Krajcigr (Jan Natov), 56:32 Jiří Curney (Tomáš Novák), 57:42 Jan Natov (Radek Krajcigr), 59:39 Jan Natov (Jiří Curney)

itelligence Bulldogs Brno - Technology Florbal MB 3:7
5. Václav Černoch, 20. Matěj Hronek, 55. Jiří Bauer - 16. Jan Jelínek, 21. Jiří Curney, 48. Petr Krzyžanek, 52. Radek Krajcigr, 57. Jiří Curney, 58. Jan Natov, 60. Jan Natov; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 514; zásahy brankářů: Filip Kuhn 20 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:5;
60:00
Střely ve 3. třetině: Bulldogs - 11, Boleslav - 7, Celkem: Bulldogs - 22, Boleslav - 27
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jana Pazdery: V zápasy byli hodně vidět oba brankáři, protože si oba týmy vypracovali velké množství gólových příležitostí, které nedokázali proměňovat. Jsem rád, že jsme si zkušeně pohlídali soupeřovu power-play a zápas jsme tak zaslouženě vyhráli.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Kadlece: Z naší strany šlo o odbojované a až na záverečnou power-play slušně odehrané utkání směrem dozadu. Hodně mrzí neproměněné šance na konci 2. třetiny a na začátku poslední části. Věřím, že se od tohoto výkonu dokážeme dále odrazit. Soupeřovy branky byly až na jednu výjimku z kategorie laciných.
60:00
59:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (3:7).
59:39
Natov střílí gól do prázdné branky.
58:52
Střela do tyčky hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno .
58:52
Sládeček orazítkoval tyč.
57:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Radek Krajcigr (3:6).
57:42
Gól opět do prázdné branky.
57:28
Bauerovu pumelici vyráží brankář hostů nad.
56:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Tomáš Novák (3:5).
56:32
Do prázdné branky domácích se trefuje Curney.
56:21
Sládeček marně hledal v přečíslení 3 na 2 své spoluhráče.
55:14
Timeout itelligence Bulldogs Brno
54:38
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Koutný (3:4).
54:38
Bauer přesně trefil skulinku mezi houštím z hráčů a buldoci jsou nyní na koni.
54:00
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
54:00
Křenek přidržel Sládečka, který byl v úniku. Jde si za to na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici.
51:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jan Natov (2:4).
51:11
Díra v obraně buldoků vyústila v gól do prázdné brány, Boleslav vede o dvě branky.
50:41
Buldoci nyní řídí tempo hry.
49:02
Buldoci stahují sestavu na dvě formace.
47:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Krzyžanek, asistoval Petr Kološ (2:3).
47:38
Krzyžanek nechytatelnou střelou k tyči přisuzuje Boleslavi vedení o jeden gól.
46:40
Za Kuhnem zvoní tyč.
45:32
Excelentní blok Grlického.
44:45
Tomáš Chroust se nyní ocitl na středu úplně sám, jeho střela ale skončila mimo bránu.
43:36
S Alkkiho pokusem si Bauer jen tak tak poradil.
41:40
Sládečekova dělovka končí v náruči Bauera.
38:16
Souboj Bauer vs. Bauer, vítězem brankář hostů.
37:10
Hala aplauduje 2. lajně buldoků za její výkon na hřišti.
35:51
Koutného střelu vyrazil Bauer nad sebe, míček se vrátil zpět do brankoviště a pouze o milimetry neskončil v brance.
34:10
Voltner prověřil pozornost Bauera, míček má na holích Boleslav.
33:42
Brno v plném počtu.
32:02
Černoch si pohrál s obranou hostů, ale ke střelbě se nedostal.
31:42
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
31:30
Bauer i Zakonov jsou již v pořádku a pokračují v utkání.
29:21
Bauer se srazil se Zakonovem hlavami a oba jsou teď v péči lékařů.
28:16
S brejkem Koutného si Bauer poradil na jedničku.
27:52
Střela Curneyho letí mimo.
26:50
Křenek nyní sundal Voltnera hitem, který spíše patří do hokeje. Rozhodčí pískají volný úder.
25:30
Střela Křivy pouze do připravených bloků.
22:25
Střela Zakonova do připraveného Kuhna.
20:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Radek Krajcigr (2:2).
20:46
Chyba v obraně domácích vyústila ve vyrovnávající gól Florbalu MB.
19:02
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Petr Voltner (2:1).
19:02
Opět měli buldoci obrovské štěstí, míček se odrazil od obránce hostů a skončil v brance.
17:40
Na obou stranách šance střídá šanci.
15:30
Alkki našel parádním pasem Coufala, tomu se ale míček na hokejce rozskákal a ani neohrozil bránu.
15:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jiří Curney (1:1).
15:07
Jelínek vymetl šibenici brány a je vyrovnáno.
14:50
Natov minul úplně prázdnou branku.
13:54
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:40
Natov pálí mimo Kuhnovu klec.
12:01
Parádní blok Surkoše.
09:40
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
09:38
Bauer hasí sekerou a Boleslav si zahraje přesilovku.
09:20
Boleslav nechce míček buldokům vůbec dát. Míček drží již 2 minuty v kuse.
07:23
Obrana buldoků si bez problémů poradila s přečíslením 3 na 2.
04:50
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Grlický (1:0).
04:50
Černochova střela se jen tak tak dokutálela za záda Bauera, ale i tyto góly se počítají. Buldoci vedou o jeden gól.
04:02
Sládeček se nyní prezentoval výborným obranným zákrokem, hala aplauduje.
02:41
Hra je zatím plná nepřesností.
01:26
Tomáš Chroust střílí nad.
00:07
Osobní obrana buldoků, Boleslav čeká na své půlce.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Koutný, David Coufal, Vít Hrubý, Ville Alkki
00:00
Dobrý den, vítám vás u textového online přenosu ze zápasu 7. kola Tipsport Superligy, kde se střetne itelligence Bulldogs Brno proti Technology Florbal MB. Buldoci v posledním zápase přetlačili Kladno 4:3, Boleslav si z půdy FBC Ostrava také odvezlo výhru v poměru 6:4. Hráči se již chystají na zápas a my se můžeme těšit na kvalitní podívanou.