5:0
0:2
- : -
FBC Start98
branky (asistence): 11:33 Jan Hřebřina (Daniel Štěrba), 20:21 Drahoslav Pastor (Jaromír Ekl), 28:24 Karel Veber (Jakub Karel), 30:06 Daniel Štěrba (Karel Veber), 32:41 Jakub Karel (Karel Veber), 33:43 Daniel Kněžour (Štěpán Slaný)
FBC Start98
branky (asistence): 15:06 Ondřej Vavro (Jakub Slavík), 17:55 Michal Chudina (Jiří Šrámek), 54:06 Martin Koubek (Ondřej Vavro), 59:19 Filip Řehulka (Ondřej Vavro)

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - FBC Start98 6:4
12. Jan Hřebřina, 21. Drahoslav Pastor, 29. Karel Veber, 31. Daniel Štěrba, 33. Jakub Karel, 34. Daniel Kněžour - 16. Ondřej Vavro, 18. Michal Chudina, 55. Martin Koubek, 60. Filip Řehulka; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 225; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 23 - Václav Zavadil 14, Ondřej Lupoměch 12; po třetinách: 1:2, 5:0, 0:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Davida Derky: V parádní atmosféře jsme užž od prvního střídání nevypadali, že bychom dokázali dnes vyhrát. Domácí rozhodli zápas vyhranými osobními souboji a důrazem kolem brankoviště. Na druhou stranu zápas ukázal, že i přes deset absencí jsme dokázali v určitých částech zápasu hrát slušnej florbal. Děkuji divákům divákům a soupeři přeju hodně štěstí.
60:00
Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: První třetinu jsme zachytili sice jí soupeř vyhrál, ale moc neodskočil střelecky. Druhá třetina nám vyšla ve všech směrech. Díky tomu jsme jí vyhráli. Ve třetí třetině se sice soupeř zvedl, ale výbornou obranou jsme ho nenechali dotáhnout k vítěznému konci. Soupeři děkujeme za výborný zápas a příjemnou cestu domů.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 10 -10. Střely na branku celkem: 32 - 27
60:00
59:19
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Filip Řehulka, asistoval Ondřej Vavro (6:4).
58:28
Start se se snaží vyrovnat se šesti hráči v poli.
57:15
Chyna chytl střelu Piňose.
56:32
Štěrba se snažil objet branku, ale na zakončení nedosáhl.
54:06
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Martin Koubek, asistoval Ondřej Vavro (6:3).
54:06
Koubkova střela zaplula za vzdálenější tyč domácí branky a Start se tlačí za vyrovnáním.
53:37
Vyloučen hráč Drahoslav Pastor družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
53:23
Brankář Startu zneškodnil šanci Marhana,.
52:35
Hráči Startu mají smůlu, míčky jim odskakují a nedokáží se udržet na polovině soupeře.
51:24
Střela Kněžoura skončila na hrudi brankáře.
49:53
Matějíček se snažil zakončovat, ale brankář jeho střelu pokryl.
48:40
Hřebřina zkoušel chytře přehodit brankáře, ale přehodil i branku.
48:02
Česká Lípa zakládá útok na své polovině.
45:12
Jakub Karel trefil tyč.
44:45
Domácí hráči si v přesilové hře nevytvořili žádnou větší šanci.
43:10
Kněžour svou střelou trefil tyč.
42:39
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBC Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.
41:32
Hráči hostů nastoupili do třetí třetiny v obrovském tempu a domácí obrana má co dělat s překažením jejich šancí.
40:35
Chyna kreje střelu obránce Startu.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 17-8.
40:00
39:04
Vaavrova střela měla gólové parametry, ale Chyna byl pozorný.
38:30
Start čistě zastavil útok domácích a ujímají se míčku.
37:11
Domácí nevyužili přesilovou hru.
37:08
Timeout FBC Start98
35:49
Během prvních pár vteřin přesilové hry vystřelila Lípa několik střel, ale ani jedna netrefila branku.
35:11
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBC Start98 na 2 minuty za hrubost.
34:30
Marhan dorážel Jansovu střelu, ale oboje brankář pokryl.
33:43
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Štěpán Slaný (6:2).
33:43
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Lupoměch družstva FBC Start98
32:41
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Karel, asistoval Karel Veber (5:2).
32:41
V chumlu hráčů před brankou vybojoval míček Veber následně nahrál Karlovi a ten se nemýlil.
30:45
Dominik Jansa se snažil překvapit brankáře, ale marně.
30:06
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Karel Veber (4:2).
30:06
Daniel Štěrba vymetl všechny pavouky z pravého horního rohu branky.
29:29
Kněžour dokázal prokličkovat až k brankáři, ale pak k už k němu byl tak blízko, že nedokázal vystřelit.
28:36
Veber dokázal procpat míček skrz několik hráčů. Brankář viděl míček až když byl v síti.
28:24
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Karel Veber, asistoval Jakub Karel (3:2).
25:20
Slaný dokázal zakončit nebezpečně i ze vzduchu.
25:06
Obránci zblokovali Eklovu střelu.
25:01
Brankář Startu předvedl fantastický zákrok.
24:38
Chyna si připsal důležitý zákrok.
22:25
Krásná kombinace Startu neskončila gólem.
21:32
Plíhal číhal za obranou domácích, ale přihrávka na něj neprošla.
20:21
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Drahoslav Pastor, asistoval Jaromír Ekl (2:2).
20:21
Ekl našel volného Pastora před brankou a ten zakončil střelou z první.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 6-11.
20:00
19:58
Ekl vyslal nebezpečnou střelu, ale gólem neskončila.
19:47
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva FBC Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.
17:55
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Michal Chudina, asistoval Jiří Šrámek (1:2).
17:55
Michal Chudina nedokázal proměniť obrovskou šanci, ale potom mu nahrál Šrámek a Chudinův druhý střelecký pokus zaplachtil pod horní tyč domácí branky.
16:47
Jakub Karel mohl poslat domácí opět do vedení, ale jeho střela těsně minula branku.
15:06
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Jakub Slavík (1:1).
15:06
Přečíslení Startu skončilo gólem. Z velkého úhlu nahrával Slavík na úplně volného Vavra a ten si už s Chynou poradil.