0:2
4:3
2:5
- : -
branky (asistence): 22:10 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 36:51 Daniel Chladil (Ondřej Mrázek), 36:58 Daniel Chladil (Ondřej Mrázek), 39:23 Daniel Chladil (Ondřej Mrázek), 40:33 Jiří Trávníček (Daniel Chladil), 59:47 Jiří Trávníček (Filip Jáně)
branky (asistence): 05:13 Marek Šimíček (Robin Kollár), 19:46 Martin Tuhý (Pavel Rochovanský), 23:32 Adam Kanyicska (Jiří Petlan), 24:50 Robin Kollár (Vojtěch Duda), 32:36 Vojtěch Duda (Robin Kollár), 42:03 Robin Kollár (Vojtěch Duda), 42:10 Vojtěch Duda (Robin Kollár), 52:22 Martin Tuhý (Jiří Petlan), 56:58 Adam Kanyicska (Martin Tuhý), 59:35 Robin Kollár

FbC Asper Šumperk - FBK Spartak Hluk 6:10
23. Jiří Trávníček, 37. Daniel Chladil, 37. Daniel Chladil, 40. Daniel Chladil, 41. Jiří Trávníček, 60. Jiří Trávníček - 6. Marek Šimíček, 20. Martin Tuhý, 24. Adam Kanyicska, 25. Robin Kollár, 33. Vojtěch Duda, 43. Robin Kollár, 43. Vojtěch Duda, 53. Martin Tuhý, 57. Adam Kanyicska, 60. Robin Kollár; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Antonín Byvan 8, Martin Vašíček 14 - Richard Podškubka 30; po třetinách: 0:2, 4:3, 2:5;
60:00
Kapitán domácích Trávníček: Dneska nevyhrál lepší, ale produktivnější. Děkuji za zápas.
60:00
Chaotická třetina skončila ještě chaotičtějším závěrem, ale vítězně vyšli hosté. Poměr střel v této části byl 16:15, celkem 36:31.
60:00
Trenér hostů Rochovanský: Až na výpadek v druhé půlce druhé třetiny jsme správně zvolenou taktikou dokázali zvítězit. Soupeře jsme přes větší držení míčku, nepouštěli do 100% šancí. Nám se podařilo na začátku třetí třetiny odskočit a tím zápas rozhodnout. Ať se soupeři daří do dalšího kola
60:00
59:47
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Filip Jáně (6:10).
59:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Robin Kollár bez asistence (5:10).
58:27
Domácí hrají bez brankáře.
57:55
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
57:17
Domácí se drželi na půlce soupeře, ale hosté se z protiútoku přidávají další gól.
56:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Kanyicska, asistoval Martin Tuhý (5:9).
54:30
Pět a půl minuty před koncem třetiny udržují týmy vysoké tempo a nic nenechávají náhodě. Oba týmy si vytvářejí velé šance, ale nikomu se nedaří je proměnit. Hraje se z jedné strany hřiště na druhou.
52:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Jiří Petlan (5:8).
52:22
Krásná akce hostů. Přihrávka před brankáře a střela z první končí v síti.
51:28
Timeout FbC Asper Šumperk
48:54
Domácí měli velkou šanci, ale hosté z protiútoku si vytvořili ihned další. Oba brankáři se ale nenechali nachytat na švestkách.
47:47
Domácí hráč ztratil míček na polovině, když se natahoval ke střele. Hostující hráč ihned střílel na brankáře, ale ten v klidu míček chytil.
46:40
Domácí nyní hrají přesilovou hru.
46:23
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
46:23
Rozhodčí signalizovali faul, domácí odvolali ihned brankáře a takto udrželi míček přes 20 vteřin.
45:29
Tyč teď pomohla domácím.
44:40
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
44:40
Kamler se snažil s míčkem probojovat do obranného pásma soupeře, byl ale zastaven chumlem protihráčů, což se mu nelíbilo a z následné potyčky odchází s dvouminutovým trestem.
42:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Robin Kollár (5:7).
42:10
Dva rychlé góly posílají hosty opět do vedení.
42:03
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Robin Kollár, asistoval Vojtěch Duda (5:6).
40:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Chladil (5:5).
40:33
Ckladil poslal obloučkem míček přes půl hřiště, brankář ho vyrazil helmou a Trávníček ho ihned dorazil do brány.
40:00
40:00
V poslední minutě se toho událo mnohé. Chladil s Mrázkem dali další gól a slaví společný hattrick. Mrázek na polovině vybojoval míček za cenu tvrdého souboje, kdy zůstal ležet na zemi s hráčem hostí a Chladil poté přesnou střelou zakončil. Domácí se chvíli poté radovali z dalšího gólu, ale předčasně, protože ho rozhodčí neuznali a hosté se díky tomu dostali do protiútoku, který ale nevyužili.
40:00
Hra byla v posledních minutách velmi rychlá a chaotická. Poměr střel v této části byl 13:11 ve prospěch domácích.
40:00
39:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Ondřej Mrázek (4:5).
36:58
36:58
Po 7 vteřinách domácí přidávají další gól a opět stejné duo hráčů.
36:51
36:51
Tempo hry se z ničeho nic výrazně zvýšilo, hráči běhali z jedné strany na druhou a nakonec se v tomto chaosu prosadili domácí.
35:24
Nový domácí brankář si připisuje svůj první zákrok a hne zlikvidoval nebezpečnou střelu. Pomohlo mu i trochu štěstí, když poté co míček vyrazil, ten se vznesl nad něj a brankář nevěděl kde je. Naštěstí zaletěl za bránu a ne do ní.
32:36
32:36
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Vašíček družstva FbC Asper Šumperk
32:36
Elegantní žabička z půlky hřiště zasažená ze vzduchu končí v levém rohu domácí branky. Domácí se poté rozhodli vystřídat brankáře.
31:34
Výborný zákrok domácího brankáře, hostující hráč byl sám před bránou, ale jeho pokus o zakončení skvěle brankář zlikvidoval.
30:53
Pěkná šance domácích. Hráč vybojoval míček v rohu u své brány, rozběhl se s ním až k bráně hosti, ale střela šla těsně vedle.
29:51
Domácí jsou v plném počtu.
29:00
Hosté se s míčkem drží na půlce domácích.
27:51
Vyloučen hráč Matyáš Zapletal družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za držení.
27:51
Domácí Zapletal se dostal dnes poprvé na hřiště a hned po jeho souboji za půlkou si hosté zahrají přesilovku.
24:50
24:50
Z protiútoku hosté proměňují další Šanci za pomoci dorážky.
23:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Kanyicska, asistoval Jiří Petlan (1:3).
23:32
Domácí hráč číslo 11 krásně před bránou zpracoval míček hostujícímu hráči a ten nic neřešil a míček hned poslal do brány.
22:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (1:2).
22:10
Trávníček z první příklepem vymetl pavučiny v bráně hostů.
21:00
Podle trenéra domácích si tým zatím plní svoji defenzivní strategii na 100 %, ale soupeř s ní nesouhlasí a již 2x hlasitě zaprotestoval.
20:00
20:00
Skončila první třetina ve které se více dařilo hostům. Po pomalejším úvodu se hráči v druhé půli dostali do tempa a po neúspěšné přesilové hře domácích, přidali hosté v závěru další branku. Poměr střel v této části byl 7:5 ve prospěch domácích.
20:00
19:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Rochovanský (0:2).
19:46
Z protiútoku se dostal hráč hostí před brankáře a dokázal jednou rukou na hokejce přehodit nohu brankáře.
19:21
18:51
30 vteřin do konce přesilové hry a domácím se zatím nepodařilo vyvinout na hosty dostatečný tlak.
17:21
Vyloučen hráč Adam Kanyicska družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
17:21
Při průchodu do obranného pásma byl faulován domácí hráč a domácí tak budou hrát přesilovou hru.
15:14
Tempo hry se zvýšilo, je vidět, že hráči už patrně zpracovali svůj nedělní oběd.
10:54
Zatím se hraje nepříliš pohledný florbal. Více šancí si vytvořili hosté.
09:51
Střela a dorážka na domácího brankáře, ale obě dokázal zlikvidovat.
05:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Robin Kollár (0:1).
05:13
Dnešní skóre otevírají hosté. Po nudném úvodu se podařilo hostujícím hráčům překonat obranu domácích a přesně mířenou střelou zakončit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Vojtěch Duda, Robin Kollár, Pavel Koželuha, Marek Šimíček
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jiří Trávníček, Michal Šíma, Ondřej Mrázek, Daniel Chladil, Jakub Hruban