1:1
0:2
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 00:58 Michal Kubert (Petr Duchek), 11:42 Karel Horký (Nathan Kračunov), 16:43 Tomáš Vlček (Martin Štěpnička), 22:35 Michal Kubert (Petr Duchek)
FbC Plzeň
branky (asistence): 14:25 Daniel Nicklas (Karel Eichler), 16:36 Petr Linc (Petr Kleiner), 31:08 Petr Linc (Stanislav Fencl), 50:24 Petr Kleiner (Václav Khek), 56:47 Petr Linc (Karel Eichler)

T.B.C. Králův Dvůr - FbC Plzeň 4:5
1. Michal Kubert, 12. Karel Horký, 17. Tomáš Vlček, 23. Michal Kubert - 15. Daniel Nicklas, 17. Petr Linc, 32. Petr Linc, 51. Petr Kleiner, 57. Petr Linc; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Tomáš Novák 36 - Lukáš Ščurko 18; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:2;
60:01
Komentář trenéra T.B.C. Králův Dvůr Marka Michálka: Další pokračování seriálu, jak ztratit dobře rozehraný zápas. Ve třetí třetině už soupeř na hřišti dominoval. Nejsme schopni vytěžit více branek z úvodního tlaku. Děkuji soupeři za kvalitní férové utkání a omlouvám se divákům. Místo toho aby náš výkon v zápas gradoval, měl sestupnou tendenci. Z tohoto pohledu je výhra Plzně Zasloužená. A nakonec děkuji všem pořadatelům.
60:00
Komentář trenéra FbC Plzeň Jakuba Šimka: První třetinu jsme nehráli vůbec co jsme chtěli. Náš výkon měl ale vzestupnou tendenci, ve třetí třetině jsme stáhli hru na dvě formace. Náš zlepšený výkon rozhodl zápas. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Střely ve třetí třetině 7:21. Střely celkem 21:41.
60:00
59:59
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
59:06
Domácí to zkouší v šesti, Vlček jako šestý muž snad srovná!
58:01
Domácí mají problém s hostující obranou, která už není tak rozházená jako na začátku utkání.
56:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Karel Eichler (4:5).
56:47
A hosté rázem vedou! Škoda pro Nováka, s touhle dorážkou opět neměl šanci něco dělat.
55:09
Timeout FbC Plzeň
55:09
Hosté se radí, jak na Nováka vyzrát! Tak snad za posledních pět minut padne jeden rozhodující gol.
54:14
Domácí mají vyloženě pech! Votava vystřelil až moc přesně, orazítkoval hned dvě tyče.
53:27
Ščurko se vyloženě nudí, čekám, kdy vytáhne křížovky a začne luštit,
52:25
Další střela hostů, Zábran se ale hodně ustřelil. Než Nováka ohrozila jeho střela lidi v sousední restauraci.
51:52
Hosté jsou stále lepší, utočí, napadají. Domácí se zmohli pouze na dvě střely, nutno podotknout, že hodně nebezpečné.
50:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Kleiner, asistoval Václav Khek (4:4).
50:24
No a máme srovnáno. Dalekonosná střela, kterou Novák neměl šanci vidět se za jeho záda odrazila od tyčky. Věčná škoda.
49:49
Tak to ce předvedl Novák?! Brankářská nádhera, jeho obránci sice propadli, ale domácí brankář vše zachránil.
47:49
Po osmi minutách vede Plzeň 10:0 na střely, to přesně dokazuje obraz hry. Domácí marnost ve třetí třetině je tristní.
46:25
Tak takovouhle sekyru svět neviděl, za to by se měl dávat trest, ale rozhodčí ukazují jen volný úder. No oni jsou páni na hřišti.
45:41
Tak tohle je válec, takhle nehraje ani fotbalová Plzeň. domácí se skoro k ničemu nedostanou. Hosté ale ne a ne trefit branku. Takhle se góly nedávají přece!
44:08
A další skvělá akce hostů, kteří nyní hodně tlačí. Novák ale s klidem vytáhl ještě lepší zákrok! A domácí stále vedou.
43:04
Dalekonosná přihrávka hostů a následná střela překvapila celý tým hostů. Novák naštěstí stačil instinktivně zakročit, jenom díky tomu domácí pořád vedou.
42:36
Vlček si teď dokázal poradit se třemi soupeři, dostal se při tom ale až do rohu, kde už s balonkem nic nevymyslel.
40:57
Votava mířil střílenou přihrávku na Horkého, který balonek sice zvládl tečovat, ale bohužel jen mimo hostující branku.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině 6:10.
40:00
Máme za sebou o poznání nudnější třetinu. Pár náznaků tady sice bylo, ale ke vstřelení branky nevedly. Snad se o vítězi rozhodne v normální hrací době.
40:00
37:03
Konečně zase něco zajímavého. Votava v nouzi vystřelil z půlky, tečovaný balonek se snášel těsn vedle branky. Ščurko to zkušeně hlídal z dálky.
33:38
Ščurko teď honil balonek ve svém brankovišti jako kočka klubíčko. Ale stejně nechytil, ale ani domácí z toho nic nevytěžili.
32:11
Rychlá akce domácích, Dvořák, Vacek, Fait. Posledně jmenovaný bohužel nedokázal překonat ležícího Ščurka.
31:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Stanislav Fencl (4:3).
31:08
Posledních pár minut zjevně nudilo i Nováka, takto jednoduchou střelu by měl chytat. Linc nenápadnou střelou od mantinelu opět snižuje.
29:49
Tak a máme tu hluchou pasáž, domácí drží balon, hosté bezvýsledně napadají a já nemám co dělat.
28:28
Votava byl po další chybě obránců sám před brankou, chtěl akci ještě vyšperkovat a hledal Kračunova, tomu se střela ale vůbec nepovedla.
27:11
Duchek, Dvořák a Fait si udělali z pětky soupeřů panáky na hraní, přihrávkami z první je poslali do předčasného důchodu. Škoda jen že Duchkova střela nebyla přesná.
26:17
Novák čaruje! S klidem sob vlastním likviduje jednu střelu za druhou.
24:46
Tak teď měli domácí štěstí, jeden z hostujících útočníků byl sám před prázdnou bránou, měl času že by si u toho stihl přečíst noviny, ale minul.
24:10
Hostující obránci ztrácí jeden balonek z druhým, jako já klíče. Domácí borci toho ale využít nedokáží.
22:35
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Michal Kubert, asistoval Petr Duchek (4:2).
22:35
Goool! Tak i domácí využívají přesilovku. Kubert skvěle zhodnotil Duchkovu přihrávku.
22:06
Vyloučen hráč Tomáš Katolický družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:06
Hosté byli na začátku třetiny aktivnější, jejich snahu ale zabrzdil zbytečný faul na půlce hřiště.
20:00
20:00
Střely v první třetině 9:10.
20:00
Hraje se hodně rychlé utkání, já z něj opět vůbec nic nemám, škoda. Ani na debatu o počasí nám zřejmě čas nezbude. No musíme se bavit florbalem.
20:00
18:15
Přibývají nám sporné situace, fauly, ruce. No snad si s tím rozhodčí poradí dobře.
16:43
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Martin Štěpnička (3:2).
16:43
Goool! A domácí zase vedou! Přesně se trefil Vlček.
16:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Petr Kleiner (2:2).
16:36
Krásnou a hlavně přesnou střelou srovnává Linc.
15:30
Keberle šel se Štěpničkou sami na brankkáře hostů. Ani tentokrát se Štěpnička nedokázal trefit přesně, Ščurko ho skvělým přesunem vynuloval.
14:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Karel Eichler (2:1).
14:25
Podobná akce jako před chviličkou, tentokrát Eichler ale nahrával. Nicklas se tentokrát nemýlil a snižuje.
14:15
Vyloučen hráč Nathan Kračunov družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
13:28
Nádherná akce hostů! Křižná přihrávka našla přesně čepel Eichlera, který bohužel nezamířil přesně do růžku a trefil přesouvajícího se Nováka. Škoda, tomuhle by gol slušel.
11:42
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Nathan Kračunov (2:0).
11:42
Goool! Kračunov dostal krásný balonek za obranu hostů, zpoza branky dokázal přihrát na volného Horkého, který s přehledem proměnil. S tím ani Ščurko nemohl nic dělat.
11:17
Hosté vyrobili v obraně další minelu! Hráči T.B.C. ji sice nedokázali využít, hosty by podobné chyby ale mohlo mrzet.
10:02
Khek ihned po návratu z trestné lavice parádně zabojoval. Jeho spoluhráči ale jeho snahu nedokázali zužitkovat.
09:01
Domácí se snaží v přesilové hře tlačit, hosté ale brání ukázkově. Když nějaká střela projde, poradí si s ní Ščurko.
07:53
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
07:36
Hostující obránce na půlce ztratil balonek, kterého se ihned ujal Štěpnička. Samostatný nájezd ale nedokázal proměnit.
07:04
Hosté se hnali dva na jednoho, jejich akce ale překazil skvělým návratem Svoboda.
05:46
Kračunov dokázal pod lakem prostrčit do běhu na Votavu, který trefil tyč, pak si balonek uzmul opět jistý Ščurko.
04:42
Dneska to tu bude jako na střelnici. Kromě první branky ale zasahují oba brankáři s ledovým klidem.
03:37
Ščurko se zapotil, Vacek střílel ze středu, jeho střelu golman Plzně jen vyrazil, následnou Duchkovu dorážku ale s klidem zlikvidoval.
01:53
Utkání se hraje ve velkém tempu už od začátku. Vstřelený gol zápasu jistě jen pomůže.
00:58
00:58
Goool! Hosté napadali hodně vysoko, bohužel pro ně propadli. Po rychlém přechodu do útoku se z velkého úhlu trefil Kubert!
00:12
Hosté hned na začátek vymysleli dlouhá přihrávku na nabíhajícího hráče, jejich akce ale jistě zastavil Uhřík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Stanislav Fencl, Jaromír Täuber, Petr Kleiner, Petr Linc, Karel Eichler
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Jakub Uhřík, Patrik Kovářík, Jakub Votava, Karel Horký, Nathan Kračunov
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu 3. kola Národní ligy západ mezi domácím celkem T.B.C. Králův Dvůr a hosty z FbC Plzeň. Králodvorská arena se již tradičně začíná pomalu plnit. Fanoušci florbalu se těší na velmi kvalitní zápas, což se dá od obou týmů očekávat. Kvůli shodě barevné kombinace dresů se dnes hosté představí v oranžových rozlišovacích dresech. Sportu zdar a florbalu zvlášť.