0:7
0:3
- : -
branky (asistence): 03:18 Lucie Romančáková (Karolína Polcová)
branky (asistence): 01:31 Nela Škopánová (Tereza Burdová), 06:40 Nela Škopánová, 15:08 Kristýna Lochmannová (Petra Šusterová), 16:53 Adriana Tomaščinová (Petra Šusterová), 17:04 Kristýna Lochmannová (Petra Šusterová), 19:55 Nela Škopánová (Eliška Kučerová), 24:10 Petra Šusterová (Eliška Nedvědová), 27:33 Anežka Slaná (Petra Šusterová), 29:41 Kristýna Lochmannová (Anežka Slaná), 32:18 Eliška Nedvědová, 39:24 Tereza Burdová (Petra Fabiánová), 40:32 Eliška Kučerová (Klára Šarochová)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Panthers Praha 1:12
4. Lucie Romančáková - 2. Nela Škopánová, 7. Nela Škopánová, 16. Kristýna Lochmannová, 17. Adriana Tomaščinová, 18. Kristýna Lochmannová, 20. Nela Škopánová, 25. Petra Šusterová, 28. Anežka Slaná, 30. Kristýna Lochmannová, 33. Eliška Nedvědová, 40. Tereza Burdová, 41. Eliška Kučerová; rozhodčí: Jessica Keszi - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Kristýna Balcarová ? - Marie Topolová ?; po třetinách: 1:2, 0:7, 0:3;
45:00
44:30
Škvorová dostala přidrávku na beckhand ale trefuje jen tyčku
43:00
Toto utkání sleduje 20 diváků děkujeme!!!
42:11
Trenéři panthers už na střídačce vtipkují
40:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eliška Kučerová, asistoval Klára Šarochová (1:12).
39:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Burdová, asistoval Petra Fabiánová (1:11).
39:24
Burdová jasně vidí situaci a sama před bránou ze středu skóruje.
38:02
Nejen, že panterky mají krásný styl hry ale také se umí nádherně vyjadřovat .
36:16
Krásná akce Škvorové, Šarochové a Bedlekové. Gólmanka pozoná.
35:57
Podle skóre panterek jde znát jejich tempo, začínají být klidnější.
32:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eliška Nedvědová bez asistence (1:10).
30:47
Vyloučen hráč Blanka Hozová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
30:47
Hráčka Podkrkonoší Hozová je pozvaná na kobereček k rozhodčímu. Protestuje proti svému vyloučení.
30:00
30:00
29:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Anežka Slaná (1:9).
29:41
Panterky ke konci druhé třetiny zkouší ještě jednu akci která jim vychází
27:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Petra Šusterová (1:8).
24:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Eliška Nedvědová (1:7).
21:45
Vyloučen hráč Blanka Hozová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra na zemi.
21:45
Podkrkonoší se dostáva pod tlak
21:39
Lochmanová na Šusterovou druhé jmenované střela nevyšla pouze do gólmanky
19:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nela Škopánová, asistoval Eliška Kučerová (1:6).
19:55
Panterky střílý jednu střelu za druhou po chvilce dávají další gól
17:40
Stačilo aby trenér Jenšík při pauze zvýšil hlas a panterky se dostávají do své pozice favorita
17:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Petra Šusterová (1:5).
16:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Adriana Tomaščinová, asistoval Petra Šusterová (1:4).
15:08
15:08
Panterky po uvodním písknutí jdou do rychlého brejku a dávají třetí branku.
15:00
15:00
14:00
Pantherky mají velký problém vsítit gól aby se situace zlepšila.
11:42
Pantherky mají s Podkrkonoším velké problémy.
10:25
Break Lochmanové se Slanou, kdy druhá jmenovaná nahrávala Lochmanové. Střela pouze do brankářky.
06:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nela Škopánová bez asistence (1:2).
04:20
Slaná na Kučerovou, krásná akce kdy si Slaná počkala v rohu až se jí někdo ukáže. Bohužel neproměněno.
03:18
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Karolína Polcová (1:1).
03:18
Podkrkonoší dáva branku o tyčku zpoza brány
01:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nela Škopánová, asistoval Tereza Burdová (0:1).