0:1
4:1
2:3
- : -
branky (asistence): 24:00 Tomáš Nushart (Alois Burian), 29:42 Michal Klápa (Tomáš Richtr), 34:14 Tomáš Nushart (Jan Louvar), 37:45 Dušan Přívara (Jan Louvar), 50:56 Martin Holčák (Jan Louvar), 52:25 Tomáš Nushart (Ondřej Riebauer)
branky (asistence): 12:38 Petr Němeček (Tomáš Dlesk), 28:24 Michal Janeček (Jonáš Mědílek), 40:43 Martin Zozulák (Jakub Burian), 49:11 Marek Ďopan (Karel Brychta), 57:32 Martin Zozulák (Marek Ďopan)

Kanonýři Kladno - Sokol Pardubice 6:5
25. Tomáš Nushart, 30. Michal Klápa, 35. Tomáš Nushart, 38. Dušan Přívara, 51. Martin Holčák, 53. Tomáš Nushart - 13. Petr Němeček, 29. Michal Janeček, 41. Martin Zozulák, 50. Marek Ďopan, 58. Martin Zozulák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 180; zásahy brankářů: Dominik Pech 14 - Jakub Levínský 28; po třetinách: 0:1, 4:1, 2:3;
60:00
V dnešním utkání si Kladno připsalo první vítězství a první tři body do superligové tabulky. Body to ovšem nebyly jednoduché, přestože domácí mohli v prvních dvou třetinách rozhodně přidat více branek. Ve třetí třetině už převzaly iniciativu hry Pardubice a několikrát mohly vyrovnat. To se ovšem nestalo a Kladno může slavit první výhru. Loučím se s Vámi a přeji hezký zbytek svátečního večera.
60:00
Nejlepšími hráči se stali: za tým domácích #44 Tomáš Nushart a za tým hostí #84 Marek Ďopan
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jana Zahalky:"Vydřené důležité první vítězství v zápase, který byl napínavý do poslední vteřiny. Povedená druhá třetina nás nasměrovala k vítězství, které jsme si zkomplikovali několika zbytečnými chybami v třetí třetině."
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Ondřeje Vichra:"Dvě třetiny jsme se vůbec nemohli dostat do zápasu a nevěděli jsme si s hrou Kladna rady. Až ve 3.třetině, když jsme stáhli hru na dvě formace se naše hra výrazně zvedla. Bohužel byla třetina rozkouskována vyloučeními, což nám vůbec nepomohlo. Gratulujeme Kladnu k prvnímu vítězství."
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: Kladno 9-11 Pardubice; celkem: Kladno 34-19 Pardubice
57:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Marek Ďopan (6:5).
57:30
Rozhodčí nám do florbalu zavádějí zakázaná uvolnění! Jinak si nedovedu představit, že vrátili dva kladenské hráče ze střídačky zpět na hřiště
56:50
Louvar se s přesilou tří hostujících hráčů bil jako lev, nakonec však o míček přišel
56:25
Zozulák sám proti prázdné bráně netrefil
55:57
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Martin Zozulák.
55:57
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
55:30
Louvar se výborně vymotal mezi dvěma protihráči, nahrál Klápovi, ten ale trefil pouze blok Sokola
54:45
Štechmullerovu přihrávku na úplně volného Louvara výtečně zachytil Oubrecht
53:39
Oba týmy v plném počtu
52:26
Přesilovku 4 na 3 využívá střelou do šibenice Nushart a kompletuje hattrick!
52:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Ondřej Riebauer (6:4).
51:40
Po souboji, kdy spadli oba aktéři jsou oba vykázáni, oba se domluvili, že jsou vyloučeni oba nespravedlivě a přátelsky si plácli
51:39
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
51:39
Vyloučen hráč Václav Oubrecht družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
50:57
Po dobře rozehrané standartce se z první prosazuje Holčák
50:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Martin Holčák, asistoval Jan Louvar (5:4).
50:54
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:00
Dnešní utkání sleduje v kladenské BIOSce 180 diváků! Děkujeme!!
49:50
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:12
Díky skvělé práci Teichmanna před brankou zapadlo za Pecha Ďopanovo nahození
49:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Ďopan, asistoval Karel Brychta (4:4).
43:30
Holčák dokázal udržet balonek proti přesile Východočechů, přestože mu spoluhráči moc nepomohli
42:50
Klápa opět vybíhal sám, trefil ale jen připraveného brankáře hostů
40:44
Po chybě Šťovíčka šli hosté dva na jednoho, J.Burian krásnou přihrávkou předložil Zozulákovi, který neměl problém se střelou do prázdné
40:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Jakub Burian (4:3).
39:35
Nyní našel Přívara osamoceného Slivku, který z hranice velkého brankoviště přestřelil
38:45
A pro Pardubice mohlo být ještě hůř! Klápa běžel sám proti Levínskému, ten si ale počkal a kladenského střelce zneškodnil
37:46
Přívara nejprve nepřesně přihrál, poté ale svou nepřesnost krásnou střelou golfem odčinil
37:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (4:2).
37:00
Oba týmy hrají v plném počtu
36:25
Nushart mohl zkompletovat hattrick, to mu ale nedovolil skvělým zákrokem Levínský
35:01
Přívara sám unikl ve vlastním oslabení a perfektně vybojoval faul soupeře. Kladno si žádalo i trestné střílení, ovšem to v tomto případě na místě asi nebylo
35:00
Vyloučen hráč Jakub Burian družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:43
Vyloučen hráč Jan Cvrček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:15
Nushart se rozeběhl od mantinelu a prostřelil vše, co mu stálo v cestě
34:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Louvar (3:2).
33:15
Riebauer se pokusil prostřelit hostující trojblok, jeho ránu zachytil Zozulák
32:45
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
32:05
O.Richtr u mantinelu nešetřil důrazem, což odnesla asi největší hvězda hostí, Martin Zozulák
31:30
Střelu A.Buriana zastavil výborným blokem Dlesk
29:43
Kladenská třetí lajna nyní naprosto přehrála pardubickou první a po Klápově vyběhnutí zpoza branky tu máme opět vyrovnáno
29:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Klápa, asistoval Tomáš Richtr (2:2).
29:25
Po výborně sehrané standartce Kladna Klápa orazítkoval tyč a Prošek z dorážky trefil Levínského hruď
28:25
Pardubice dobrým postupným útokem přehrály kladenskou pětici a Janeček z hranice malého brankoviště neměl problém skórovat
28:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Jonáš Mědílek (1:2).
27:30
U balonku je po nedorozumění Brychty s Teichmannem opět Kladno
26:00
Balonek teď poskakoval v Levínského brankovišti opravdu nebezpečně, ovšem ani Nushart, ani Štechmuller ho nedokázali dopravit do svatyně hostujícího gólmana
25:10
Po vyrovnávacím gólu domácích se tu hraje opravdu nahoru-dolů. Nejprve v dobrých šancích neuspěli Klápa s T.Richtrem, poté Teichmann napálil Pechovu helmu
24:01
A.Burian našel na středu osamoceného Nusharta, který nad nohou Levínského vyrovnává
24:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Alois Burian (1:1).
23:25
Šťovíček odzbrojil J.Buriana, ovšem k velké nevoli domácích fanoušků mu rozhodčí odpískali nedovolený zákrok
22:40
T.Richtr dlouhým odkopem umožnil sobě i spoluhráčům vystřídat
21:20
Němeček s balonkem utíkal tak dlouho, až sám sebe dostal do příliš ostrého úhlu a nedokázal najít prostor mezi třemi tyčemi
20:10
Ovšem Pardubičtí se hned rychlým presem dostali k balonku a Zozulák pořádně protáhl Pecha
16:35
Slivka si nebyl jistý, co se děje za ním, tak pro jistotu balonek odvrátil pryč od Pechovy branky
15:45
Sám před odkrytou brankou se ocitl po přihrávce Proška T.Richtr, bohužel pro domácí ale minul branku
15:00
A.Burianovu přihrávku vystihl Janeček, balonek se ale odrazil pouze k Riebauerovi
12:39
Jenže hned z následujícího brejku se Pechovi mezi nohy trefil Němeček a posílá Pardubice do vedení
12:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Němeček, asistoval Tomáš Dlesk (0:1).
12:30
Schuller výborně zachytil přihrávku Dleska a zamezil Sokolu skórovat
11:00
Kladenští zblokovali tři pokusy Pardubic, a poté se jim konečně povedlo dostat míček pod kontrolu
09:35
Do zajímavé příležitosti se dostal T.Richtr, ale pomohl si faulem, takže veškeré jeho snažení bylo zbytečné
08:20
Levínský zachytil přihrávku od spoluhráče a byla z toho standartka pro Kladno, kterou zakončoval Riebauer,ovšem se trefil jen do blokujících hráčů