4:0
3:0
1:0
- : -
branky (asistence): 01:27 Václav Večeřa (Daniel Tychtl), 02:01 Matěj Černý, 11:52 Štěpán Hladký (Radomil Frydryšek), 18:16 Vojtěch Kopia (Marek Piskorz), 26:16 Vojtěch Kopia (Filip Mocek), 39:49 Jan Galuszka (Václav Večeřa), 39:57 Tomáš Řezáč (Václav Večeřa), 50:29 Matěj Černý (Štěpán Hladký)

FbK Horní Suchá - Paskov Saurians 8:0
2. Václav Večeřa, 3. Matěj Černý, 12. Štěpán Hladký, 19. Vojtěch Kopia, 27. Vojtěch Kopia, 40. Jan Galuszka, 40. Tomáš Řezáč, 51. Matěj Černý; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 9, Filip Plíhal 9 - Ondřej Kuboš 30; po třetinách: 4:0, 3:0, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Strnada : Dnešní utkání jsme si prohráli v 1.třetině, když jsme vlastními chybami nabídli soupeři možnosti ke skórování, které soupeř potrestal brankami. Také závěr 2.třetiny jsme nezvládli. Bohužel jsme se nedostávali do brankových příležitostí a tímpádem jsme dnes nevstřelili ani jednu branku. Kluci bojovali a makali, za což jim patří velký dík. Taktéž děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny : Začali jsme v dobrém tempu, bohužel jsme efektivitu neudrželi po celý zápas a neproměnili více šancí. Chyby které jsme zbytečně vyprodukovali budou jiní soupeři trestat. Na to si musíme dávat pozor. Děkuji soupeři a divákům. Pěkný zbytek neděle.
60:00
Střely na bránu 14:9
60:00
59:00
Poslední minuta do konce, vítěze už známe, teď už jenom kosmetické úpravy skóre.
57:29
Suchá tlačí Paskov na jejich polovině.
53:54
Paskov je více bojovnější a i ve střelách na bránu se zvedl.
50:29
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Štěpán Hladký (8:0).
50:29
Bohužel pro Kuboše , napotřetí Černého nevychytal. Černý běžel sám a předvedl perfektní kličku.
50:12
Brankář hostů Kuboš, předvedl teď velice nádherné zákroky, kdy na něho vystřelil Matěj Černý rovnou dvakrát ale on vychytal s přehledem.
47:29
Oba oslabení týmy udrželi.
45:30
Chvilku se podíváme na hru 4 na 4. Poté si Paskov zahraje přesilovku.
45:29
Vyloučen hráč Tomáš Řezáč družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
45:13
Zase to samé, Suchá tvoří , ale do brány nic.
44:12
Vyloučen hráč Viktor Böhm družstva Paskov Saurians na 2 minuty za sekání.
42:06
Paskov se dostává víc na míček. Uvidíme jestli dokážou pozměnit výsledek.
40:01
Na 3.třetinu se Suchá rozhodla vystřídat i brankáře. Místo Vojty Stefana šel Filip Plíhal.
40:00
40:00
Střely na bránu 11:4
40:00
39:57
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Řezáč, asistoval Václav Večeřa (7:0).
39:57
A teď už skutečně snad na závěr se ještě trefuje Řezáč a Suchá jde do vedení 7:0
39:49
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Galuszka, asistoval Václav Večeřa (6:0).
39:49
A na závěr 2.třetiny tady máme 6.gól Suché, kdy se trefuje Galuszka z poloviny.
38:57
Hosté udrželi.
38:47
10 sekund do konce, standartka před bránou hostů.
37:59
Domácí tvoří ale zatím bez šance.
36:57
Vyloučen hráč Jakub Nězgoda družstva Paskov Saurians na 2 minuty za sekání.
36:40
Máme tady odložené vyloučení, rozhodčí mají ruce nahoře. Hosté půjdou do 4.
34:27
Suchá i na to, že vyhrává o 5 gólů, tak hraje naplno. Možná až trošku přehnaně moc, protože v některých momentech vypadá hra zmateně a ztrácí míče.
29:45
Hosté nedokázali potrestat domácí a Suchá ubránila.
28:26
I v přesilovce hostů, domácí hráč Mocek dokázal získat balón a nahodit ho nabíhajícímu Piskorzovi , ten trefuje brankáře.
27:45
Vyloučen hráč Matěj Černý družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:45
A máme tady první vyloučení domácího celku,
26:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Filip Mocek (5:0).
26:16
A domácí trestají.
25:30
Vyloučen hráč Patrik Bonczek družstva Paskov Saurians na 2 minuty za hra rukou.
25:30
Máme tady druhé vyloučení hostů. Hostující hráč zahrál rukou.
23:54
Paskov hraje hodně na brejky a taky jim chybí ty koncovky. Jsou ze svých náběhů pěkně nebezpeční.
22:46
Suchá předvádí opravdu pěkné akce, ale koncovky zatím nejsou přesné.
21:11
Do 2.třetiny vběhla Suchá naplno. Paskov brání od půlky.
20:00
20:00
Střely na bránu 13:5
20:00
18:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Marek Piskorz (4:0).
18:05
V posledních minutách se Paskov dostává více k balónu a snaží se něco udělat s výsledkem.
15:21
Od posledního písknutí vyloučení, rozhodčí zatím nepískl. Hraje se celkem dost opatrně.
14:26
A taky udržela bez větších problémů. Hosté v plném počtu.
13:53
Suchá zatím nepředvádí v přesilovce nic dokonalého. Pravděpodobně jí Paskov udrží.
12:26
Vyloučen hráč Michal Pastorek družstva Paskov Saurians na 2 minuty za sekání.
12:26
Suchá si zahraje přesilovku.
11:52
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Štěpán Hladký, asistoval Radomil Frydryšek (3:0).
11:52
Domácí jdou do 3 bodového vedení střelou Hladkého.
10:10
Paskov rozehrával z poloviny hřiště, ale k jejich smůle Marek Piskorz vyčíhl kam budou chtít hrát a sám běžel na gólmana. Střela šla vysoko nad.
07:32
Domácí hrají takticky a kombinačně moc dobře, za to Paskov dělá zbytečné chyby .
03:52
Hostující brankář předvedl krásný zákrok a zachránil svůj tým před dalším gólem , kdy střílel Frydryšek.
03:35
Hra se uklidňuje, domácí celek převážně drží balón.
02:01
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý bez asistence (2:0).
01:27
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Václav Večeřa, asistoval Daniel Tychtl (1:0).
01:27
Nádherná akce Tychtla Daniela s Večerou Václavem. Suchá jde do vedení.
01:00
Zápas začal v rychlém tempu. Oba týmy prověřili gólmany.
00:01
Dobrý den, Vítám vás u onlinu zápasu FbK Horní Suchá proti Paskov Saurians. Horní Suchá v prvních dvou zápasech v národní lize byla pouze 50%, kdy porazila Havlíčkův Brod, ale podlehla Kopřivnici, přesto byli oba zápasy dost vyrovnané. Za to Paskov oba své zápasy prohrál celkem vysoko. Určitě to bude velice zajímaví zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Paskov Saurians: brankář: Ondřej Kuboš; hráči v poli: Radim Pecek, Patrik Bonczek, Pavel Růžička, Vojtěch Lukšík, Viktor Böhm
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Štěpán Hladký, Ondřej Melník, Filip Krajíček, Matěj Černý, Radomil Frydryšek