0:2
0:3
- : -
branky (asistence): 02:18 David Zítka, 18:43 Tomáš Fryšavský (Ondřej Dvořák)
branky (asistence): 12:51 Daniel Gebauer (Vojtěch Repček), 33:31 Karel Boželník (Lukáš Rychlý), 34:00 Štěpán Kostolány (Vojtěch Repček), 50:14 Zdeněk Žák (Oldřich Sova), 51:02 Vojtěch Repček (Daniel Gebauer), 51:35 Oldřich Sova (Filip Kocur)

ASK Bystřice n.P. - S.K. P.E.M.A. Opava 2:6
3. David Zítka, 19. Tomáš Fryšavský - 13. Daniel Gebauer, 34. Karel Boželník, 35. Štěpán Kostolány, 51. Zdeněk Žák, 52. Vojtěch Repček, 52. Oldřich Sova; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Filip Létal 37 - Kryštof Bezděk 11; po třetinách: 2:1, 0:2, 0:3;
60:01
Vyjádření trenéra S.K.P.E.M.A. Opava Roberta Segedi: Polovinu zápasu jsme se trápili, nebyli jsme v tempu. Naštěstí opakem byla druhá polovina, kdy jsme se chytli i střelecky a zápas jsme v poklidu dotáhli do vítězného konce.
60:00
Vyjádření vedoucího družstva domácího týmu ASK Bystřice n.P. Michala Mazánka: 2.třetiny jsme byli hostům vyrovnaným soupeřem a jako už v předchozích dvou zápasech rozhodla III.třetina, kdy nám došli fyzické síly. Gratulujeme soupeři.
59:02
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za blokování hokejky.
59:00
Zahlášena poslední minuta dnešního utkání
58:07
Rozhodčí signalizují vyloučení na straně domácích.
57:16
školáckou chybu Macha málem potrestal Musiálek, ale Létal vyráží na tyč.
55:50
Zítka se snaží najít svoji přihrávkou Musila, ale jejich snahu překazil Kocur
54:26
Přestřelka na Létala, ale ten všechny rány v leže vychytal
53:51
Tuto přesilovku jsme přežili a Fafílek se vrací do hry.
53:14
Další nebezpečná střela opavských (Rychlý L.) končí na tyčce domácí branky.
51:58
Bystřice nestíhá tlaku Opavy a kupí chybu za chybou.
51:51
Vyloučen hráč Vladimír Fafílek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za držení.
51:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Oldřich Sova, asistoval Filip Kocur (2:6).
51:35
Další rychlý útok a Létal bez možnosti cokoliv dělat
51:03
Bystřice se ani nenadechla, nechala si utéct Gebauera, který nachází přesně mířícího Repčeka
51:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Daniel Gebauer (2:5).
50:15
Tuhle střelu už bohužel nevyrazil.
50:14
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Zdeněk Žák, asistoval Oldřich Sova (2:4).
48:22
Fryšavský se dobelhal za námi ke stolečku - koleno fakt bolí prozrazuje jeho grimasa.
47:31
Fafílek v rámci boje nastřeluje Sovu z 1 metru. Asi to moooc bolelo
46:36
Po konzultaci se zdravotnicí Fryšavský sundává dres a odchází do kabiny. No spíše je odkulhán
45:50
Fryšavský se potkává v rohu s jedním z hráčů Opavy,a po tomto střetu zůstává ležet v rohu. Rozhodčí povolávají naši Veroniku
45:06
Fryšavský rychlým útokem - bohužel sám, vyváží míček až před gol. Bezděk střelu likviduje.
43:30
Musil utíká opavským hráčům a sám střílí na Bezděka, ten vyráží nad sebe, balonek padá na čárů a druhým pokusem zachraňuje .
42:58
Létal odolal 3 střelám, které mu skákaly po brankové čáře.
41:37
Tak uvidíme, co teď domácí vymyslí a jak se k tomu postaví Opava
41:36
40:19
Domácí diváci doufají, že Opava nebude pokračovat v nastaveném tempu střel na branku Létala. Fakt nás ve II.třetině rozstříleli napadrť.
39:57
Zítka se ještě snaží o útok, ale už není čas.
39:10
Opava tuto třetinu nenechala domácího golmana odpočinout ani trochu.
39:00
Zahlášena poslední minuta II.třetiny
38:05
Fafílkovu střelu od půlky vyráží Bezděk špičkou nohy.
37:13
Rychlý protiútok hostí likviduje Létal vykopnutím balonku
36:52
Trentin bere přihrávku opavským hráčům a sám letí na branku hostí, je však faulován.
35:38
Rychlý opět zkouší pozornost Létala
34:01
Přihrávka prošla přes brankoviště domácí branky, Létal se natahuje po střele. Procházka však balonek neodráží a Boželník trefuje do prázdné
34:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Vojtěch Repček (2:3).
33:59
Vyloučen hráč Michal Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
33:32
Tak bohužel Mazánek opouští trestnou před vypršením trestu.
33:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Karel Boželník, asistoval Lukáš Rychlý (2:2).
32:51
Fryšavky v oslabení bere Opavě balonek a umísťuje hru co nejdále od domácí branky.
32:03
Domácí doufají, že i tuto přesilovku přežijí bez inkasované branky.
27:49
Rychlá, jednoduchá akce Opavy, kterou však končí Pavlík V. střelou mimo.
26:13
Fafílkovu chybu v rozehrávce, a rychlou reakci hostů zachraňuje Létal vyražením míčku mimo hřiště.
24:55
Látal vyráží střelu Žáka na sebe
24:17
Kostalány pokouší štěstí, ale trefuje pravou tyč.
23:40
Zavadil vybojoval faul za brankou hostů, ale už je hra zase před brankou domácích.
22:54
Trentin přebírá rychlou nahrávku a v běhu se snaží trefit Bezděkovu branku, těsně však netrefuje
21:55
Opava drží balonek a nikam nespěchá, v klidu střídá než opět zaútočí na branku Létala
18:44
Po 5ti minutách, kdy nás Opava držela v zámku se domácí přesto prosadili.
18:43
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Fryšavský, asistoval Ondřej Dvořák (2:1).
18:32
Opava má poměrně dost navrh.
18:02
Další střelu Balnara sráží Zítka mimo plochu.
16:20
Létalova branka se opět rozezvonila
15:59
Přesilová hra skončila pro bystřické dobře, i když Opava hodně tlačila.
15:33
Domácí teprve teď měli možnost vystřídat
14:40
Opavští tlačí bystřičáky a drží je v obranném pásmu.
13:55
Musil bere Opavským balonek a okamžitě střílí, Bezděl špičkou nohy vyráží.
12:52
Parádička zpoza brány.
12:51
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Vojtěch Repček (1:1).
12:02
Vyloučen hráč Michal Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:55
Tentokrát Bystřičáci nepozorně nechali až ke střele projít Pavlíka P., ten pro štěstí domácích těsně míjí.
11:04
Dzierža posílá Pavlíka před gól, ale bystřická obrana pozorná
10:00
Žák zkouší znova vystřelit, tentokrát pěknou golfovou střelou, která letí mimo hřiště.
07:46
Střelu Fryšavského vyráží mimo hrací plochu Bezděk. Rozhodčí rozehrává pro hosty, ale Bezděk se k teči přiznává, tak ve hře pokračují bystřičáci
06:33
Jen to cinklo, tentokrát na druhé straně. Fafílek zkouší rychlou , prudkou střelu od černé čáry, trefuje však pouze břevno .
05:50
Za standardní situace posílá Pavlík prudkou střelu směrem k domácí bráně, ta jenom zacinkala.
03:40
Sova po obhození domácího hráče zkouší prostřelit Létala , ale ten pozorně zasahuje.
02:19
Zítka u mantinelu vybojoval balonek a sám zakončuje k tyčce nad nohou Bezděka
02:18
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil David Zítka bez asistence (1:0).
01:47
I na straně hostí první velká příležitost. Žák ohrozil Létala, ale trefil ho pouze do hrudníku.
00:40
První veliká šance na straně domácích. Zítka prošel přes obranu, ale k zakončení už se nedostal.
00:01
Zrovna rozhodčí zahájili dnešní zápas. Přejeme týmům hodně štěstí ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. Opava: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Lukáš Rychlý, Petr Pavlík, Marek Dzierža, Karel Balnar, Karel Boželník
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Tomáš Fryšavský, Vladimír Fafílek, Michal Mazánek, Tomáš Trentin, Ondřej Dvořák
00:00
Vítáme vás na dnešním utkání Národní ligy, které bude zahájeno v 17:00
00:00
Na plochu sportovní haly nastupují oba týmy spolu s rozhodčími k zahájení dnešního utkání.