5:3
2:2
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 24:21 Jakub Jirmann (Tomáš Kruliš), 26:38 Jonáš Mikšovský (Matěj Mikšovský), 27:38 Dalibor Vlášek (Jonáš Mikšovský), 29:07 Daniel Dohnal (Matěj Mikšovský), 36:32 Marek Matěják (Martin Trnka), 47:32 Jonáš Mikšovský (Pavel Chudomský), 57:53 Jonáš Mikšovský (Matěj Mikšovský)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 22:17 Jan Horský (Jaromír Vávrů), 27:15 Marek Dvořák (Tomáš Kasper), 37:23 René Mikel (Matyáš Kolátor), 43:30 Jan Horský (Miroslav Čada), 44:23 Jaromír Vávrů (Miroslav Čada)

FBC Trutnov (DTJ) - FBŠ Jihlava 7:5
25. Jakub Jirmann, 27. Jonáš Mikšovský, 28. Dalibor Vlášek, 30. Daniel Dohnal, 37. Marek Matěják, 48. Jonáš Mikšovský, 58. Jonáš Mikšovský - 23. Jan Horský, 28. Marek Dvořák, 38. René Mikel, 44. Jan Horský, 45. Jaromír Vávrů; rozhodčí: Daniel Jireček - David Růžička; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Škvrna 28 - Jan Pražák 31; po třetinách: 0:0, 5:3, 2:2;
60:00
Nejlepší hráč domácího celku: hráč č. 30 Škvrna Vojtěch Nejlepší hráč hostujícího utkání: hráč č. 17 Pražák Jan
60:00
Střely po třetí třetině: domácí - 15 hosté - 15
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Dohnala: Děkujeme soupeři za férovou hru. Jsme rádi že body zůstali doma a přejeme soupeři hodně stěstí do zítřejšího utkání
60:00
Střely celkem: domácí - 38, hosté - 33
60:00
Komentář trenéra hostí Kocourka Lubomíra: Zápas byl v dobrém tempu. I přes prohru se nám dařilo některé věci z tréninku aplikovat ve hře. Děkujeme soupeřům za dobrý zápas.
57:53
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (7:5).
57:53
Opět tu máme kombinaci domácích bratrů. Krásnou nahrávkou našel Matěj Jonáše a vedení domácích se zvyšuje
57:00
máme tu poslední tři minuty utkání
55:50
no tak nyní teda. . . . . klobouk dolů před domácím brankařem. to co chytil a hosté spálili se jen tak nevidí
53:29
Přituhuje nám, na hřišti se začínají válet hráči jak domácí tak hosté
47:32
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Pavel Chudomský (6:5).
47:32
Chudomský naznačil střelu, hostující hráč mu na to skočil. Nakonec krásnou nahrávkou po mantinelu našel Mikšovského Jonáše a ten vrací vedení domácímu týmu
47:00
Domácí kombinují,ale ne a ne si vzít vedení na svou stranu
44:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jaromír Vávrů, asistoval Miroslav Čada (5:5).
44:23
a máme tu drama dnešního utkání. Hostujícímu týmu stačilo necelých 5 min a vyrovnalo utkání. Pokud chce domácí tým pomýšlet na výhru, měl by začít hrát svou hru, kterou předváděl první dvě třetiny
43:30
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Miroslav Čada (5:4).
40:00
40:00
střely po druhé třetině: domácí - 11, hosté - 11
40:00
37:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Matyáš Kolátor (5:3).
37:23
hráči domácího týmu se nestihli vrátit a Mikel měl jednoduchou šanci na gól
36:32
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Marek Matěják, asistoval Martin Trnka (5:2).
35:27
Vyloučen hráč Jan Horský družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:59
Vyloučen hráč Marek Dvořák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
33:59
Matěj Mikšovský chtěl vystřelit vyšší náskok domácímu týmu,ale hostující hráč Dvořák mu to nedovolil a při střele ho sekl a máme tu druhou přesilovou hru domácích
29:07
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Daniel Dohnal, asistoval Matěj Mikšovský (4:2).
29:07
Tento gól byl tak rychlý, že k tomu nemám co dodat
29:04
Vyloučen hráč Petr Augustin družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost.
27:38
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Dalibor Vlášek, asistoval Jonáš Mikšovský (3:2).
27:38
Od mantinelu se napřáhl Dáda Vlášek a propálil vše co mu stálo v cestě
27:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Marek Dvořák, asistoval Tomáš Kasper (2:2).
26:38
26:38
já na bráchu, brácha na mě a máme tu vedení domácího týmu
24:55
Domácí se dostali do varu a tlačí se do brankových šancí více a více
24:21
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jakub Jirmann, asistoval Tomáš Kruliš (1:1).
24:21
Domácí Jirman vyrovnává skóre po pěkné přihrávce Kruliše z rohu
23:52
domácí se snaží kombinační hrou dostat až do gólové šance, ale hosté dobře brání
22:17
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jaromír Vávrů (0:1).
22:17
hostující hráč se obmotal kolem branky a domácí brankař se nestihl přesunout a loví dnes první rybičku ve své síti
18:38
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hra vysokou nohou.
18:38
Smolná situace kdy se domácí Vlášek vymanil z davu těl a nechtěně udeřil hostujícího hráče vysokou holí do oblasti hlavy. Za tuto situaci si jde na 2min sednou na trestnou lavici
17:04
Domácí brankař svůj tým drží. Skóre se nemění
16:06
Vyloučen hráč Vojtěch Škvrna družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za držení.
10:30
i hostující hráči zkouší pozornost brankaře. Domácímu brankaři sice střela vypadla z rukou ale stihl jí včas zalehnout
08:31
Matěj Mikšovský vyzkoušel jak je pozorný hostující brankař, střela letěla těsně mimo
07:48
Zatím žádná velká šance ani jednoho z týmu
04:27
Domácí přečkali oslavení bez větších komplikací
02:27
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hra vysokou nohou.
02:27
Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Na trestnou si jde sednout domácí hráč za hru vysokou holí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a David Růžička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Jan Pražák; hráči v poli: Jan Holoubek, Ondřej Vyskočil, Miroslav Čada, Marek Dvořák, René Mikel
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Vojtěch Škvrna; hráči v poli: Marek Matěják, Matěj Mikšovský, Daniel Dohnal, Jonáš Mikšovský, Jakub Jirmann
00:00
Dobrý večer, vítáme vás u sledování online zápisu v utkání domácího týmu FBC TRUTNOV (DTJ) a hostujícího FBŠ Jihlava