2:0
2:2
0:1
- : -
branky (asistence): 09:35 Dominik Sukup (Petr Hofman), 15:08 Petr Hašek (Michal Nožička), 23:35 Michal Nožička (Petr Hašek), 27:29 Jan Hroneš (Petr Hašek)
branky (asistence): 28:16 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek), 34:11 Jakub Veverka (Roman Školník), 42:05 Jaroslav Janoušek (Patrik Míka)

TJ Sokol Jaroměř - Panthers Praha 4:3
10. Dominik Sukup, 16. Petr Hašek, 24. Michal Nožička, 28. Jan Hroneš - 29. Matěj Lubenský, 35. Jakub Veverka, 43. Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Jakub Vlček - Michal Taufmann; vyloučení: 5:3 + Pavel Daněk 5 + ČK3; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Jiří Alexij 24 - Jan Borák 19; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Utkání jsme nezvládli po psychické stránce, ve druhé třetině přišlo velké zlepšení. Dokázali jsme soupeře zatlačit a přidat pár gólů. Ve třetí třetině bylo bohužel naše snažení fatálním zákrokem našeho hráče Pavla Daňka, který zhatil veškeré naše snahy na vyrovnání. Děkujeme soupeřům za přípravu před sezonou a za skvělou atmosféru. Gratulujeme.
59:59
Střely na branku: Domácí 5 - hosté 10
59:59
Komentář trenéra domácího týmu: Jednoznačně rozehrané utkání jsme si zkomplikovali herní a mentální nedisciplinovaností. Jasně nejlepší práci odvedli lidi na stolku. Děkuji soupeřům a fanouškům
59:00
Hosté jsou v plném počtu a čeká nás dlouhá poslední minuta.
58:56
Dlouhá přesilovka domácích se chýlí ke konci a zatím jsme neviděli pořádnou střelu.
56:49
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
56:49
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
56:23
Timeout TJ Sokol Jaroměř
53:57
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 5 minut za hrubost.
53:57
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha do konce utkání.
53:57
Michal Nožička dostal několik kopanců do rozkroku a břicha, ale i přes příšernou bolest a se sebezapřením pokračuje dál ve hře.
49:53
Petr Hašek měl skvělou šanci na gól, bohužel se střela jen odrazila od brány ven ze hřiště.
48:03
Jan Škola volí skvělé místo před bránou hostů, ale úspěšné zakončení mu dnes není dáno.
44:50
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
42:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Patrik Míka (4:3).
42:05
Čistá práce hostů, střela Jaroslava Janouška padla přesně za záda golmana Jiřího Alexije.
41:20
Hosté hrají čtyřminutovou přesilovku. Pevně věříme že domácí odolají jejich náporu.
40:00
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: Domácí 10 - hosté 9
39:23
Neuvěřitelný zákrok domácího gólmana Jířana, který skvěle zlikvidoval samostatný unik hostů.
38:02
Lukáš Kvaček zlomil památeční hokejku a chvátá si pro druhou.... Těch gólů co dala, Upřímnou soustrast.
37:03
Střelená branka hosty nabudila a zase začínají mít pozvolna navrch.
34:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Veverka, asistoval Roman Školník (4:2).
33:00
Hosté nevyužili svou první přesilovku ve druhé části a musí opět bojovat
30:10
Vyloučen hráč Šimon Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
28:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (4:1).
28:16
Ze standardní situace vstřelil gól Matěj Lubenský.
27:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hroneš, asistoval Petr Hašek (4:0).
27:29
Přesná přihrávka Petra Haška na Jana Hroneše přispěla ke skórování domácích. Jeho zmapování situace na hřišti bylo na místě.
25:10
Hostům se nedá upřít snaha, naštěstí pro domácí je sráží drobné chyby špatná zakončení
23:43
Z první vážnější akce vstřelil gól Michal Nožička.
23:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hašek (3:0).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: domácí 8 - hosté 8.
19:26
Vyloučen hráč Lukáš Tomeš družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:00
Hosté jsou teď aktivnější a důraznější, vše naštěstí končí v rukou golmana domácích.
17:19
Hra je plná osobních soubojů.
15:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Michal Nožička (2:0).
15:08
Michal Nožička přihrál od mantinelu na volně stojícího Petra Haška, který na ose hřište backhandem překonal Jana Boráka
14:58
Hra se přiostřuje. Napětí stoupá. Hráči se nešetří a dávají si co proto.
12:46
Jaroměř začíná být lepším týmem, čemuž pomohla i neproměněná přesilovka.
11:10
Hosté jsou značně nervózní, začíná tu být poněkud hustší atmosféra.
10:32
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
09:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Sukup, asistoval Petr Hofman (1:0).
09:35
Po hrubé chybě hostujícího obránce, využil zmatku Petr Hofman, který naservíroval krásnou přihrávku na Dominika Sukupa a ten se nemýlil.
09:30
První souvislý tlak domácích, bohužel bez střely.
07:09
Hosté jsou stále o něco lepší, ale Jaroměř vyrovnává.
05:20
Možnou šanci neproměnil Michal Nožička, střela letěla vysoko nad bránu.
03:52
Další jistý zákrok našeho brankáře Jiřího Alexije.
02:30
První testovací střela domácích, autorem byl Jan Škola.
01:45
Hosté mají mírně navrch, Při několika jejich střelách se zaskvěl náš brankář.
00:58
Hra se přesouvá ze strany na stranu a již od začátku oba týmy podávají pěkné výkony.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Jakub Rybka, David Kolář, Patrik Míka, Roman Školník, Petr Kölbl
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Alexij; hráči v poli: Pavel Kotrč, Jan Hrobský, Michal Nožička, Petr Hašek, Jan Škola
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u sledování online přenosu 3. kola Poháru České pojišťovny.