2:2
2:1
3:3
- : -
branky (asistence): 17:29 Milan Uvíra (Ondřej Kubátko), 19:31 Adam Lichnovský (Jakub Kresta), 28:28 Ondřej Kubátko (Adam Lichnovský), 32:39 Petr Vývoda (Jakub Kresta), 43:57 Petr Vývoda (Jakub Monsport), 54:19 Milan Uvíra (Jakub Monsport), 55:25 Milan Uvíra (Daniel Šimíček)
branky (asistence): 08:03 Ondřej Melichar (František Košík), 16:39 Ondřej Melichar (Petr Tlustoš), 20:46 Ondřej Dvořák (Vojtěch Haman), 43:10 Petr Čechal (Ondřej Melichar), 47:21 František Košík (Ondřej Melichar), 58:16 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar)

FBC Vikings Kopřivnice - Hippos Žďár n/S. 7:6
18. Milan Uvíra, 20. Adam Lichnovský, 29. Ondřej Kubátko, 33. Petr Vývoda, 44. Petr Vývoda, 55. Milan Uvíra, 56. Milan Uvíra - 9. Ondřej Melichar, 17. Ondřej Melichar, 21. Ondřej Dvořák, 44. Petr Čechal, 48. František Košík, 59. Petr Tlustoš; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Klinka 20 - Lukáš Kratochvíl 24; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: "Na to v jakým jsme přijeli stavu jsme odehráli utkání slušně. Bohužel nám chyběl důraz před naší bránou a to nás stálo pár smolných gólů. A děkujeme soupeři a rozhodčím."
59:59
Komentář trenéra domácích: "Velice cenné vítězství nad houževnatým soupeřem. Naštěstí stále máme funkčního veterána Milana Uvíru který rozhodl vyrovnané utkání svým hattrickem. Děkuji soupeři rozhodčím a přejí jim šťastnou cestu domů."
59:59
Stav střel - 14:10
59:22
Domácí Klinka dnes chytá vynikající zápas.
58:35
Hráč s číslem 96. Petr Tlustoš dal gól z poloviny hřiště kdy domácí gólman nic neviděl.
58:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Melichar (7:6).
58:01
Hosté to zkusí ve hře bez gólmana.
57:43
Timeout Hippos Žďár n/S.
57:34
Hosté střílí seč jim síly stačí ale domácí Klinka je dnes zatím bezchybný.
56:10
Domácí po dvou rychlých gólech se dostali do dvou gólového vedení a uvidíme co předvedou hosté.
55:26
Uvíra vstřelil krásnou branku a zvyšuje stav na 7:5.
55:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Milan Uvíra, asistoval Daniel Šimíček (7:5).
54:55
Domácí se dostali do vedení a uvidíme co nám přinese zbytek třetiny.
54:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Milan Uvíra, asistoval Jakub Monsport (6:5).
52:26
Domácí Uvíra nedokázal přesně umístit svou ránu do Kratochvílovy brány.
51:10
Hosté ukázalí že hrají opravdu Fair Play.
50:50
Hosté nevyužili zaváhání domácích.
48:50
Počet diváků na dnešním zápase je 70.
47:40
Hosté opět vyrovnali a myslím si že to bude ještě zajímavý závěr zápasu.
47:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Ondřej Melichar (5:5).
47:01
Soukal nevyužil špatné střídaní hostů.
46:12
Soukal minul bránu s brankář mohl zůstat v klidu.
45:04
Hostům nezbývá nic jiného než začít střílet víc na bránu aby si odvezli z Kopřivnice nějaký ten bod.
43:58
Domácí Vývoda krásně vykoupal v krásné bekendové kličce.
43:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Vývoda, asistoval Jakub Monsport (5:4).
43:11
Hosté vyrovnali a stav je tak 4:4.
43:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Čechal, asistoval Ondřej Melichar (4:4).
42:30
Domácí střílí snad z každé pozice hráči Hippos většinu střel zastaví svými těly.
41:40
Domácí se konečně dostali k míčku a zase zatlačili hosty.
38:50
Domácí Monsport udělal hrubou chybu, kterou hosté nedokázali potrestat.
38:22
Hosté v plném počtu.
38:03
Domácím se dnes přesilové hry nedaří.
36:49
Brankář hostů podržel svůj tým svým krásným zákrokem.
36:14
Domácí si zahrají krátkou přesilovku pět na tři.
36:13
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:01
Domácí si zahrají i druhou přesilovou hru po faulu Staňka.
34:51
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:20
Hosté přitvrdili na hře.
33:35
Domácí Lichnovský minul míček a brankář mohl zůstat v klidu.
32:40
Domácí se poprvé v tomhle zápasu dostávají poprvé do vedení.
32:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Vývoda, asistoval Jakub Kresta (4:3).
30:45
Klinka opět podržel svůj tým a stav se tak nemění.
29:19
Hosté každým inkasovaným gólem jakoby hráli líp a líp.
28:29
Domácí vyrovnali a stav je tak 3:3.
28:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Adam Lichnovský (3:3).
28:05
Domácí dostali hosty pod tlak.
26:40
Projektil z Vývodovy hole orazítkovala tyč.
25:55
Jedovatá střela Monsporta minula o centimetr bránu.
25:41
Domácím první přesilová hra moc nevychází.
23:55
I domácí si zahrají svou první přesilovou hru a pokusí se opět vyrovnat nepříznivý stav.
23:54
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
22:55
Domácí přitvrdili na své hře a získávají míček na své čepele.
21:50
Kresta zachránil svůj tým od dalšího gólu.
20:47
Domácí Klinka inkasoval dnes už po třetí.
20:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (2:3).
20:35
Klinka bezvadným zákrokem po držel svůj tým.
20:01
Ve druhé třetině se určitě můžeme těšit na spoustu krásných branek.
20:00
20:00
19:59
Stav střel - 9:11
19:32
Domácí se dočkali vyrovnání a už pomýšlí jak se dostat do vedení.
19:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kresta (2:2).
18:20
Klinka podržel svůj tým a ti mohou dalším útokem vyrovnat.
17:30
Domácí snižují skóre a dostali se na rozdíl jedné branky.
17:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Milan Uvíra, asistoval Ondřej Kubátko (1:2).
16:40
Hippos navyšuje své skóre ve své první přesilové hře v tomto zápase.
16:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Petr Tlustoš (0:2).
15:13
A máme tu první přesilovou hru kterou si zahrají Hippos po faulu Šimíčka za sekání.
15:12
Vyloučen hráč Daniel Šimíček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
13:50
Hippos nepouští Vikings k míčku a tak mají šanci navýšit své skóre.
12:50
Vikings se za vyrovnáním zatím derou marně.
11:40
Vikings dostali teď Hippos pod tlak.
10:50
Vývoda teď netrefil míček ve vzduchu a skóre se tak nemění.
10:27
Kopřivnice se snaží vyrovnat rychlými protiútoky ale to se jim zatím nedaří.
09:16
Hippos teď trpělivě čekají na díru v obraně Kopřivnických.
08:04
Melichar bekendovou ránou umístil míček pod víko a otevřel skóre.
08:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval František Košík (0:1).
07:30
Hippos dostali Kopřivnické pod tlak.
06:50
Svatoň bekendem z poza těla neumistil míček do brány.
05:42
Lichnovský vyslal svou ránu na Kratochvílovou bránu.
04:40
Tlustoš proběhl celé hřiště a ohrozil Klinkovou branku.
04:12
Vikings Kopřivnice hledá skulinku v obraně Hippos.
02:14
Zatím oba týmy začínají od zadu s klidnou hlavo.
01:08
Oba týmy začali hodně klidně.
00:01
Vážení diváci vítáme vás u dalšího zápasu týmu Fbc Vikings Kopřivnice a Hippos Žďár nad Sázavou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Čechal, František Košík, Ondřej Melichar, Michal Staněk
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Ondřej Kubátko, Jakub Kresta, Milan Uvíra, Adam Lichnovský, Lukáš Soukal