3:4
2:2
3:0
- : -
branky (asistence): 03:39 Adam Šmíd (Jiří Kohoutek), 05:26 Tomáš Číhař (Adam Šmíd), 08:32 Tomáš Číhař (Vojtěch Kaluža), 24:36 Jakub Svoboda (Adam Šmíd), 28:40 Filip Novák (Vojtěch Kaluža), 37:30 Vojtěch Vlasák (Adam Grygarčík), 37:44 David Petržela (Jakub Svoboda), 40:16 Vojtěch Vlasák (Adam Šmíd)
branky (asistence): 01:35 Ondřej Volný (Tomáš Hejzlar), 02:28 Jiří Hofman, 09:14 Jiří Hofman (Ondřej Volný), 09:20 Lukáš Hofman (Tomáš Průša), 15:31 Jiří Hofman (Patrik Horčička), 16:54 Tomáš Hejzlar (Jiří Hofman)

Sokol Pardubice - TJ Sokol Jaroměř 8:6
4. Adam Šmíd, 6. Tomáš Číhař, 9. Tomáš Číhař, 25. Jakub Svoboda, 29. Filip Novák, 38. Vojtěch Vlasák, 38. David Petržela, 41. Vojtěch Vlasák - 2. Ondřej Volný, 3. Jiří Hofman, 10. Jiří Hofman, 10. Lukáš Hofman, 16. Jiří Hofman, 17. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Aleš Jansa - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Jan Jarolím ? - Dušan Völgyi ?; po třetinách: 3:4, 2:2, 3:0;
45:00
Stručné vyjádření trenérů k utkání: Filip Bahník, L. Štancl (Pardubice): Nakopnul nás gól v oslabení 3 na 5 a poté už jsme měli zápas v naší režii. Jakub Kubina (Jaroměř): Děkujeme soupeři k vítězství, zápas se rozhodoval v posl. třetině, kdy měl soupeř více sil. Přes prohru musím poděkovat hráčům za odvodený výkon. Nemáme se za co stydět.
45:00
44:21
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
42:45
Vyloučen hráč Tomáš Panenka družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
40:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Adam Šmíd (8:6).
37:44
Timeout TJ Sokol Jaroměř
37:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Jakub Svoboda (7:6).
37:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Adam Grygarčík (6:6).
30:00
30:00
Sledujeme hodně nervózní utkání, hodně vyloučených a především neskutečné zákroky brankáře Jaroměře (Dušan Volgyi)
30:00
28:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Vojtěch Kaluža (5:6).
28:40
Vyloučen hráč Tomáš Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
27:32
26:46
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Adam Šmíd (4:6).
23:00
Vyloučen hráč Ondřej Volný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:30
Vyloučen hráč Petr Kotlář družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra vysokou nohou.
16:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Jiří Hofman (3:6).
15:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Patrik Horčička (3:5).
15:00
15:00
14:58
09:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Hofman, asistoval Tomáš Průša (3:4).
09:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Ondřej Volný (3:3).
08:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval Vojtěch Kaluža (3:2).
05:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval Adam Šmíd (2:2).
04:44
Vyloučen hráč Tomáš Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
03:39
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Jiří Kohoutek (1:2).
02:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman bez asistence (0:2).
01:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Ondřej Volný, asistoval Tomáš Hejzlar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Adam Karel, Patrik Horčička, Tomáš Hejzlar, Ondřej Volný, Jiří Hofman
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jan Jarolím; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Tomáš Číhař, Pavel Křepelka, Filip Licek, Filip Novák