2:2
2:0
4:1
- : -
branky (asistence): 05:01 Tomáš Hejzlar (Patrik Horčička), 14:29 Patrik Horčička (Tomáš Hejzlar), 21:44 Jiří Hofman (Patrik Horčička), 26:57 Tomáš Hejzlar (Tomáš Panenka), 38:03 Ondřej Volný (Tomáš Hejzlar), 38:20 Tomáš Průša (Lukáš Hofman), 40:35 Jiří Hofman (Adam Karel), 41:27 Tomáš Panenka (Tomáš Průša)
branky (asistence): 04:48 Matyáš Velc (Matěj Velc), 11:58 Martin Šejvl (Matyáš Velc), 37:02 Matyáš Velc (Samuel Doksanský)

TJ Sokol Jaroměř - FBC SION - DDM Nová Generace 8:3
6. Tomáš Hejzlar, 15. Patrik Horčička, 22. Jiří Hofman, 27. Tomáš Hejzlar, 39. Ondřej Volný, 39. Tomáš Průša, 41. Jiří Hofman, 42. Tomáš Panenka - 5. Matyáš Velc, 12. Martin Šejvl, 38. Matyáš Velc; rozhodčí: Michal Taufmann - Lukáš Žofka; vyloučení: 2 + Ondřej Volný 10:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jiří Svoboda ? - Natali Stehlíková ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 4:1;
45:00
Stručné vyjádření trenérů k utkání: Jakub Kubina (TJ Sokol Jaroměř): Děkujeme soupeři za utkání, vstup do ligy jsme zvládli, přesto se náš výkon bude muset ještě zlepšit. Leoš Heger (FBC Sion Hradec Králové): Gratulace soupeři, dobrý výkon gólmana, je potřeba se lépe sehrát, mužstvo je mladé.
45:00
41:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Panenka, asistoval Tomáš Průša (8:3).
40:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Adam Karel (7:3).
38:21
Nevhodný komentář po obdrženém gólu si vysloužil 2 min pro S. Doksanského
38:20
Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
38:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Průša, asistoval Lukáš Hofman (6:3).
38:20
Vyloučen hráč Samuel Doksanský družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za nesportovní chování.
38:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Ondřej Volný, asistoval Tomáš Hejzlar (5:3).
37:02
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Matyáš Velc, asistoval Samuel Doksanský (4:3).
30:00
30:00
26:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Tomáš Panenka (4:2).
21:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Patrik Horčička (3:2).
21:44
Vyloučen hráč Ondřej Volný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
21:44
Vyloučen hráč Ondřej Volný družstva TJ Sokol Jaroměř na 10 minut za nesportovní chování.
21:44
Nevhodná oslava gólu Jaroměře hráčem O. Volným před soupeřovou střídačkou byla důvodem trestu 2+10 za nesportovní chování
18:43
Hráči hrají v plném počtu
16:43
Vyloučen hráč Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Horčička, asistoval Tomáš Hejzlar (2:2).
11:58
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Martin Šejvl, asistoval Matyáš Velc (1:2).
05:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Patrik Horčička (1:1).
04:48
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Matyáš Velc, asistoval Matěj Velc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Taufmann a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Natali Stehlíková; hráči v poli: Matěj Velc, Samuel Doksanský, Štěpán Heger, Martin Šejvl, David Mach
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Svoboda; hráči v poli: Adam Karel, Patrik Horčička, Tomáš Hejzlar, Ondřej Volný, Jiří Hofman