1:4
1:1
0:1
- : -
branky (asistence): 01:22 Jakub Čechal (Ondřej Biernat), 29:15 Dominik Křístek (Lukáš Toman)
branky (asistence): 03:56 Kryštof Malina, 09:29 Jakub Koch (Rostislav Gattnar), 14:12 Ondřej Čech (Kryštof Malina), 14:39 Rostislav Gattnar (Daniel Sekula), 24:52 Matouš Zita (Lukáš Herblich), 40:24 Tomáš Pavliska

Florbal Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6
2. Jakub Čechal, 30. Dominik Křístek - 4. Kryštof Malina, 10. Jakub Koch, 15. Ondřej Čech, 15. Rostislav Gattnar, 25. Matouš Zita, 41. Tomáš Pavliska; rozhodčí: Tomáš Brus - Martin Müller; vyloučení: 1:1 + Petr Pavelek 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Maláč ? - Štěpán Zerzoň ?; po třetinách: 1:4, 1:1, 0:1;
45:00
43:22
Timeout Florbal Torpedo Havířov
43:22
Vyloučen hráč Petr Pavelek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za hrubost.
40:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Pavliska bez asistence (2:6).
34:18
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:15
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Lukáš Toman (2:5).
28:11
Vyloučen hráč Kryštof Malina družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matouš Zita, asistoval Lukáš Herblich (1:5).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Daniel Sekula (1:4).
14:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Kryštof Malina (1:3).
09:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Rostislav Gattnar (1:2).
03:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Malina bez asistence (1:1).
01:22
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jakub Čechal, asistoval Ondřej Biernat (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Martin Müller.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Toman, Vít Kryška, Daniel Matloch, Tomáš Večerka, Dominik Křístek