1:5
1:6
1:7
- : -
branky (asistence): 15:52 Lukáš Pardubský (Miroslav Hanzlíček), 22:55 Martin Žemlička (Lukáš Pardubský), 49:02 Aleš Limberg (Martin Weiss)
branky (asistence): 00:43 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 09:48 Ondřej Bejček (Michal Šnábl), 14:05 Zbyněk Hlaváček (Petr Pastor), 17:20 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 19:12 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 25:32 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek), 27:45 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek), 30:21 Ondřej Šarša (Marek Chocholoušek), 35:34 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 35:39 Marek Chocholoušek, 39:55 Petr Pastor, 40:44 Karel Klíma (Tomáš Fiala), 41:53 Tomáš Fiala (Jiří Giptner), 43:31 Vít Andrle, 44:43 Ondřej Kopp (Jakub Štěrba), 45:39 Daniel Fokt (Vít Andrle), 58:08 Petr Pastor (Zbyněk Hlaváček), 58:56 Michal Šnábl (Miloš Šulc)

FBC DDM Kati Kadaň A - Florbal Chomutov 3:18
16. Lukáš Pardubský, 23. Martin Žemlička, 50. Aleš Limberg - 1. Tomáš Fiala, 10. Ondřej Bejček, 15. Zbyněk Hlaváček, 18. Lukáš Fiala, 20. Ondřej Bejček, 26. Lukáš Fiala, 28. Lukáš Fiala, 31. Ondřej Šarša, 36. Ondřej Bejček, 36. Marek Chocholoušek, 40. Petr Pastor, 41. Karel Klíma, 42. Tomáš Fiala, 44. Vít Andrle, 45. Ondřej Kopp, 46. Daniel Fokt, 59. Petr Pastor, 59. Michal Šnábl; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 1 + Daniel Dolanský 5:5; využití: 1:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Zdeněk Burda 9, Ondřej Janůšek 13 - Karel Šantora 34; po třetinách: 1:5, 1:6, 1:7;
60:00
59:59
Komentář trenérak Kadaně: Gratulujeme soupeři k vítezství a předvedné hře myslím se zápas zlomil v první třetině kde jsme nevyužili veliké množství dobrých šancí a soupeř nás potrestal produktivitou. Pozitivní je to že jsme aspoň neprohrály zase o gól.
59:59
Komentář Chomutovského trenéra: Ze začátku vyrovnaný utkání kdy nás v prvních deseti minutách podržel hlavně brankář. Jsem rád že jsme se chytli střelecky a děkujeme soupěři a divákům.
59:54
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
58:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Šnábl, asistoval Miloš Šulc (3:18).
58:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Zbyněk Hlaváček (3:17).
54:35
Vyloučen hráč Jan Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hrubost.
54:35
Vyloučen hráč Tomáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
50:53
Chomutov pouští jednu střelu za druhou ale domácí Janúšek se snaží ze všech sil neinkasovat další branku.
49:03
Rychlá domácí standartka při střídání Chomutova se vyplácí a domácí dávají svůj třetí gól.
49:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Martin Weiss (3:16).
48:07
Erik Štěrba se ocitá ne zemi s obličejem v rukách a pomalu se zvedá ke střídání.
46:24
Martin Weisschtěl vykřesat šanci pro domácí ale jeko nádherná střela do rohu branky skončila na helmě Šantory.
45:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Vít Andrle (2:16).
45:00
Chomutov si doslova rozkladá Kadaň nepustí je vůbec k ničemu.
44:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Jakub Štěrba (2:15).
44:05
Kadaň se nedostává do šancí maximálně střílí od půlky.
43:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle bez asistence (2:14).
42:42
Chomutov nenáchá Kadaň ani půl miuty na balónku.
41:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Jiří Giptner (2:13).
40:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Karel Klíma, asistoval Tomáš Fiala (2:12).
40:30
Úvodní buly vhrává Chomutov a talčí se na polovinu domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Kadaň 11:8 Chomutov
39:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor bez asistence (2:11).
36:31
Strhla se menší hádka mezi oběma střídačkami a poté i menší strkanice domácího nehradního brankáře se zdravotníkem nakonec rozhočí vyvodili jen napomenutí.
36:30
Vyloučen hráč Daniel Dolanský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 5 minut za hrubost.
36:30
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
36:30
Tvrdý faul na Chomutovského Chocholouška který zůstal ležet na zemi.
35:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek bez asistence (2:10).
35:39
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Janůšek družstva FBC DDM Kati Kadaň A
35:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (2:9).
34:01
Zato na druhé straně se Chomutv po dlouhé době dostal do šance kterou ale s klidem Burda zlikvidoval.
33:27
Domácí už pres dvě minuty hrají na polovině hostů ale žádné šance z toho není.
30:42
Comutov nepouští Kadaň k balónku a snaží se zvíšit brankový náskok.
30:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Marek Chocholoušek (2:8).
29:12
Chomutov se drží na balónku a střílí na branku ve které ale braní domácí burda který nechce dostat další gól.
27:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (2:7).
27:09
Oba týmy jsou aktivní jsou do soubojů a snaží se dát gól.
25:33
Omlouvám se za neaktivitu z technických důvodů.
25:32
22:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Lukáš Pardubský (2:5).
22:16
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra bez hokejky.
21:05
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Kadaň 16:12 Chomutov
19:12
17:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (1:4).
16:40
Domácí Kadaň se po první gól probudila žene se dopředu a střílílejí z každé šance.
15:53
Neskutečně Pardubský vystřelil pravý horní roch branky.
15:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Miroslav Hanzlíček (1:3).
14:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Petr Pastor (0:3).
14:04
Střla Hlaváčka od půlky hriště k vzálenější tyčce a Chomutov už odskakuje na tříbrankový náskok.
11:21
Třetí samostatná akce Muchny a třetí neuspěch, Šantora je dnes ve své formě.
09:49
Krásná přihrávka Šnábla zpoza brány na Bejčka který jen míček nádherně ulidil do branky.
09:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Michal Šnábl (0:2).
08:50
Po standartní situaci domácích se dostal Muchna k nebezpečné dorážce ale ta letí mimo branku.
07:22
Erik Štěrba se po špatné rozehrávce domácích obránců dostal k balónku ale jeho střela trefila pouze druhého obránec.
05:54
Domácí Muchna se dostal sám s balónkem před Šantoru ale ten svoje konto zatím drží čisté.
04:20
Tlak se vyplácí a Domácí tým trefil branu ale pouze jen tyčku ale akce to byla nádherná.
04:01
Kadaň nenechá hosty rozehrát a napadá obránce.
02:12
Chomutov se dží na balónku ale domácí brankář Burda svůj tým drží.
00:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (0:1).
00:42
Ale po útoku se hra otáčí a Chomutov se dostává před branku Kadaně kde uklízí míček do branky z brankoviště Tomáš Fiala.
00:10
Úvodní buly vhrává domácí Kadaň a žene se do útoku ale první střela zápasu pouze minula branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Marek Chocholoušek, Karel Klíma
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Zdeněk Burda; hráči v poli: Miroslav Hanzlíček, Erik Štěrba, Martin Žemlička, Daniel Dolanský, Lukáš Pardubský